vaistai.lt
Kaip pasirinkti žuvų taukus: viską atskleidžia kelios raidės sudėtyjeNors per vasarą iš šviežių vaisių ir daržovių gauti vitaminai bei saulės vitaminas D jau pastiprino imunitetą, pasitinkant rudenį organizmui dar labai praverstų ir žuvų taukai, kuriuose gausu omega riebalų rūgščių. Tai – nepamainoma nauda smegenims ir atminčiai ruošiantis naujiems mokslo metams bei po atostogų sugrįžtant į darbus. Tačiau vaistinių lentynose dabar galima rasi kone 50 skirtingų žuvų taukų preparatų ir išsirinkti ne visada lengva. Vaistininkė pateikia svarbiausius patarimus, kaip rinktis sau tinkamiausius žuvų taukus.
daugiau
Juoko jogos mokytojas: užaugę pamirštame, kad galima juoktis tiesiog iš smagumoNuo Indijos iki Alytaus, Norvegijos ir JAV – daugybėje šalių visame pasaulyje jau daugiau nei du dešimtmečius žmonės mokosi sąmoningai juoktis. Sertifikuoto juoko jogos trenerio ir pradininko Lietuvoje Stepo Šafranausko teigimu, didžiausia klaida – manyti, kad tam, jog nuoširdžiai juoktumėmės, mus turi kas nors prajuokinti. Pasirodo, gilaus vidinio, atpalaiduojančio ir energiją išlaisvinančio juoko galima išmokti, arba jei dar tiksliau – jį susigrąžinti.
daugiau
5 patarimai, kurie padės tinkamai paruošti imuninę sistemą rudeniuiBaigiantis vasarai keičiasi klimatas, vėl grįžtame prie greitesnio darbo tempo ir gyvenimo režimo. Gali atrodyti, kad per vasarą prisisotinę vaisių ir uogų, esame apsisaugoję nuo ligų visiems ateinantiems metams. Žinoma, vasaros sezono gėrybės yra labai svarbios, tačiau nereikėtų tuo apsiriboti. Artėjant rudeniui ir šaltajam sezonui, imuninę sistemą reikia pradėti papildomai stiprinti iš anksto.
daugiau
Pas šį kunigą vyksta iš visos Lietuvos - grąžina viltį sergantiems vėžiuDiagnozė, kurią išgirdus, tiek susirgusiajam, tiek jo artimiesiems, prireikia dvasinės stiprybės, kyla įvairūs egzistenciniai klausimai: kodėl aš, kodėl ši liga pasirinko mane, už ką? Daug metų su onkologiniais ligoniais bendraujančio kunigo Evaldo Darulio teigimu, medicininis gydymas – tik viena medalio pusė, antroji – dvasinis gijimas, padedantis atrasti ramybę ir tikėjimą.
daugiau
Odą nuo saulės turime saugoti ir rudenįNors vasara jau baigiasi, tačiau saulėtų dienų, tikėtina, dar bus ne viena, o vis dar ištuštėjusios miestų gatvės liudija, kad atostogų sezonas nepasibaigęs. Vaistininkai sako, kad viena populiariausių kosmetikos prekių šiuo metu vis dar yra apsaugos nuo saulės priemonės.
daugiau
Trys mitai, kurie gali ne apsaugoti, o pakenktiNors šiuo metu tiesioginės saulės ir nėra daug, tačiau svarbu neapsigauti – jos spinduliai pavojingi net ir pro debesis Tačiau tuo pačiu vasarą kartais esame linkę tinkamai nepasverti tykančių grėsmių savo sveikatai. Dažnas iš vasaros nori gauti kuo daugiau, ypač jai besibaigiant, todėl rugpjūčio mėnesį svarbu nepersistengti ir pasverti visas rizikas.
daugiau
Aspirinas agurkams ir bulvės, pagardintos vitaminu C – seni receptai gali būti pavojingiAspirino tabletė į stiklainį marinuotų agurkų, kad „neiššaudytų“, sutrintas vitaminas C į cepelinų ar bulvinių blynų tarkius spalvai pašviesinti, o amoniakas – namų švarai palaikyti. Tai – tik keletas pavyzdžių, kaip vaistiniai preparatai vis dar būna naudojami maisto ruošoje ar buityje.
daugiau
Vitaminas B12 – ir nuo demencijos, ir nuo depresijosgyventi ilgai ir laimingai galima ne tik pasakose? Klaipėdos universiteto lektorė, šeimos gydytoja medicinos mokslų daktarė Lolita Rapolienė žino receptą, kaip tai pasiekti realiame gyvenime, ir juo dalijasi.
daugiau
Netinkama mityba ar vaistai – kas labiausiai kenkia kepenims?Kaip gyvename, ką valgome ar kokiais žalingais įpročiais nuodijame savo organizmą, puikiai atspindi kepenys. Mūsų šalyje vis dar gajus mitas, kad labiausiai kepenis „ėda“ vaistai, tačiau statistika rodo ką kita.
daugiau
Nepamirškite treniruotės su šokdyneŠokdynė yra viena iš paprasčiausių treniruotėms skirtų priemonių. Ji pigi, užima labai mažai vietos ir šokinėjant sudeginama nemažai kalorijų. Gaunami neblogi rezultatai kompleksiškai koreguojant kūno svorį ir fiziniams pratimams naudojant tiktai šokdynę (žinoma, jeigu svoris nėra labai didelis).
daugiau
81 - 90 iš 2030 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos