vaistai.lt
Kaip dieną be dietų paversti gyvenimu be dietų?Gegužės 6-ąją pasaulyje minima Tarptautinė diena be dietų. Tai anaiptol nereiškia, jog dietų turėtume atsisakyti vieną dieną metuose – ši diena skirta tam, kad suprastume  dietų problematiką, tykančius pavojus bei pakeisti jas kasdieniais sveikos mitybos įpročiais.
daugiau
Kelionių vaistinėlė: ką būtina pasiimti vykstant trumpų atostogų?Pavasaris – puikus metas pailsėti belaukiant ilgųjų vasaros atostogų. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje statistika rodo, kad šį sezoną lietuviai mėgsta bent 3–5 dienoms pasprukti ten, kur labiau lepina saulė. Net ir trumpos atostogos, kurias dalis nusimatę pasinaudodami gegužės 1-osios laisvadieniu, reikalauja plano – tiek draudikai, tiek vaistininkai pataria iš anksto pasirūpinti bent jau kelionių vaistinėle. Ką pasiimti su savimi, kad būtumėte saugūs ir jūs, ir jūsų atžalos, tačiau vaistams nereikėtų antro lagamino – pataria specialistai.
daugiau
Švara ir sauga – jūsų rankoseAr galėjome kada pagalvoti, kad XXI amžiuje pacientų sauga viso pasaulio sveikatos priežiūros įstaigose vis dar tebebus svarbi bei aktuali visuomenės sveikatos problema? Kaip skelbia Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), nukentėti keliaujant lėktuvu yra tik viena tikimybė iš milijono, tuo tarpu tikimybė, kad pacientui bus padaryta žala teikiant medicininę priežiūrą, yra nuo 1 iki 300.
daugiau
Tarptautinė diena be lifto skatina žmonių fizinį aktyvumąLipimas laiptais yra paprastas būdas padidinti savo kasdienio fizinio aktyvumo lygį, net jei amžinai trūksta laiko ar motyvacijos reguliariai mankštintis ar sportuoti. Tūkstančiai europiečių tik 2015 metais sužinojo apie šią akciją, kai pirmą kartą Europoje vyko diena be lifto ir eskalatoriaus.
daugiau
Laikas čiupti šluotą: kokie pavojai sveikatai slypi nešvariuose namuoseBalandis tradiciškai laikomas švaros mėnesiu, tad tai puikus metas iškuopti per žiemą susikaupusius nešvarumus, išnaikinti nepageidaujamus gyvius ir artėjančią vasarą pasitikti ne tik švariuose namuose, bet ir geresne savijauta. Kad motyvacijos čiupti šluotą būtų daugiau, BENU vaistininkė Vaida Poškaitienė dalinasi, kokių negalavimų pavasarinė namų ruoša gali padėti išvengti.
daugiau
Pagalba širdžiai – žuvies patiekalaiBaiminatės širdies ir kraujagyslių susirgimų? Bent triskart per savaitę valgydami žuvies, galite sumažinti riziką mirti nuo infarkto. Viso pasaulio medikai savo pacientams nuolat kartoja, kad omega 3 riebalų rūgštimis vadinami nesotieji žuvų riebalai yra tos maisto medžiagos, kurios mažina mirties nuo širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Norint užtikrinti omega-3 kiekį, riebios jūrinės žuvies reikia valgyti 3-4 kartus per savaitę arba vartoti žuvų taukų.
daugiau
J. Norvaišienė atskleidė, kas padeda įveikti sąnarių skausmusŽinoma gydytoja, šokėja, trenerė Jūratė Norvaišienė – įkvepiantis pavyzdys, kad žmogaus kūnas gali būti nepavaldus laikui. Daug metų intensyviai sportuojanti mokslų daktarė pripažino, kad nėra nė vieno šokėjo, neturinčio sąnarių bėdų. Tačiau jei mylite savo kūną ir tinkamai juo rūpinatės, skausmo galite išvengti.
daugiau
Bėgimas: trenerės patarimai, kaip išvengti sąnarių bei širdies pažeidimųBėgiojimas – tai viena iš labiausiai paplitusių sporto šakų. Šis sportas prieinamas kiekvienam ir yra visiškai nemokamas: mes galime bėgioti, kada ir kur norime, nepriklausomai nuo sporto klubų kainų ir darbo valandų. Kiekvienais metais bėgikų vis daugėja. Šio augančio skaičiaus įrodymai – kasmetiniai maratonai, kurių didžiausias vyks gegužės mėnesį.
daugiau
Kvapų galia: ką jie apie mus sako?Ar tiesa, kad savo mėgstamų kvepalų turėtume tiesiog neužuosti? Ar gera mintis kvepalus pirkti dovanų arba juos įsigyti internetu? Mitų apie kvapus ir kvepalus sklando daugybė, o atsakymų žmonės ne visada ieško ten, kur reikėtų. Tuo įsitikinusi parfumerė, aromaterapeutė ir viena iš „Kvapų namų“ įkūrėjų Laimė Kiškūnė. Pasak jos, žmogaus kvapas – unikalus ir nepakeičiamas, kaip piršto antspaudas, o kvepalais iš tiesų siekiame ne maskuoti, bet sustiprinti savo natūralų, įgimtą kvapą.
daugiau
Lietuviškų pomidorų sezonas: valgyti siūlo kasdien ir po daug (+receptas)Jau tapo įprasta, kad sulaukus balandžio parduotuves užplūsta šviežias lietuviškų pomidorų derlius. Tiesa, kasmet tikslus jo pasirodymo laikas priklauso nuo gamtinių sąlygų, tačiau šis pavasaris jau džiugina pirkėjus ką tik nuskintais vietos augintojų pomidorais. Būtent švieži, gerai sunokę pomidorai yra patys vertingiausi dėl juose esančių maistingųjų medžiagų ir bene labiausiai mėgstami gaivaus skonio išsiilgusių pirkėjų.
daugiau
51 - 60 iš 1945 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos