vaistai.lt
Emigrantė Rasa: „Lietuviai, kurie skundžiasi eilėmis pas gydytojus, turėtų pagyventi užsienyje“Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Rasa, kaip ir daugelis lietuvių emigrantų, išvyko užsidirbti, tačiau sukūrusi šeimą šalyje pasiliko ilgesniam laikui. Šiandien moteris į Lietuvą grįžta ne tik atostogauti, bet ir pasinaudoti medicininėmis paslaugomis.
daugiau
Vaikų maitinimas gali būti ir nebrangus, ir sveikatai palankus. ReceptaiPagal sveikatai palankios mitybos principus, žuvis, o ypač šviežia žuvis, turi būti mūsų racione ir ją reiktų rinktis bent kartą per savaitę. Problema ta, kad Lietuvoje sudėtinga rasti pakankamai kokybiškos ir šviežios žuvies. Žuvis gali būti šviežia, atšaldyta, atšildyta arba šaldyta. Kaip išsirinkti kokybiškiausią ir kuo skiriasi jų rūšys? Į šiuos klausimus atsako „Sveikatai palankus“ ekspertės ir VšĮ „Ekoagros“ žuvininkystės ekspertas Rolandas Morkūnas.
daugiau
Gyvenimą pakeitė dukters liga ir laiškas: „Atleisk, mamyte, kad susirgau"„Kai tėvai išgirsta, jog jų vaikas serga cukriniu diabetu, visos šeimos gyvenimas tą pačią dieną apvirsta aukštyn kojomis. Tuomet atrodo, jog žemė slysta iš po kojų, ir visiškai nebeaišku, kaip reikės gyventi toliau“, - portalui VLMEDICINA.LT pasakoja Klaipėdos m. vaikų, sergančių cukriniu diabetu, klubo „Smalsučiai“ vadovė Ina Juotkienė. Su kokiomis problemomis tenka susidurti auginant „cukrinuką“? Ar užtenka jiems valstybės dėmesio?..
daugiau
Vaistininkė pataria vasarai pamiršti chemiją ir ieškoti natūralumoSpecialistų teigimu, vartotojai vis dažniau ieško natūralių kosmetikos priemonių. Todėl populiarėjant natūraliai kosmetikai būtina užduoti klausimą – kiek natūralumas iš tiesų naudingas ir kuomet cheminių priemonių vengti vis tik nereikėtų? Jei tikrai įmanoma kosmetines priemones visiškai pakeisti natūraliomis alternatyvomis, galbūt tuomet vietoje jų pakanka ir kasdienių produktų, bet ar jie suteikia visų veidui bei kūnui reikalingų medžiagų?
daugiau
Knarkimas – sveikatos sutrikimas, galintis kainuoti ir santuokąKnarkimas gali atrodyti paprastas, niekuo nekenkiantis įprotis, kurio gali nepastebėti pats knarkiantis žmogus, tačiau svarbu žinoti, kad tai – miego sutrikimas, galintis pakenkti tiek aplinkiniams, tiek pačiam žmogui. Nekreipiant dėmesio į šį miego sutrikimą, didėja nuovargis: gerai naktimis nepailsi ne tik pats žmogus, bet ir antroji pusė. Kaip gydyti ir apsisaugoti nuo knarkimo bei jo sukeliamų problemų, pataria vaistininkas Rimvydas Blynas.
daugiau
Liepos mėnesio pirmos pusės maudyklų ir rekreacijai skirtų zonų vanduo ne visur švarusSveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, įvertinęs gautus liepos mėnesio pirmos pusės maudyklų vandens kokybės tyrimų rezultatus, informuoja, kad kai kuriose maudyklose vandens kokybė neatitiko Lietuvos higienos normos HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimų, todėl maudytis jose nėra saugu.
daugiau
Vaikų globėjai domėjosi ŽIV/AIDS ir kitomis užkrečiamosiomis ligomisRimtai ir atvirai. Taip Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas apie užkrečiamąsias ligas kalbėjosi su socialiniais ir budinčiais globėjais, žmonėmis, kurie nori priimti ar jau priėmė į savo šeimą laikinai globai vaiką iš socialinės rizikos aplinkos.
daugiau
Tobulo odos problemų sprendimo nereikia ieškoti toliMokslininkai dešimtmečiais ginčijasi, ar odos ligos, tokios kaip aknė ar egzema, atsiranda dėl odos paviršiuje gyvenančių mikrobų. Pasirodo, kad šie ligų sukėlėjai gali būti ir gydymo dalimi, – rašo www.nytimes.com. Oda yra didžiausias žmogaus organas – bendras plotas prilygtų beveik trims vonios rankšluosčiams. Taip pat ne mažiau stebina ir jos „gyventojų“ skaičius: bakterijų, virusų, grybelių randami tiek ir ant linkusios riebaluotis veido ar nugaros odos, tiek ant neplaukuotų bei sausų delnų.
daugiau
Natūralios priemonės kovoje su pienligePienligė, arba mielinė infekcija, – grybelinė infekcija, kuri pasireiškia nemaloniu niežuliu, dilgčiojimu, skausmu lytinių organų zonoje. Su ja dažniausiai susiduria moterys (apskaičiuota, kad net 75 proc. moterų susiduria su pienlige nors kartą per gyvenimą, tačiau suserga ir vyrai, tik rečiau). Kartą susirgus, neretai infekcija kartojasi.
daugiau
Sergantys išsėtine skleroze sveikatos ieško... lėkštėjeVilniaus išsėtinės sklerozės draugija „Feniksai“ jau dvejus metus vykdo projektą „IS Gyvenimo mokykla“. Juo siekiama padėti sergantiesiems šia lėtine liga bei jų artimiesiems išmokti kokybiškiau gyventi, kontroliuoti jaučiamus simptomus ir ligos eigą ne vien tik vaistų pagalba.
daugiau
1 - 10 iš 2270 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos