vaistai.lt
Ligonių kasų specialistai konsultavo uteniškiusPanevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistus į susitikimus jau antrus metus mielai kviečia Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) atstovai. Utenoje vykęs ligonių kasos ir TAU studentų senjorų susitikimas – šeštas per  kiek daugiau nei metus ir trečias šiais metais po sausio mėnesį vykusių susitikimų Molėtuose ir Anykščiuose.
 
daugiau
Pateikta informacija apie asmens sveikatos priežiūros įstaigų finansinę padėtįKovo 22d. Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdyje buvo pristatyta Sveikatos apsaugos ministerijos ir Valstybinės ligonių kasos informacija apie asmens sveikatos priežiūros įstaigų finansinę situaciją, 2016 metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto vykdymą ir informacija apie 2017 metų teritorinių ligonių kasų sutarčių su asmens sveikatos priežiūros įstaigomis sudarymo eigą.
daugiau
Lietuvoje nėra vaisto, kurio kainos pirmiausia nepatvirtintų valstybėPaaiškėjus faktui, kad valstybė negali pasirūpinti žemesnėmis kompensuojamų vaistų kainomis ir dabar net 9 iš 10 vaistų valstybei derantis su vaistų gamintoju yra brangesni, visuomenėje kyla pasipiktinimas. Dar šį mėnesį Lietuvos vaistinių asociacijai (LVA) pradėjus kampaniją „Skaidri vaistų kaina“, akcentuojama, kad vidutiniškai net 80 proc. kompensuojamųjų vaistų kainos sudaro gamintojo kaina ir tik 79 proc. visos vaisto kainos kompensuoja valstybė. Tad už ką mes mokame ir kodėl būtent tiek?
daugiau
Kada reikia kreiptis į šeimos gydytoją dėl vaiko sveikatos?Dažnai tėveliai į šeimos gydytoją kreipiasi tik vaikučiui susirgus. Ligonių kasos primena, kad į šį mediką svarbu kreiptis ne tik mažajam susirgus, bet ir dėl profilaktinių sveikatos tikrinimų bei skiepų. Šeimos gydytojo kompetencijai priskiriama ne tik diagnozuoti ir gydyti vaikų ligas, bet ir daugelis kitų paslaugų, teikiamų mažiesiems. Vienos svarbiausių – vaikų profilaktiniai sveikatos tikrinimai.
daugiau
Aukštas vaistų kainas Lietuvoje nulemia jų gamintojaiLietuvos vartotojams toliau aktyviai lyginant vaistų kainas Lietuvoje ir Lenkijoje, socialiniuose tinkluose išplatintas vaistinio preparato DEXILANT kainos palyginimas. Lietuvos vaistinių asociacija pateikia pavyzdį, iš ko sudaryta konkretaus vaisto kaina. Didžioji dalis galutinės kainos priklauso gamintojui – 8,4 eurų, didmenininkui – 0,59 euro, vaistinės dalis kainoje sudaro 1,52 euro, PVM atitenka 2,21 euro – didesnė dalis, nei vaistinė ir didmenininkas gauna kartu sudėjus.
daugiau
Lietuva ir Latvija kartu perka vakciną vaikams nuo pneumokokinės infekcijosValstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) praneša, kad paskelbtas bendras Lietuvos ir Latvijos tarptautinis atviras konkursas pneumokokinei vakcinai įsigyti. Tikimasi, kad abiem valstybėms šias vakcinas perkant kartu, jas pavyks įsigyti už mažesnę kainą.
daugiau

Kviečia vieša paskaita apie tuberkuliozęUžkrečiamųjų ligų ir AIDS centras minėdamas Tarptautinę tuberkuliozės dieną kviečia pažiūrėti viešą paskaitą apie šią sunkią ir klastingą ligą. Paskaitą surasite interneto svetainėje ulac.lt. Ne kiekvienas užsikrėtęs tuberkulioze (TB)  suserga šia liga. Tačiau yra daug kitų ligų, su kuriomis paprasta supainioti TB. Kokie svarbiausi  TB simptomai ir kokius klausimus turėtume užduoti sau, jei įtariame ligą?

daugiau
Ministras A. Veryga dalyvauja neformaliame ES sveikatos apsaugos ministrų susitikimeSveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga dalyvauja pirmadienį Valetoje prasidėjusiame neformaliame ES sveikatos apsaugos ministrų susitikime. Jį surengė ES Tarybai šiuo metu pirmininkaujanti Malta. Ministras A. Veryga taip pat dalyvaus Valetoje vyksiančioje konferencijoje „Vaistų retoms ligoms gydyti kūrimas ir prieinamumas“.
daugiau
Už šeimos medicinos paslaugas – didesnis finansavimasNuo šiol šeimos medicinos paslaugas teikiančios gydymo įstaigos galės gauti didesnį finansavimą iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo. Priedas už kiekvieną prirašytą žmogų bus skiriamas toms poliklinikoms ir šeimos medicinos centrams, kuriose bus akredituota šeimos medicinos paslauga.
daugiau
Sprendimas dėl Kauno poliklinikų reformos: išloš medikai ir pacientaiPenkios Kauno miesto savivaldybės valdomos poliklinikos turi būti sujungtos į vieną. Tokios išvados priėjo beveik pusmetį įstaigų veiklą analizavusi ir sprendimų efektyvesniam darbui ieškojusi specialistų komanda, sudaryta iš medikų ir savivaldybės atstovų. Specialistai neabejoja – planuojamos permainos užtikrins skaidresnį poliklinikų valdymą, didesnius atlyginimus medikų personalui ir kokybiškas bei prieinamas paslaugas pacientams.
daugiau
1 - 10 iš 1667 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

Ieškomiausių TOP 5



Naudingos nuorodos