vaistai.lt
Mielomine liga sergantis vyras viliasi sulaukti reikalingų vaistųMielominės ligos diagnozę Jonas Greinys išgirdo 2005 m. Diagnozavus kraujo ligą, vyrui buvo taikytas chemoterapinis gydymas, atlikta autologinė kaulų čiulpų transplantacija. Tačiau jau tris mėnesius vilnietis nebegauna jokio gydymo.
daugiau
KTU mokslininkai sukūrė pamatinius blokus, padėsiančius kovoti su vėžiuSiekiant pagerinti peptidų taikymo kaip veikliosios vaisto medžiagos galimybes, jų kūrimui vis dažniau panaudojamos ir sintetinės aminorūgštys. Paprastai kalbant, atkartojant gamtoje randamų aminorūgščių veikliąsias savybes, galima sintetiniu būdu sukurti modifikuotas bei pasižyminčias aktyvesniu biologiniu poveikiu naujas aminorūgštis.
daugiau
Vilties teikiantis melanomos gydymas – galimybė gyventi ilgiau?Iki šiol, sergant išplitusia melanoma, išgyvenamumas vidutiniškai siekdavo vos 6-9 mėnesius, o 5 metus išgyvendavo mažiau nei 10 proc. pacientų. Taikant naujausią gydymą imunoterapija, net 4 kartus daugiau pacientų sulaukia tokių gerų išgyvenamumo rezultatų.
daugiau
Mielominės ligos gniaužtuose – gydymas yra, bet Lietuvoje neprieinamasKlaipėdietė Sigita yra viena 600 mielomine liga sergančių žmonių Lietuvoje ir viena iš šimtų onkologinių pacientų, negaunančių jai reikiamo gydymo. Pasakodama savo istorija, moteris nuolat graudinosi ir klausė, ar yra vilties, kad artimiausiu metu inovatyvus gydymas taps prieinamas.
daugiau
Pasiūlymų išbandyti modernų gydymą sulaukia tik kas dešimtas vėžiu sergantis pacientasTrečiadienį Nacionaliniame vėžio institute vykusiame „Onkologų klubo“ susitikime Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) pristatė pacientų nuomonės tyrimo rezultatus. Paaiškėjo, kad nors Lietuvoje jau kelerius metus taikomas modernus vėžio gydymas imunoterapija, beveik 90 proc. pacientų iš savo gydytojo taip ir nesulaukia pasiūlymo imtis šio inovatyvaus gydymo, o beveik trečdalis pacientų iš viso nėra apie tai girdėję.
daugiau
Krūties vėžio užkluptas moteris nuo chemoterapijos gelbsti genetinis molekulinis tyrimasTikslus tarsi adatos dūris. Taip gydytojai vadina krūties vėžio gydymą po genetinio molekulinio tyrimo, kuris pacientėms leidžia saugiai išvengti chemoterapijos, ne vienai jų atimančios ne tik paskutines jėgas, bet ir grožį bei gyvenimo džiaugsmą. Apie krūties vėžio genetinį molekulinį tyrimą papasakojo Klaipėdos universitetinės ligoninės Onkologinės chemoterapijos klinikos vadovas Alvydas Česas.
daugiau
Nyderlandų profesorius: turite išbandyti visus prostatos vėžio gydymosi metodusGarsus Nyderlandų urologinės onkologijos profesorius Ronald de Wit teigia, kad onkologinių ligų atveju tikimybė išgyventi didėja, kai panaudojami visi galimi gydymo metodai. Vilniuje vykusiame tarptautiniame seminare, skirtame kastracijai atsparaus prostatos vėžio temai, dalyvavęs profesorius apgailestavo, kad chemoterapiją vis dar gaubia pacientų baimė.
daugiau
Naujas, efektyvus šlapimo nelaikymo gydymo būdas - PRP terapijaNet 75 proc. visų vidutinio amžiaus moterų vargina šlapimo nelaikymas, tačiau moterys linkusios nutylėti, nepasakoti apie tai nei šeimos nariams, nei artimiausioms draugėms, be to, į medikus kreipiasi vos kas trečia moteris, nelaikanti šlapimo. Kai kurios netgi mano, jog tai yra visiškai normalu. Dažna jų nežino, į ką kreiptis, o dėl šlapimo nelaikymo tiesiog kasdien nešioja įklotus.
daugiau
Dermatologas VilniujeDermatologas yra gydytojas, su kuriuo turėtumėte konsultuotis, jei turite kokių nors svarbių problemų su oda. Dermatologija - tai mokslas, susijęs su odos, plaukų ir nagų ligų diagnostika ir gydymu. Oda yra didžiausias ir matomas organas. Jis atspindi kūno sveikatą ir veikia kaip barjeras nuo sužalojimų ir bakterijų.
daugiau
Reta liga lėmė pirmąją išskirtinę inksto transplantaciją LietuvojeSantaros klinikų ir Vaikų ligoninės gydytojai ortopedai-traumatologai bei neurochirurgai turi ilgametės patirties gydant skoliozę. Jau ne vienerius metus Vaikų ligoninėje buvo operuojami vaikai ir paaugliai, o šiais metais chirurginė pagalba buvo pradėta teikti ir suaugusiems pacientams.
daugiau
41 - 50 iš 975 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos