vaistai.lt
Seimui siūloma panaikinti Sveikos gyvensenos komisijąSeimo atstovai Gabrielius Landsbergis ir Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė šiandien užregistravo Seimo nutarimo projektą, kuriuo siūloma panaikinti Seimo įkurtą Sveikos gyvensenos komisiją, nes po šios komisijos priedanga jos vadovo organizuojama veikla kelia grėsmę visuomenės sveikatai ir saugumui.
daugiau
Sveikatos apsaugos viceministras A. Šešelgis: „Kviečiu saugoti save ir savo vaikus“Lietuvoje tęsiasi tymų protrūkis, fiksuojami vis nauji ligos atvejai. Į klausimus apie tai, kaip valdoma situacija, kokių priemonių imamasi tymų protrūkiui stabdyti, atsako sveikatos apsaugos viceministras, darbo grupės užkrečiamųjų ligų protrūkių ar nepalankios epideminės situacijos valdymo koordinavimui vadovas Algirdas Šešelgis.
daugiau
Kompensuos naujus vaistus nuo vėžioNetrukus pacientams Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis bus kompensuojami 6 inovatyvūs vaistai. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistų teigimu, dauguma šių brangių vaistinių preparatų padės žmonėms kovoje su vėžiu.
daugiau
SAM: tymų protrūkis Kaune – dėl žemo skiepijimosi lygioMaloniai kviečiame dalyvauti balandžio 1 d. Seime rengiamoje dalykinėje konferencijoje „Autizmas Lietuvoje: iššūkiai ir sprendimai“, kuri skirta paminėti Pasaulinę autizmo supratimo dieną, minimą kasmet balandžio 2 d. visame pasaulyje. Joje dalyvaus valstybinių institucijų, NVO, švietimo, sveikatos, socialinių įstaigų atstovai bei specialistai, dirbantys su autizmo spektro sutrikimų (ASS) turinčiais vaikais.
daugiau
Visoms vakcinoms yra taikoma dviguba kokybės kontrolėLietuvoje tyčia skleidžiama dezinformacija apie vakcinas, neva jos yra nesaugios, nekokybiškos, neaiškios sudėties, yra netoleruotina. Tenka apgailestauti, jog  kai kurie politikai bei visuomenės veikėjai sąmoningai baugina žmones, teigdami, jog vakcinų sudėtis yra kenksminga, iki galo neaiški ir kad geriau yra susirgti viena ar kita liga bei natūraliai įgyti jai imunitetą.
daugiau
SAM: tymų protrūkis Kaune – dėl žemo skiepijimosi lygioMinistrų kabinetas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) parengtai Vyriausybės išvadai, kurioje siūloma pritarti Seime registruotiems projektams, kuriais siūloma išplėsti ligoninių vaistinių funkcijas, kad jos galėtų užtikrinti sklandesnį gydymo procesą mūsų šalies pacientams ir padėti aprūpinti pacientus pigiausiais vaistais. Taip pat siūloma Seime registruotas pataisas tobulinti pagal pateiktas pastabas.
daugiau

Kviečia vieša diskusija – atsakymai į klausimus „VISKAS APIE TYMUS!“Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kviečia visuomenę š.m. balandžio 4 d. (ketvirtadienį) 11 val. tiesiogiai stebėti ULAC vadovo profesoriaus, medicinos mokslų daktaro Sauliaus Čaplinsko ir Imunoprofilaktikos skyriaus vedėjos Daivos Razmuvienės viešą diskusiją, kurioje bus atsakyta į gyventojus dominančius klausimus „VISKAS APIE TYMUS!”.

daugiau
Vyriausybė pasisako už ligoninių vaistinių funkcijų plėtrąMinistrų kabinetas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) parengtai Vyriausybės išvadai, kurioje siūloma pritarti Seime registruotiems projektams, kuriais siūloma išplėsti ligoninių vaistinių funkcijas, kad jos galėtų užtikrinti sklandesnį gydymo procesą mūsų šalies pacientams ir padėti aprūpinti pacientus pigiausiais vaistais. Taip pat siūloma Seime registruotas pataisas tobulinti pagal pateiktas pastabas.
daugiau
Vyriausybės sprendimas leis daugiau porų susilaukti vaikųMinistrų kabinetas patvirtino specialią Embriono donorystės programą. Joje numatytos konkrečios priemonės 2019-2028 m., leidžiančios užtikrinti sklandų embrionų donorystės procesą bei pagalbinio apvaisinimo paslaugų apmokėjimą. Tuo tikslu kasmet bus skirta po maždaug 70-80 tūkst. eurų.
daugiau
Seimas spręs, ar leisti nepasiturintiems vaistus ir medicinos priemones gauti nemokamaiSeimas po pateikimo pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui sudaryti galimybes, kad mažas pajamas gaunantys žmonės kompensuojamuosius vaistus bei jiems reikiamas medicinos pagalbos priemones (MPP) galėtų gauti nemokamai ir už tai nereikėtų primokėti nė cento.
daugiau
91 - 100 iš 2637 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos