vaistai.lt
Atsargiai! Erkės išeina į medžioklę...Kauno visuomenės sveikatos centro specialistai įspėja, kad prasideda erkių aktyvumo sezonas, kuris tęsis iki pirmųjų šalnų – lapkričio mėnesio. Aktyviausios jų maisto paieškos dažniausiai  būna gegužės pabaigoje – birželio pradžioje ir rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo viduryje. Todėl dabar tinkamas laikas pagalvoti apie galimybes ir būdus, kaip apsisaugoti nuo erkių platinamų ligų.
daugiau

Ar jūsų burnos kvapas gaivus? 5 būdai tai sužinotiAtvirai kalbant, kiekvienas gali turėti blogą burnos kvapą ir to nežinoti. Tai lemia mūsų pačių kūno aklimatizacija, dėl kurios nosis nebeužuodžia kvapo, sklindančio iš burnos. Taigi, pačiam yra sunku pajusti savo burnos kvapą.Norėdami sužinoti, ar kenčiate nuo blogo burnos kvapo, atlikite šiuos 5 paprastus bandymus.

daugiau
Pavasaris primena apie šunų ir kačių platinamas parazitines ligasPanevėžio visuomenės sveikatos centro specialistai primena, kad atėjęs pavasaris skatina susimąstyti apie parazitines ligas, kurias platina šunys ir katės. Pagrindinės parazitinės ligos, kurias gali platinti naminiai gyvūnai, yra toksokarozė, echinokokozė ir toksoplazmozė. Dažniausiai pasitaikanti šunų ir kačių platinama liga Lietuvoje – toksokarozė, kurią sukelia apvaliųjų kirmėlių toksokarų lervos.
daugiau
Vyro apsauga ir energijaJeigu manote, kad dailiai nori atrodyti tik moterys, jūs klystate. Tai ne mažiau svarbu ir vyrams. Tiesa, jiems tai padaryti yra daug sunkiau. Pažiūrėkite, kiek galimybių turi moterys? Daugiausiai vietos jų arsenale užima kosmetika, tiksliau – dažai. Žaisdamos spalvomis, moterys sugeba sukurti neįtikėtiną iliuzinį vaizdą ir įspeisti ne vieną vyrą į optinės apgaulės pasaulį. Ką savo ruožtu gali vyrai? Tikrai, jie negali pasinaudoti kovinio makiažo privalumais.
daugiau
Du kvadratiniai metrai sveikatosPriklausomai nuo suaugusio žmogaus ūgio ir svorio, odos paviršius gali sudaryti nuo pusantro iki dviejų kvadratinių metrų. Odos storis yra maždaug pusantro milimetro, bet akių vokų oda – dar plonesnė. Pati jautriausia ir pažeidžiamiausia – veido, plaštakų bei kaklo oda, nes ją labiausiai veikia išorės veiksniai: saulė, vėjas, šaltis. Kokia bebūtų oda – jautri, plona, stora, sausa ar riebi – ja reikia rūpintis ir prižiūrėti. Ne veltui sakoma: akys –  sielos veidas, oda – sveikatos atspindys.
daugiau
Lieknėjimo tikslas – puiki savijautaKaip turi atrodyti moteris? Vieniems labai svarbu moterų išvaizda, kitiems – vidus, dar kitiems – viskas. Šiais kūno kulto laikais reikalavimai išvaizdai kartais prasilenkia su sveiku protu. Todėl siekiant idealios išvaizdos tikslas turėtų būti tik vienas – sveikata. Kodėl? Jeigu svorio metimo tikslas bus lieknumas, pasiekusios šio rezultato tiesiog atsitrenksite į sieną: o kas toliau, paklausite savęs? Ko siekti dabar?
daugiau
Kodėl sveika judėtiDidžiulė mokslo ir technikos pažanga atnešė žmonijai ne tik naudos, bet ir žalos. Moksliniai išradimai iš esmės pakeitė mūsų kasdienį gyvenimą. Jie ne tik jį palengvino, bet ir apribojo judėjimą. O tai sukelia hipodinamiją (neveiklą), sumažėja žmogaus organizmo tonusas, silpsta kūno raumenys, sutrinka vidaus organų veikla, medžiagų apykaita, sumažėja  darbingumas, organizmo atsparumas įvairioms ligoms. Ir tai dar ne viskas – didėja sergamumas hipertenzija, ateroskleroze, cukriniu diabetu, nutukimu.
daugiau
Teisingas nago kirpimas apsaugo nuo chirurgo skalpelioĮaugęs nagas (onichokriptozė) yra skausminga pėdos nykščio būklė, kuomet nago kraštas ar kampas, praduria nago krašto odą arba viršūnę. Dažniausiai tai nutinka išoriniame nykščio krašte, bet gali būti ir abipusis. Maždaug 20% visų pacientų besikreipiančių dėl pėdos problemų, kreipiasi dėl įaugančio nago. Nagas ima įaugti kuomet nago guolio oda yra praduriama aštriu nago krašteliu, kuris kaip svetimkūnis dirgina odą ir sukelia uždegimą, tuo pačiu atveria kelią infekcijai.
daugiau

Sutrikusi skydliaukės veikla sekina visą organizmąIlgalaikis stresas, įtemptas darbas, jodo stygius, paveldėti genai – tai dažniausios skydliaukės ligų priežastys. Sunegalavęs žmogus apsilankė pas įvairius specialistus: kardiologas pastebėjo širdies ritmo sutrikimą, okulistas – prasidedančią kataraktą, dermatologas – odos sausėjimą. Tik endokrinologas atskleidė, kad dėl visko kalta sutrikusi skydliaukės veikla.

daugiau
Kai nerimas užplūsta širdį...Pavasarį ne tik atveriame namų langus, bet į savo gyvenimą įsileidžiame prabudimo jausmą bei džiaugsmingą nuotaiką. Tačiau šiuo metų laiku gali užklupti nelauktas ir netikėtas nerimo jausmas, kai, rodos, be jokių rimtų priežasčių viduje tarsi įsijungia „varikliukas“, neleidžiantis nurimti. Kas gi su mumis darosi ir kas kaltas dėl tokios nerimastingos savijautos?
daugiau
4201 - 4210 iš 4292 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  421 422 423 424 425 426 427 428 429 430  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos