vaistai.lt
SchollŽodis „pėda“ daugumai žmonių sukelia priešingus jausmus – meilę (pėdų fetišizmas), neapykantą (ypatingą pasibjaurėjimą), nepatogumą, abejingumą ar kitus jausmus. Šie emociniai atsakai dažnai parodo kaip žmonės elgiasi su savo pėdomis.
daugiau
KarposKarpos yra vienas iš labiausiai paplitusių odos susirgimų. Pasak statistikos, praktiškai 75 proc. žmonių nors kartą gyvenime buvo atsiradusios šios nemalonios odos „puošmenos“.
Tai blyškūs (odos spalvos) virusinės kilmės nelygaus paviršiaus gerybiniai dariniai. Šio susirgimo sukėlėjai – įvairūs žmogaus papilomos viruso tipai. Virusas plinta per odą ar gleivines tiesioginio ir netiesioginio kontakto metu. Jis po oda neprasiskverbia ir per kraują neplinta.
daugiau
Atopinis dermatitasAlergija vadinama šio amžiaus rykšte. Europoje nuo alerginių ligų kenčia net 35 procentai žmonių.
daugiau
accu-chekNet ketvirtadalis rimtų ligų Lietuvoje yra susijusios su nekontroliuojamu cukriniu diabetu. Į diabetą ligoniai paprastai numoja ranka – neskauda, tai ir galvos sukti nereikia. Tačiau užsitęsusi ir ilgai nekontroliuojama ši liga patyliukais gali atnešti tokias komplikacijas kaip širdies ir kraujagyslių ligos, inkstų veiklos ir regėjimo sutrikimai ar galūnių amputacija.
daugiau
DilgėlinėAlergija vadinama šio amžiaus rykšte. Europoje nuo alerginių ligų kenčia net 35 procentai žmonių.
Nors oficialios Lietuvos statistikos nėra, specialistai teigia, jog šie skaičiai mūsų šalyje nėra ženkliai mažesni.
daugiau
Kontaktinis dermatitasAlergija vadinama šio amžiaus rykšte. Europoje nuo alerginių ligų kenčia net 35 procentai žmonių.
Nors oficialios Lietuvos statistikos nėra, specialistai teigia, jog šie skaičiai mūsų šalyje nėra ženkliai mažesni.
daugiau
BEN'SKintantis klimatas kuria itin palankias sąlygas erkėms ir kraujasiurbiams vabzdžiams tarpti, ir tuo pačiu ligom plisti. Specialistai skambina pavojaus varpais: jau šiemet gali padaugėti erkių platinamų ligų, kyla grėsmė Lietuvoje atsirasti vietinei maliarijai.
daugiau
gripasValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad šių metų balandžio 27 d. Paryžiuje Pasaulinė gyvūnų sveikatos organizacija (OIE) svarstė susidariusią situaciją dėl kiaulių gripo.
daugiau
Vaisiai ir daržovėsDaugiau nei du trečdaliai lietuvių bent vieną kartą per dieną valgo vaisių ir daržovių. Tuo tarpu estai ir latviai gerokai atsilieka – vaisių ir daržovių jie valgo rečiau, o dauguma jų net nežino, kad šios rūšies maisto reikėtų suvartoti bent 500 g. per dieną.
daugiau
EspricoPradėję lankyti mokyklą, vaikai susiduria su naujais iššūkiais. Mokyklos kasdienybė reikalauja didelio prisitaikymo. Nauja aplinka, kiti žmonės, nežinomos pareigos. Staiga iš vaiko reikalaujama, kad jis ilgai sėdėtų. Iš jo reikalaujama sutelkti dėmesį vieną – dvi akademines valandas.
daugiau
3511 - 3520 iš 3529 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  351 352 353  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos