vaistai.lt

Stebėtojų tarybos posėdyje – apie 2021 metų sutarčių sudarymo naujovesŠiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) stebėtojų tarybos nuotoliniame posėdyje pristatytas Šiaulių teritorinei ligonių kasai (TLK) skirtas šiųmetis Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžetas, su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis (ASPĮ) sudarytos sutartys, praėjusių metų Šiaulių TLK išlaidos ir pareigybių sąrašas bei 2020 m. PSDF biudžeto vykdymas ir finansinių ataskaitų rinkiniai. 

daugiau

Ministrų kabinetas pritarė patikslintam PSDF biudžetuiŠiandien Vyriausybės posėdyje pritarta 2021 metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto pakeitimo projektui. Pokyčių poreikį paskatino koronaviruso infekcijos valdymo aktualijos.PSDF biudžetas tikslinamas atsižvelgiant į išaugusį lėšų, reikalingų medicinos įstaigų darbuotojų, gydančių COVID-19 ligą, darbo užmokesčio kompensavimo poreikį. Dabar galiojančiame 2021 m. biudžete šiam tikslui buvo numatyta 45,6 mln. eurų.

 

daugiau

Statistika: medikų atlyginimai didėja sparčiausiaiSveikatos priežiūros finansavimas Lietuvoje jau penkerius metus iš eilės didėja dešimtimis milijonų eurų, o medikų atlyginimai auga bene sparčiausiai iš visų šalies ūkio sektorių. Svarbu pabrėžti, kad gydymo įstaigos gauna apmokėjimą už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas ir pačios nustato, kokią jo dalį skirti darbo užmokesčiui, taip pat ir pagal Šakos kolektyvinės sutarties nuostatas. O šiuo sudėtingu COVID-19 laikotarpiu gydymo įstaigoms papildomai kompensuojamos darbuotojų padidinto darbo užmokesčio išlaidos.

 

daugiau

Kviečiame skirti daugiau dėmesio psichikos sveikataiSiekiant didinti suvokimą apie psichikos sveikatos svarbą mūsų kasdieniame gyvenime, savaitė nuo gegužės 10 iki gegužės 16 d. yra paskelbta Europos psichikos sveikatos savaite. Šių metų Europos psichikos sveikatos savaitės tema „Psichikos sveikata“ akcentuos psichikos sveikatą kaip svarbų visuomenės klausimą. Daugiau nei metus trunkanti pandemija, įvairūs ribojimai pakenkė daugelio žmonių psichikos sveikatai.


 

daugiau

Senjorai kviečiami mankštintis pagal individualizuotas fizinio aktyvumo programasSavivaldybių visuomenės sveikatos biurų organizuojamos mankštos senjorams tapo dar efektyvesnės, nes programos poveikis kiekvienam dalyviui nuo šiol yra vertinamas individualiai. Atsižvelgdami į žmogaus fizinę ir psichinę sveikatą, specialistai kiekvienam dalyviui parinks individualų fizinio aktyvumo planą ir geriausiai jo poreikius atitinkančius pratimus.


daugiau

Sveikatos apsaugos ministerijos pranešimasVisuomenę ir ypač medikų bendruomenę sukrėtė žinia apie jaunos gydytojos netektį. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) reiškia užuojautą gydytojos šeimai, artimiesiems ir kolegoms. Siekiant reaguoti operatyviai ir organizuotai, įvykus šiai krizei, SAM nedelsiant kreipėsi į Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovą dėl mobilios krizių valdymo komandos pasitelkimo – įstaigos bendruomenei teikiama pagalba iš išorės.


daugiau

Prieš egzaminus – dar vieniems abiturientams apie sveikatos draudimąBaigiantis mokslo metams ir Panevėžio teritorinės ligonių kasos (Panevėžio TLK) pavasariniams susitikimams su abiturientais nuotoliniu būdu, dar viena Panevėžio mokykla panoro dalyvauti netradicinėje pamokoje apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD). Panevėžio TLK specialistai tokią pamoką vakar vedė maždaug pusšimčiui trijų gimnazistų klasių abiturientams iš „Minties“ gimnazijos.

 

daugiau

Medikų atlyginimų priedams už kovą – 10,4 mln. eurųPadidintam darbuotojų darbo užmokesčiui kompensuoti už kovo mėnesį ligonių kasos gydymo įstaigoms pervedė 10,4 mln. eurų. Nuo antrojo karantino pradžios – 2020-ųjų spalio-lapkričio šiam tikslui iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) iš viso panaudota 75,6 mln. eurų.

 

daugiau

SAM: nauja kolektyvinė sutartis turi tarnauti visų sveikatos priežiūros specialistų interesamsVykstant deryboms dėl naujos Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos (LNSS) šakos kolektyvinės sutarties, keturios iš devynių deryboms prisistačiusių profesinių sąjungų organizacijų (t. y. tos organizacijos, kurios yra dabar galiojančios LNSS šakos kolektyvinės sutarties šalys) reikalauja derėtis dėl šiuo metu galiojančios šakos kolektyvinės sutarties atnaujinimo, neįtraukiant naujų narių.

daugiau

Pristatytas pranešimas apie asmens sveikatos priežiūrą Kelmės rajoneŠiaulių teritorinės ligonių kasos laikinoji vadovė Dalia Miniauskienė dalyvavo nuotoliniame Seimo Sveikatos reikalų komiteto susitikime, kuriame pristatė pranešimą apie asmens sveikatos priežiūrą Kelmės rajone. Pranešėja pateikė informaciją, kad per pastaruosius devynerius metus gyventojų skaičius Kelmės rajone sumažėjo daugiau nei ketvirtadaliu: 2012 metais šiame rajone gyveno 34 809 žmonės, o 2020 metais – 9 426 žmonėmis mažiau – 25 383.

 

daugiau
1 - 10 iš 3724 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos