vaistai.lt
Populiarusis organizmo valymas: kiek dar tikėsime mitais?Tam, kad pateisintų priverstinį organizmo valymą, žmonės gali prisigalvoti įvairiausių priežasčių, tačiau specialistai įspėja, kad detoksikacija užsiimti namuose nepatartina. Be to, populiarieji žarnyno valymai pridaro daugiau žalos nei naudos – išplauna gerąsias bakterijas, išbalansuoja organų veiklą ir gali sukelti rimtas sveikatos problemas.
daugiau
Profesoriai patarė pamiršti mitus ir mėgautis gamtos dovana riešutaisItin vertingu maisto produktu laikomi riešutai apipinti įvairiais mitais. Tad kaip yra iš tiesų, į ką atkreipti dėmesį renkantis riešutus ir kurie iš jų yra patys naudingiausi mūsų sveikatai? Štai 3 dažniausi mitai apie riešutus.
daugiau
ImageNatūralu, kad po visos darbo dienos ar ilgo pasivaikščiojimo ima varginti kojų skausmas, tačiau pėdoms nesuteikiant didelės apkrovos, skausmas, deginimo pojūtis ar tinimas yra pirmieji ligų signalai. Estetine pėdų būkle taip pat svarbu rūpintis ne tik artėjant pavasariui, ilgesnį laiką nekreipdami dėmesio į kojų išvaizdą, galime praleisti pirmuosius ligų atsiradimo požymius.
daugiau
Tautvilė Šliažaitė: kai trūksta virškinimo fermentų, senstame greičiau„Sakoma, kad nuo 30-ies metų mūsų virškinimo sistema pradeda senti, vadinasi, gaminti vis mažiau virškinimo fermentų. Jos darbas lėtėja – prasčiau įsisaviname maisto medžiagas, lengviau priaugame svorio, dažniau skundžiamės įvairiomis odos problemomis. Manoma, kad netinkamas virškinimas gali sukelti net ir Alzheimerio ligą“, – apie virškinimo pokyčius, keičiančius mūsų savijautą, pasakoja natūropatinės mitybos specialistė, knygos „Balansas kasdienybėje“ autorė Tautvilė Šliažaitė.
daugiau
Iš pirties į ledinę eketę: taip pramogauti rekomenduojama tik pasiruošus iš ankstoKaitinimasis pirtyje, po to maudynės eketėje ar pramogos sniege – paplitusi nuomonė, kad tai sveikuoliška ir naudinga, tačiau staigūs temperatūrų pokyčiai nerekomenduojami kenčiantiems nuo lėtinių susirgimų ar turintiems kraujotakos sutrikimų. Norint užsiimti žiemos teikiamomis pramogomis ir nesukelti organizmui šoko, būtina tinkamai pasiruošti iš anksto.
daugiau
Natūralus „antigripinas“: randama vaistinėje, bet galima pasigaminti ir namuoseNaujausiais Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, sergamumas ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis arba peršalimu pastarąją savaitę didėja. Perpildytų poliklinikų ir net privačių klinikų gydytojai vieningai kartoja tą pačią žinią – kiekvienas turi galimybę išsigelbėti nuo kelioms dienoms į patalą paguldančio peršalimo. Endobiogenikos metodus taikanti šeimos gydytoja Jurgita Šiupšinskaitė įspėja nenumoti ranka į imuniteto stiprinimą, o biomedicinos mokslų daktarė Nijolė Savickienė rekomenduoja peršalimo virusus atbaidyti natūraliomis priemonėmis ir sveikatai palankiausiais augaliniais preparatais.
daugiau
Ledinės eketės iššūkis paskleidė sveikatos ir geros nuotaikos virusą30 dienų ledinės eketės iššūkis įsibėgėjo – šiandien įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose sveikos gyvensenos entuziastai į ledinį vandenį nėrė jau 12 kartą. Tuo metu, kai iš visos Lietuvos miestų ir regionų plaukia žinios apie skelbiamą gripo epidemiją ir skaudžius jos padarinius, žmonės, kas rytą besimaudantys eketėse, džiaugiasi puikia savijauta ir energija.
daugiau
Pūslės ant odos - nebūtinai alergija: kaip atpažinti parazitų įkandimus?Švara ir tvarka šiandien neatsiejama nuo beveik kiekvienų namų, tad dažnas nustemba, kai šiais laikais tenka susidurti su parazitais, apie kuriuos teko girdėti iš senelių pasakojimų. Tačiau praktika rodo, kad blakės, blusos, utėlės ar niežinės erkutės vis dar plinta ir ne tik higienos įgūdžių stokojančiose šeimose. Specialistai atkreipia dėmesį, kad apie nelauktus svečius įspėja simptomai, kuriuos dažnai painiojame su alergijomis, o dažniausiai nuo parazitų nukenčia vaikai.
daugiau
Kokia yra mitybos bei sveikos gyvensenos įtaka psichologinėms priklausomybėms?Dešimt – penkiolika metų atgal į psichologines priklausomybes žmonės būdavo linkę žiūrėti pro pirštus, manydami, kad fiziškai patiriamas skausmas yra didesnis, o dažna psichologinė trauma ir kančia yra žmogaus vaizduotės vaisius. Psichologinės priklausomybės bei jų sukeliamas diskomfortas gyvenime ne vien tik verčia žmogų jaustis apatišku aplinkai, tačiau smukdo ir tyrą norą išsikapanoti ir sėkmingai rasti problemos sprendimo būdus.
daugiau
Gydytojas Janas Hilbigas: svarbu išmokti nustoti nerimauti dėl nerimoNerimas, slogi nuotaika, savigrauža – emocijos, pažįstamos daugeliui žmonių. Nors jų kyla dėl įvairiausių priežasčių, pateikiame tris žmonių istorijas ir psichiatro psichoterapeuto Jano Hilbigo komentarus, kurie gali būti naudingi susiduriantiems su panašiomis situacijomis. Žinoma, istorijoms išnagrinėti plačiau reikia daugiau detalių, tačiau, kaip sako specialistas, galima sureaguoti į aktualiausius aspektus.
daugiau
81 - 90 iš 1945 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos