vaistai.lt
Sveikatingumo programėlės: skaitmeniniai treneriai ar asmeninės sveikatos kortelės?Kasmet milijonus kartų visame pasaulyje atsisiunčiamosios mobiliosios sveikatingumo programėlės tapo šių laikų skaitmeniniais treneriais. Savotiškos virtualios sveikatos kortelės tampa gera savistebėsenos priemone sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, tačiau jų vartotojai turėtų būti budrūs, kad jautri informacija apie sveikatos būklę netaptų viešai prieinama.
daugiau
Daugiau nei pusė rūkančiųjų norėtų atsisakyti šios priklausomybėsDaugiau nei pusė rūkančiųjų (59%) norėtų mesti rūkyti, rodo reprezentatyvi Lietuvos gyventojų apklausa. Tačiau dažniausiai žmonės įvardija, jog jiems tai padaryti trukdo susiformavę įpročiai, valios trūkumas, didelis stresas ar kitų įtaka, atskleidžia „Acetium Lozenge“ užsakymu „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa.
daugiau
Sėdimas gyvenimo būdas - grėsmė sveikataiNuo praėjusio šimtmečio vidurio žmonių fizinė, ekonominė ir socialinė aplinka keitėsi itin greitai bei radikaliai. Transporto, komunikacijų, darbo vietų, namų ūkių ir pramogų technologijų pokyčiai reikšmingai pakeitė mūsų gyvenimo įpročius, gerokai sumažino fizinės veiklos apimtis ir labai pailgino sėdėjimo trukmę. Dėl to reikšmingai sumažėjo kasdienės žmogaus energijos sąnaudos.
daugiau
Maisto papildai: pasirūpinkite savo sveikata atsakingaiSkirtingiems žmonėms reikia skirtingų  maisto medžiagų. Tos pačios šeimos nariai valgydami tą patį maistą sulaukia skirtingo poveikio. Tik nuo mūsų individualios maisto medžiagų apykaitos ir organizmo gebėjimo pasisavinti maiste esančias medžiagas, priklauso kokią naudą gausime vartodami tam tikrus produktus. Maisto medžiagų poreikis ir įsisavinimas taip pat priklauso nuo amžiaus, lyties, fizinės būklės ir aktyvumo.
daugiau
Populiarusis organizmo valymas: kiek dar tikėsime mitais?Tam, kad pateisintų priverstinį organizmo valymą, žmonės gali prisigalvoti įvairiausių priežasčių, tačiau specialistai įspėja, kad detoksikacija užsiimti namuose nepatartina. Be to, populiarieji žarnyno valymai pridaro daugiau žalos nei naudos – išplauna gerąsias bakterijas, išbalansuoja organų veiklą ir gali sukelti rimtas sveikatos problemas.
daugiau
Profesoriai patarė pamiršti mitus ir mėgautis gamtos dovana riešutaisItin vertingu maisto produktu laikomi riešutai apipinti įvairiais mitais. Tad kaip yra iš tiesų, į ką atkreipti dėmesį renkantis riešutus ir kurie iš jų yra patys naudingiausi mūsų sveikatai? Štai 3 dažniausi mitai apie riešutus.
daugiau
ImageNatūralu, kad po visos darbo dienos ar ilgo pasivaikščiojimo ima varginti kojų skausmas, tačiau pėdoms nesuteikiant didelės apkrovos, skausmas, deginimo pojūtis ar tinimas yra pirmieji ligų signalai. Estetine pėdų būkle taip pat svarbu rūpintis ne tik artėjant pavasariui, ilgesnį laiką nekreipdami dėmesio į kojų išvaizdą, galime praleisti pirmuosius ligų atsiradimo požymius.
daugiau
Tautvilė Šliažaitė: kai trūksta virškinimo fermentų, senstame greičiau„Sakoma, kad nuo 30-ies metų mūsų virškinimo sistema pradeda senti, vadinasi, gaminti vis mažiau virškinimo fermentų. Jos darbas lėtėja – prasčiau įsisaviname maisto medžiagas, lengviau priaugame svorio, dažniau skundžiamės įvairiomis odos problemomis. Manoma, kad netinkamas virškinimas gali sukelti net ir Alzheimerio ligą“, – apie virškinimo pokyčius, keičiančius mūsų savijautą, pasakoja natūropatinės mitybos specialistė, knygos „Balansas kasdienybėje“ autorė Tautvilė Šliažaitė.
daugiau
Iš pirties į ledinę eketę: taip pramogauti rekomenduojama tik pasiruošus iš ankstoKaitinimasis pirtyje, po to maudynės eketėje ar pramogos sniege – paplitusi nuomonė, kad tai sveikuoliška ir naudinga, tačiau staigūs temperatūrų pokyčiai nerekomenduojami kenčiantiems nuo lėtinių susirgimų ar turintiems kraujotakos sutrikimų. Norint užsiimti žiemos teikiamomis pramogomis ir nesukelti organizmui šoko, būtina tinkamai pasiruošti iš anksto.
daugiau
Natūralus „antigripinas“: randama vaistinėje, bet galima pasigaminti ir namuoseNaujausiais Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, sergamumas ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis arba peršalimu pastarąją savaitę didėja. Perpildytų poliklinikų ir net privačių klinikų gydytojai vieningai kartoja tą pačią žinią – kiekvienas turi galimybę išsigelbėti nuo kelioms dienoms į patalą paguldančio peršalimo. Endobiogenikos metodus taikanti šeimos gydytoja Jurgita Šiupšinskaitė įspėja nenumoti ranka į imuniteto stiprinimą, o biomedicinos mokslų daktarė Nijolė Savickienė rekomenduoja peršalimo virusus atbaidyti natūraliomis priemonėmis ir sveikatai palankiausiais augaliniais preparatais.
daugiau
51 - 60 iš 1919 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos