vaistai.lt
Vitaminas B12 – ir nuo demencijos, ir nuo depresijosgyventi ilgai ir laimingai galima ne tik pasakose? Klaipėdos universiteto lektorė, šeimos gydytoja medicinos mokslų daktarė Lolita Rapolienė žino receptą, kaip tai pasiekti realiame gyvenime, ir juo dalijasi.
daugiau
Netinkama mityba ar vaistai – kas labiausiai kenkia kepenims?Kaip gyvename, ką valgome ar kokiais žalingais įpročiais nuodijame savo organizmą, puikiai atspindi kepenys. Mūsų šalyje vis dar gajus mitas, kad labiausiai kepenis „ėda“ vaistai, tačiau statistika rodo ką kita.
daugiau
Nepamirškite treniruotės su šokdyneŠokdynė yra viena iš paprasčiausių treniruotėms skirtų priemonių. Ji pigi, užima labai mažai vietos ir šokinėjant sudeginama nemažai kalorijų. Gaunami neblogi rezultatai kompleksiškai koreguojant kūno svorį ir fiziniams pratimams naudojant tiktai šokdynę (žinoma, jeigu svoris nėra labai didelis).
daugiau
Trys pagrindinės odos problemos vasarąŠiltos dienos, apnuoginti pečiai, „saulės bučiniai ant skruostų“ – tikriausiai nesuklysime sakydami, kad vasara daugumai mėgstamiausias metų laikas. Tačiau kartu su visais vasaros privalumais ateina ir nepageidaujamas šiltojo sezono poveikis odai. Ryškėjančios pigmentinės dėmės, pleiskanojanti ir šerpetojanti oda, įvairios alerginės reakcijos....
daugiau
Galvos skausmas gali įspėti ir apie organizmo dehidrataciją: yra ir daugiau simptomųNuovargis, galvos skausmas ir išsiblaškymas nebūtinai reiškia, kad per daug dirbate ir laikas galvoti apie atostogas. Gali būti, kad labiau nei atostogų jums reikia vandens. Vasarą, ypač karštomis dienomis, mūsų organizmas netenka itin daug skysčių, o laiku neatstačius jų pusiausvyros, gali rimtai sutrikti organizmo veikla.
daugiau
Pilvinio nutukimo pavojai: nuo sutrikusios organų veiklos iki mirties rizikosAntsvoris ir nutukimas yra vienas rimčiausių XXI a. iššūkių visuomenės sveikatai Europos regione, kuriame per du pastaruosius dešimtmečius nutukimo paplitimas išaugo tris kartus – ES šalyse kas antras gyventojas turi antsvorio, o kas trečias yra nutukęs.
daugiau
Kad iškylų neapkartintų apsinuodijimas – sveiki užkandžiai šeimaiSumuštiniai su mėsa, sūriu, pyragėliai – mėgstate taip užkandžiauti poilsiaudami prie jūros, ežero, keliaudami automobiliu? Toks maistas, deja, gali ne tik sutrikdyti virškinimą, bet ir sukelti apsinuodijimą, ypač vasaros sezonu. Tad kaip apsisaugoti ir kokiais užkandžiais pasirūpinti ruošiantis iškylai, kad ir mažųjų, ir suaugusiųjų skrandžiai būtų ramūs?
daugiau
Patarimas vaikus išleidžiantiems tėvams: palaikyti ryšį su saugia riba„Ištuštėjęs lizdas“ – taip literatūroje vadinamas šeštasis šeimos gyvenimo ciklas, kuomet vaikai palieka tėvų namus. Pasak Asmens sveikatos klinikos šeimų bei porų psichoterapeutės-psichiatrės Elvyros Mažukaitienės, šis etapas gali būti prilyginamas netekčiai, kuri buvo programuota, žinota nuo pat pradžių.
daugiau
Intymioji moters higiena: ką būtina žinoti vasarąĮprasta, jog moterys kalba apie plaukų ar kūno priežiūrą, makiažo priemones ir kitas aktualias grožio bei sveikatos temas. Tačiau intymi higiena yra nustumiama į šalį. Vis dėlto, ši tema yra tokia pat svarbi kaip ir likusios, apie kurią būtina kalbėti garsiai.
daugiau
Vitamino B12 trūkumas primena stresą, bet pasekmės – kur kas rimtesnėsVartojant prastą maistą, laikantis dietų ar tiesiog neturint laiko savimi pasirūpinti, žmogaus organizmui vis dažniau pritrūksta svarbių medžiagų. Apie dalį reikalingų vitaminų ir mineralų, pavyzdžiui, tokių kaip kalcis, geležis ar vitaminas D, girdime gana dažnai. O štai apie vitaminą B12 – kur kas rečiau. Tad kas yra vitaminas B12, kurį kai kurie sveikatos specialistai vadina svarbiausiu iš aštuonių B grupės vitaminų, o jo nauda viešai džiaugiasi ir ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės?
daugiau
91 - 100 iš 2033 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos