vaistai.lt
Netikėtai rastas naujas vaistas nuo Alzheimerio ligosNaujų gydymo metodų atradimas yra sunkus ir varginantis. Dažnai jie neveikia taip, kaip tikėtasi, nepateisina lūkesčių ir galiausiai idėjos nueina užmarštin. Bet kartais vaistas, kuris buvo sukurtas tam tikru tikslu, netikėtai pasirodo daug efektyvesnis kitoje srityje. Taip nutiko ir su nauju gydymo metodu, kuris buvo kuriamas padėti sergantiesiems 2 tipo cukriniu diabetu: pasirodė, kad vaistas dar tinkamesnis sergantiesiems Alzheimerio liga, – rašoma bgr.com.
daugiau
Genų terapija keičia sergančiųjų hemofilija gyvenimusNeseniai „The New England Journal of Medicine“ publikavo studiją, kaip gydytojai iš Jungtinės Karalystės pasiekė stulbinančių rezultatų siekdami įveikti įgimtą kraujo ligą, – rašo bbc.com. Hemofilija – paveldima su X chromosoma susijusi liga, pasireiškianti dėl įvykusių FVIII geno (hemofilija A) ir FIX geno (hemofilija B) mutacijų.
daugiau
Laiku atlikta trombolizės procedūra gelbsti gyvybesPer septynias minutes atlikta trombolizės procedūra ir išgelbėta gyvybė – tai trečių metų Neurologijos klinikos gydytojo rezidento Ovidijaus Lauciaus ir kartu dirbusios Radiologijos bei Skubios pagalbos skyriaus personalo komandos pasiekimas.
daugiau
Kamieninių ląstelių išgavimas taps lengvesnisMokslininkų ir klinicistų komanda iš Lundo universiteto (Švedija) sukūrė naują daugiapakopį metodą, apimantį kamieninių ląstelių surinkimą ir jų apdorojimo technikas. Dėl to bus įmanoma iš vaisiaus vandenų saugiai išskirti didelį kiekį ląstelių, kurios būtų panaudojamos gydymo tikslais, – rašo sciencedaily.com.
daugiau
Pažangi 3D technologija chirurgijoje – nauda ir pacientui, ir gydytojuiPažangiausių technologijų taikymas medicinos srityje – vienas iš svarbiausių metodų, užtikrinančių didesnį pacientų saugumą, greitesnį atsigavimą ir efektyvesnį gydytojų darbą. Kauno klinikų Chirurgijos klinikoje įdiegtos 3D technologijos laparoskopinėje chirurgijoje nauda įsitikino ir klinikos gydytojai, ir po stemplės naviko operacijos sparčiai sveikstantis Gintautas.
daugiau
Kokybiškos ir efektyvios odontologijos paslaugos Sveika burnos ertmė bei akinančiai balta šypsena – aspektai, kurie padeda ne tik patogiai gyventi, lengvai valgyti mėgstamą maistą, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi. Juk vien šypsena galima išreikšti savo emocijas, praskaidrinti dieną nepažįstamiems praeiviams ar estetiškai atrodyti fotografijose. Dėl šių priežasčių svarbu, kad odontologijos paslaugos, kuriomis naudojatės, būtų aukštos kokybės bei atliekamos savo srities profesionalų.
daugiau

Pasaulinė AIDS diena - situacija LietuvojeŠį penktadienį - gruodžio -1 ąja, žymima Pasaulinė AIDS diena. Šių metų šūkis "Mano sveikata, mano teisė". Pažymint šią dieną daugiau kaip 500 organizacijų, t.y. arti 30 tūkst. asmenų Lietuvoje dalyvauja protmūšyje "AIDS - geriau žinoti".

daugiau
Dantų implantacija – patvirtintas būdas susigražinti prarastą šypsenąDantų implantacija – tai vienas iš puikiausių būdų atstatyti prarastus dantis bei susigražinti šypseną. Dantų trūkumas neretai kelia milžinišką diskomfortą ne tik valgant, tačiau taip pat sukelia ir psichologinį nepasitenkinimą savimi bei savo išvaizda.
daugiau
Inkstų vėžiu sergantiems ligoniams atsirado daugiau vilčių gyventiIšplitusia inkstų ląstelių karcinoma sergantys ligoniai, kurių liga progresavo po gydymo pirmos eilės vaistais, turės dar vieną galimybę, – jiems pradėtas kompensuoti gydymas nauju taikinių terapijos vaistu everolimuzu, – sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pakeitė Ligų ir kompensuojamųjų vaistų joms gydyti sąrašą.
daugiau
Viena programa vyrams ir moterims – profilaktiškai pasitikrinę, išlošime dešimtmečiusVienas iš sėkmingiausiai gydomų virškinamojo trakto piktybinių navikų yra storosios žarnos vėžys. Deja, tik maždaug pusė storosios žarnos vėžio atvejų diagnozuojama ankstyvųjų stadijų. Lietuvos gyventojai neskuba pasinaudoti valstybės finansuojama patikros programa, kuri skirta vyrams ir moterims, sulaukusiems 50 m. ir ne vyresniems nei 74 m. Profilaktiškai pagal programą pasitikrina tik apie 50 proc. šios amžiaus grupės žmonių.
daugiau
1 - 10 iš 831 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos