vaistai.lt
Trys R. Bogušienės patarimai, kad vaikai vakgytų ne tik koldūnusTeigiama, kad Z kartos vaikai išsiskiria judrumu, nerimastingumu, hiperaktyvumu. Jų tėvams verta pasidomėti ne tik elgesio ugdymu, bet ir tinkama savo atžalų mityba. Tik subalansuota mityba užtikrins sotumo jausmą, patenkins visus augančio organizmo poreikius ir vaikas augs sveikas ir laimingas. Maisto technologė, mitybos specialistė ir interneto svetainės sveikataipalankus.lt įkūrėja Raminta Bogušienė pataria, kaip teisingai maitinti vaikus.
daugiau
Žurnalistė Agnė Bukartaitė: „Laikas apie žvynelinę kalbėti viešai“Jei reikėtų pasakyti, ar psoriazė, kuri visuomenėję geriau žinoma kaip žvynelinė, sergančius labiau sekina fiziškai ar psichologiškai, tai būtu sunku padaryti tiek medikams, tiek pacientams. Fiziškai sunku dėl to, kad daugelį pacientų paprastai kasdien kankina niežulys, pažeista ir sausa oda dažnai trūkinėja, pleiskanoja, atsiranda skausmingi įtrūkimai.
daugiau

Gripo epidemija atšaukta Šalčininkų, Zarasų, Kėdainių, Šilalės ir Šilutės rajono savivaldybėse (atnaujinta 15.30 val.)Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) Lietuvoje ir toliau mažėja. Šiandien gripo epidemija atšaukta Šalčininkų ir Šilutės rajono savivaldybėse. Šią savaitę epidemiją atšaukė Zarasų, Kėdainių ir Šilalės rajono savivaldybės, tačiau medikai ragina neprarasti budrumo. Iš 60 šalies savivaldybių gripo epidemiją šiuo metu skelbia 17. Iš viso šį gripo sezoną epidemiją buvo paskelbusios 24 savivaldybės.

daugiau

Lietuvoje sergamumas gripu ir peršalimo ligomis ir toliau mažėjaUžkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai informuoja, jog sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) Lietuvoje mažėja. Šeštąją šių metų savaitę (2017 m. vasario 6-12 d.) bendras Lietuvos sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis buvo 108,8 atv./10 tūkst. gyventojų. Pernai tuo pačiu metu sergančiųjų buvo daugiau – 120,98 atv./10 tūkst.  gyventojų.

daugiau
Kauno klinikinė ligoninė: tuberkuliozės mastai tarp vaikų tebelieka dramatiškiKauno klinikinėje ligoninėje netuštėja vaikų palatos, kuriose gydomi tuberkulioze sergantys mažieji pacientai. Iš viso skyriuje šiuo metu guli 18 džiova sergančių vaikų. Iš jų dviem berniukams ir dviem mergaitėms, kuriems yra nuo 10 iki 17 metų, diagnozuota atvira tuberkuliozė, - rašoma pranešime žiniasklaidai.
daugiau
Tik pakeitęs gyvenimo būdą užmiršo vaistų skonį„Gyvenu kaip noriu“, – sako 68 metų Marijampolės savivaldybės Pabuktės kaime gyvenantis Kęstutis Laukys, nepaisantis visuomenėje priimtų normų, stereotipų, pats kuriantis savo gyvenimą. Štai nusprendė ir nuo praėjusio rudens apsigyveno šildomame šiltnamyje šalia auginamų gėlių, agurkų, paprikų, pomidorų, nors netoliese turi butą. Savojo daugeliui neįprasto gyvenimo būdo jis nesistengia niekam įpiršti ar primesti, mano, jog kiekvienas turime galimybę susikurti trokštamą gyvenimą.
daugiau

Gripo epidemija atšaukta ir Šilalės rajoneUžkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, šiandien gripo epidemija atšaukta Šilalės rajone. Praėjusią savaitę gripo epidemija atšaukta Švenčionių ir Širvintų rajono savivaldybėse, o paskelbta Kazlų Rūdos, Rietavo, Marijampolės savivaldybėse ir Mažeikių rajono savivaldybėje. Iš 60 šalies savivaldybių gripo epidemiją šiuo metu skelbia 21. Iš viso šį gripo sezoną epidemiją buvo paskelbusios 24 savivaldybės.

daugiau
Pagalba sergančiajam vėžiu: nuo diagnozės iki atsisveikinimoRespublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos Konsultacijų poliklinikoje dirbantys onkologai kasmet diagnozuoja naujų vėžio atvejų. Per praėjusius metus klastingos ligos diagnozę išgirdo apie 600 šiauliečių. Konsultacijų poliklinikos vedėja Judita Filipauskienė spaudos konferencijoje, skirtoje Pasaulinei kovos su vėžiu dienai, kalbėjo apie tai, jog yra didelė tikimybė pasveikti, kai liga diagnozuojama ankstyvos stadijos. Apie tai kalbėjo ir Onkologijos klinikoje gydomos pacientės.
daugiau
Kaip taisyklingai dėvėti medicininę kaukęSergamumui gripu pasiekus epideminį lygį, vis daugiau žmonių vaistinėse ieško medicininių kaukių. Nors daugiausiai kaukių vis dar nuperkama didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tendencija sparčiai populiarėja ir Tauragėje, Plungėje bei Marijampolėje – per praėjusius metus visoje šalyje kaukių pardavimai išaugo net 71 proc., praneša vaistinių tinklas „Eurovaistinė“.
daugiau

Tėvelių atostogos svarbiau nei vaikų sveikata?Niekam ne paslaptis, kad sergant sudėtingomis lėtinėmis ligomis ar patyrus įvairias traumas gali būti skiriamas reabilitacinis gydymas. Deja, pažvelgus į ligonių kasų turimą statistiką, susidaro įspūdis, kad vaikai serga tik vasarą.

daugiau
1 - 10 iš 1972 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos