vaistai.lt
Vaisių ir daržovių džiovyklė – virtuvės must haveRuduo – tai tas metas, kuomet daugelio namuose gausu įvairiausių sodo ir daržo gėrybių. Tad džiovyklė, gali padėti pasiruošti pačių įvairiausių prieskonių sriuboms, troškiniams ir kepiniams. Taip pat galite pasiruošti arbatų mišinių, kurios tikrai pravers šaltais žiemos vakarais.
daugiau
Kokius riešutus ir kaip ruošti, kad gautume didžiausią naudą?Nors gerėja mūsų gyvenimo kokybė ir gydymo galimybės, tačiau sergame ne mažiau. Kodėl? Pasak ajurvedos specialistės, gydytojos Astos Keturkienės, visi atsakymai ir ligų priežastys slypi mūsų lėkštėse. Lapkričio 8-ąją, minint Europos sveikos mitybos dieną, atsigręžkime į gamtą ir jos teikiamas dovanas. Viena iš jų – riešutai. Faktai, kurių dar nežinojote apie riešutų naudą ir receptai, kurie patiks visai šeimai.
daugiau
Keisti mitybą nesunku: pradėkime nuo mažų dalykųKas antras vilnietis per mažai valgo vaisių, kas trečias – daržovių, rodo Vilniaus visuomenės sveikatos biuro naujausias tyrimas. Lapkričio 8-ąją visoje Europoje minint Europos sveikos mitybos dieną, žinomi virtuvės šefai ragina į kasdienę savo mitybą įtraukti daugiau daržovių, užkandžiams rinktis vaisius, riešutus.
daugiau
Psichologė: šviesos trūkumas kas penktam lietuviui turi skaudžių pasekmiųLietuviškas ruduo, kai anksti temsta, o dienos metu saulę dengia tankūs pilki debesys, kas penktam žmogui Lietuvoje apsunkina gyvenimą nuolatiniu mieguistumu, energijos stoka ir apetito padidėjimu – ypač norima paprastųjų angliavandenių, pavyzdžiui, saldumynų. Tamsiuoju metų laiku žmogui gali pasireikšti ir miego sutrikimai – ilgai miegant, niekaip nepailsima, be to, kamuoja prasta nuotaika, sumažėja darbingumas, gali atsirasti dirglumas, kaltės jausmas, netgi savivertės problemos.
daugiau
Psichologė atskleidė, kas daro įtaką žmogaus psichologinei gerovei„Gamtoje, gryname ore praleistas laikas gali pagerinti ne tik fizinę, bet ir psichologinę sveikatą“, – neabejoja Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) psichologė Gintė Gudzevičiūtė. Specialistė dalijasi mintimis apie žmogaus, gamtos ir tvarios aplinkos ryšį psichologiniu aspektu.
daugiau
Sveikatai palankaus maitinimosi svarbaSveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras primena, kad lapkričio 8-oji – Europos sveikos mitybos diena, kai Europos šalyse visuomenė skatinama sveikai maitintis, žmonės raginami atkreipti dėmesį į sveikatai palankaus maitinimosi svarbą. Šiandien sukaupta pakankamai mokslinių įrodymų, kad netinkama ir nepalanki sveikatai mityba gali skatinti nutukimą, lipidų apykaitos sutrikimus bei didinti lėtinių neinfekcinių ir kitų ligų riziką ir vis dažniau pripažįstama įprastu šių ligų rizikos veiksniu.
daugiau
Kai panika ir neigiamos emocijos ima viršų: kada metas kreiptis į psichiatrą?Suprasti, kad jaučiame fizinį skausmą, užtrunka vos akimirką, tačiau kai kalbama apie emocinį negalavimą, gali iškilti daugybė dvejonių. Pasak gydytojos psichiatrės Daivos Pupšytės, savo vidinį skausmą ir išgyvenimus esame linkę nutylėti, o į specialistus nesikreipiame ir bijodami sulaukti kreivų žvilgsnių, ir dėl to, kad paprasčiausiai nežinome, kada tai daryti. Tačiau delsdami galime tik dar labiau pakenkti savo sveikatai.
daugiau
Šiaurietiško ėjimo žingsniu sveiko gyvenimo link: kaip tai daryti teisingai?„Kodėl vietoje kavos ar arbatos puodelio, ryto nepradėjus nuo šiaurietiško ėjimo? Ši išskirtinai maloni veikla gryname ore sukuria lengvumo ir laisvės pojūtį“, – įsitikinęs šiaurietiško ėjimo entuziastas Rapolas Žeimys. Tai ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir aktyvi fizinė veikla, kuri gerina sveikatą bei padeda atsikratyti neigiamų emocijų.
daugiau
Vis daugiau žmonių išdrįsta kalbėti apie savo problemas ir patiriamus sunkumusTikriausiai sunku įsivaizduoti šeimą ar asmenį, kurio niekada nebūtų ištikusi krizė ar netikėtos nemalonios situacijos. Visi esame patyrę išgyvenimų, netekčių, ligų ar skyrybas. Daugeliui žmonių sudėtinga kalbėti apie savo problemas, o nusistatymas prieš psichologinę pagalbą vis dar jaučiamas. Vis dėlto specialistai ragina išmokti kalbėti, net kai to nesinori.
daugiau
Odos ligoms atsirasti įtakos turi ir gyvenimo būdas}Specialistai atkreipia dėmesį: pastaruoju metu labai padaugėjo sergančiųjų įvairiomis odos ligomis. Kodėl? Kaip odai padėti? Žmogaus oda atlieka daug funkcijų. Saugo organizmą nuo išorinės aplinkos, dalyvauja svarbiausiuose medžiagų apykaitos procesuose, reguliuoja kūno temperatūrą. Džiugu, jei oda yra skaisti, lygi, vientisos spalvos, švelni arba, kitaip tariant, sveika.
daugiau
41 - 50 iš 2033 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos