vaistai.lt
KoronarografijaVilniaus širdies chirurgijos centre naujausios kartos angiografu „Philips“ širdies kraujagyslių tyrimas (koronarografija) nuo spalio mėnesio – nemokamai. Atliekamų procedūrų kainą dengia teritorinės ligonių kasos. Pacientui tereikia turėti gydytojo kardiologo siuntimą ir atlikti būtinus tyrimus prieš procedūrą.
daugiau
Privačioji medicina – pagalba valstybeiJau vienuolika metų kelią privačiajai medicinai Lietuvoje tiesia du Lietuvoje žinomi širdies chirurgai – prof. Vytautas Jonas Sirvydis ir prof. Giedrius Uždavinys. Jie aukoja savo poilsio valandas, nes tiki, kad privačiojo kapitalo pritraukimas ligoniams gydyti kelia bendrą visos medicinos lygį, sudaro geresnes galimybes pacientams ir netgi padeda valstybei spręsti socialines problemas.
daugiau
Pagalbos vaikams linijaRugsėjo mėnesį Lietuvoje pradės veikti nemokamas, bendras visoje Europoje „Pagalbos vaikams linijos“ numeris 11 61 11. Tokiu būdu valstybė prisiima ilgalaikius įsipareigojimus stiprinti pagalbą vaikams, teikiamą lengviausiai jiems prieinamu būdu – telefonu.
daugiau
Kardiolita


Jei lipant laiptais ar paprasčiausiai ilgiau paėjus jaučiate aštrų skausmą krūtinėje, nereikėtų į tai numoti ranka. Laiku nediagnozuotos širdies ir kraujagyslių sistemos ligos gali baigtis tragiškai.
daugiau
Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje vis daugėja širdies ir kraujagyslių sistemos ligų susirgimų,  Vilniaus širdies chirurgijos centras (UAB „Kardiolita“) įsigijo naujausios kartos angiografą Philips. Tai suteiks galimybę vienu iš tiksliausių diagnostinių metodų  (angiografija arba kitaip vadinamu zondavimu) nustatyti širdies ir kraujagyslių patologiją, „užbėgti už akių“ sunkiems širdies ir kraujagyslių susirgimams, o ligai pažengus bus dar tiksliau parenkamas gydymo būdas: konservatyvus ar chirurginis.
daugiau
Sunegalavote? Blogai jaučiatės?  Norite, kad pagerėtų čia ir dabar? O gal turite gydytojo receptą, išgelbėsiantį nuo blogos savijautos ir ligų? Tada jums lieka tik vienas kelias, ir jis veda tiesiai į vaistinę. Miesto žmogui ją tikrai nesunku pasiekti, o kaime gyvenantis ją ras artimiausiame miestelyje. Ir nors mes įsitikinę, kad kiekvienoje vaistinėje dirba vaistininkas, kuris žino, kaip mums padėti, būtų labai pravartu, kad ir patys, eidami į vaistinę, žinotume, kokių paslaugų galime tikėtis.
daugiau
971 - 976 iš 976 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  91 92 93 94 95 96 97 98  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos