Nyderlandų profesorius: turite išbandyti visus prostatos vėžio gydymosi metodusGarsus Nyderlandų urologinės onkologijos profesorius Ronald de Wit teigia, kad onkologinių ligų atveju tikimybė išgyventi didėja, kai panaudojami visi galimi gydymo metodai. Vilniuje vykusiame tarptautiniame seminare, skirtame kastracijai atsparaus prostatos vėžio temai, dalyvavęs profesorius apgailestavo, kad chemoterapiją vis dar gaubia pacientų baimė.
daugiau
Naujas, efektyvus šlapimo nelaikymo gydymo būdas - PRP terapijaNet 75 proc. visų vidutinio amžiaus moterų vargina šlapimo nelaikymas, tačiau moterys linkusios nutylėti, nepasakoti apie tai nei šeimos nariams, nei artimiausioms draugėms, be to, į medikus kreipiasi vos kas trečia moteris, nelaikanti šlapimo. Kai kurios netgi mano, jog tai yra visiškai normalu. Dažna jų nežino, į ką kreiptis, o dėl šlapimo nelaikymo tiesiog kasdien nešioja įklotus.
daugiau
Dermatologas VilniujeDermatologas yra gydytojas, su kuriuo turėtumėte konsultuotis, jei turite kokių nors svarbių problemų su oda. Dermatologija - tai mokslas, susijęs su odos, plaukų ir nagų ligų diagnostika ir gydymu. Oda yra didžiausias ir matomas organas. Jis atspindi kūno sveikatą ir veikia kaip barjeras nuo sužalojimų ir bakterijų.
daugiau
Reta liga lėmė pirmąją išskirtinę inksto transplantaciją LietuvojeSantaros klinikų ir Vaikų ligoninės gydytojai ortopedai-traumatologai bei neurochirurgai turi ilgametės patirties gydant skoliozę. Jau ne vienerius metus Vaikų ligoninėje buvo operuojami vaikai ir paaugliai, o šiais metais chirurginė pagalba buvo pradėta teikti ir suaugusiems pacientams.
daugiau
Reta liga lėmė pirmąją išskirtinę inksto transplantaciją LietuvojePirmą kartą Lietuvoje, Kauno klinikose, moteriai transplantuotas inkstas, atlikus spinalinę anesteziją – vaistus suleidus į stuburo kanalą ir neužmigdant pacientės. Įprastai transplantacijos atliekamos taikant bendrąją nejautrą. Tačiau šiai moteriai, sergančiai reta autoimunine liga ir turinčiai tracheostomą su stentu, spinalinės anestezijos metodas buvo vienintelė išeitis atlikti inksto persodinimo operaciją.
daugiau
Retos ligos, kuriomis serga 1 iš 2 tūkst. žmonių: ar įmanomas gydymas?Šiandien minima Tarptautinė retų ligų diena, kuri itin reikšminga beveik 36 mln. Europos gyventojų. Nors retos ligos pasižymi nedideliu sergančiųjų skaičiumi, tačiau Lietuvoje jų gydymo situacija yra pakankamai gera – inovatyvus gydymas kartais gali būti prieinamas net tais atvejais, kai liga diagnozuojama vos vienam pacientui šalyje.
daugiau
Santaros klinikose kepenų transplantacijos įžengė į antrąjį šimtukąVilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose 2019 m. vasario 22-24 savaitgalis buvo išskirtinis tuo, kad buvo atliktos 101-oji ir 102-oji kepenų transplantacijos. Nacionalinio transplantacijos biuro duomenimis, iš viso Lietuvoje atlikta 181 kepenų transplantacija. Šiame skaičiuje yra 7 kepenų retransplantacijos (antrą kartą tam pačiam recipientui atlikta kepenų transplantacija).
daugiau
PRP terapija – naujas Peirono ligos gydymo būdasPeirono liga (varpos fibromatozė) pasireiškia apie 10 proc. vyrų. Sergant šia liga pradeda storėti varpos akytkūnį dengianti plėvė, dar kitaip vadinama tunica albuginea. Jai storėjant, varpa ima krypti į storėjimo pusę. Tai sukelia erekcijos metu varpos nuokrypį į vieną ar kitą pusę bei varpos dydžio sumažėjimą, sutrumpėjimą, diskomforto jausmą, skausmą, ypač lytinių santykių metu.
daugiau
Vaikų odontologai: pasirūpinkite savo atžalomis atsakingaiGeras vaikų gydytojas yra tas, kuriam rūpi mažojo paciento sveikata, saugumas ir emocinė ramybė. Tai ypatingai aktualu, kalbant apie vaikų odontologus. Labai svarbu įgyti mažylio pasitikėjimą, užmegzti kontaktą su juo. Nuo pirmos pažinties gali susiformuoti baimė dantų gydytojams arba atvirkščiai – įprotis visam likusiam gyvenimui rūpintis savo dantimis. Juk žinome, kad nuo žmogaus burnos būklės didele dalimi priklauso viso organizmo savijauta.
daugiau
Odontologijos klinikos Vilniuje: kaip išsirinkti?Lietuvoje veikia apie du tūkstančius odontologijos klinikų. Vilniuje jų yra apie tris šimtus. Todėl galima teigti, jog pasiūla išties didelė. Visi trokštame  paties geriausio ir profesionaliausio gydytojo paslaugų. Tad ką reikia žinoti, jeigu šiuo metu labiausiai Jums rūpimas klausimas – odontologijos klinikos Vilniuje?
daugiau
1 - 10 iš 929 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos