vaistai.lt
Elektronikos pavojai: nuo žalingų bangų iki pažeistų nykščių sąnariųKasdien ir be saiko naudodami elektronikos prietaisus ir tą patį leisdami daryti savo vaikams, rizikuojame savo ir vaikų sveikata. Elektronikos įranga gali mums pakenkti per elektromagnetines bangas, ji gali paveikti mūsų organizmo ląsteles, skeleto ir raumenų sistemą, regėjimą, nervų sistemą, psichiką, miego kokybę ir netgi nykščių sąnarius.
daugiau
Sveikata ir šiluma vienoje lėkštėje: atraskite trintas daržovių sriubas iš naujoSukate galvą, kaip vertingai panaudoti morkas, salierus, kopūstus, moliūgus ar kitas sezonines daržoves, kurias vis dar vežate iš sodo ar šviežias perkate parduotuvėje? Maisto ir sveikatos ekspertai ragina prisiminti vieną pagrindinių šaltojo sezono patiekalų – šildančias trintas daržovių sriubas. Dubenėlis sriubos ne tik pamalonins gomurį, bet ir padės organizmą aprūpinti maistingomis medžiagomis, nes jame sutelpa rekomenduojamas visos dienos daržovių kiekis.
daugiau
Emocinė sveikata: kodėl svarbu pykti?Net 1 iš 4 pasaulio žmonių bent kartą savo gyvenime patiria psichikos sveikatos sunkumų. Mokslininkų teigimu, negebėjimas atpažinti savo emocijas bei tinkamai reaguoti į jas, turi neigiamą poveikį visai visuomenės gerovei. Minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną tai patvirtina ir Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, – Vilniuje savo emocinę sveikatą kaip prastą įvardija du iš dešimties suaugusiųjų, o psichikos sutrikimų stigma vis dar yra gaji.
daugiau
5 patikrinti būdai apsaugoti savo širdįŠirdies ir kraujagyslių ligos Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, yra viena dažniausių mirties priežasčių. Nors apie šias ligas girdime sąlyginai rečiau nei apie vėžį, kas metus nuo kardiovaskuliarinių ligų visame pasaulyje miršta apie 18 mln. žmonių. Paskutinį rugsėjo sekmadienį minima Pasaulinė širdies diena yra puiki proga ne tik prisiminti sergančius, bet ir pradėti rūpintis savo sveikata bei laiku padėti savo širdžiai. Tam, kad rūpintis širdimi būtų paprasčiau, pateikiame penkis laiko patikrintus patarimus.
daugiau
Karūnos verti obuoliai: draugiški ne tik sveikatai, bet ir figūrai (+receptai)Tarp rudens dovanojamų gėrybių metai iš metų populiarumo viršūnės neužleidžia obuoliai. Nors šie Lietuvos soduose gausiai auginami vaisiai lietuviams yra nuo seno gerai pažįstami ir, rodos, visų mėgstami, sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja į obuolius atsigręžti darsyk bei atrasti jų nepamatuojamą naudą organizmui.
daugiau
Bijantiems neigiamo vertinimo – eikite ir darykite„O ką jie dabar apie mane galvoja?“, „Ar nenusikalbu?“, „Jau turbūt mintyse juokiasi iš manęs…“ – mintys, kurios greičiausiai pažįstamos daugeliui iš mūsų. Nerimas, kaip jus pokalbio metu vertina būsimas darbdavys arba kitoje stalo pusėje pirmo pasimatymo metu sėdinti mergina, yra normalus, kol nepradeda trukdyti mūsų kasdieniam gyvenimui, neskatina vengti įtampą keliančių situacijų.
daugiau
Estetinio plombavimo kaina, kiek ji lemia kokybę?Nepriekaištinga šypsena jaučia leistis nevaržomai užplūdus pakilioms emocijoms ir sugrąžina pasitikėjimą. Estetiniu plombavimu siekiama išsaugoti kaip įmanoma daugiau nepažeisto danties audinio, šalinant pažeistus audinius bei pasenusius užpildus, tam jog išliktų tvirti bei gyvybingi. Dantys nėra šlifuojami, tad išlieka gyvybingi.
daugiau
Internetas – lengvas laiko praleidimas ar galima priklausomybė?Šiais laikais turbūt niekas neįsivaizduoja savo gyvenimo be interneto. Patikrinti socialinius tinklus „Facebook“ bei „Instagram“, pažiūrėti vaizdo įrašus „Youtube“, skaityti įvairius žinių portalus ar žaisti kompiuterinius žaidimus kai kuriems asmenims tapo kasdienybe. Tačiau dažnam ši veikla užima visą laiką ir po truputį tai tampa problema, kuri gali išsivystyti į priklausomybę nuo interneto.
daugiau
Rudens meniu: ką gaminti, kad užderėjusių gėrybių netektų išmesti?Vasara su mumis jau atsisveikino, tačiau rudenį vis dar galime džiaugtis gausiu vasaros saulėje sunokusių šviežių daržovių derliumi. Ir nors orai palaipsniui vėsta, tačiau daržovių gaminimo pasirinkimai tik didėja. Šiuo metų laiku rudens daržo kraitės gėrybės kasdienius patiekalus gali paversti tikrais gurmaniškais šedevrais ir vitaminų lobynais.
daugiau
Žolininkas M. Lasinskas apie gaurometį ir arbatas žiemaiLietuviai jau nuo seno žino vaistažolių naudą sveikatai, tačiau šiandien ji, deja, yra kiek primiršta. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos doktorantas, žolininkas Marius Lasinskas, savo mokslinę veiklą paskyręs vaistažolių tyrinėjimui, primena, kokių vitaminų bei mineralų galima rasti Lietuvoje randamose vaistažolėse bei kaip namų sąlygomis pasiruošti arbatas, savo poveikiu neatsiliekančias ir nuo vaistų.
daugiau
1 - 10 iš 1977 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos