vaistai.lt
Odos priežiūra šaltuoju metų laiku: pataria kosmetologėSiekiant tinkamai pasirūpinti tiek veido, tiek kūno oda, svarbu suprasti, kokį reikšmingą vaidmenį ji atlieka. Svarbiausia odos paskirtis – saugoti mūsų organizmą nuo išorinių dirgiklių ir žalingų medžiagų – žvarbaus vėjo, šalčio, karščio ir saulės spindulių, kenksmingų cheminių medžiagų, mus supančių bakterijų. Jei odą prižiūrėsime tinkamai, tikėtina, kad organizmas bus apsaugotas nuo sunkių sveikatos sutrikimų ateityje, o mes džiaugsimės gražia ir sveikai atrodančia oda. Apie odos priežiūrą šaltuoju metų laiku pasakoja kosmetologė Vaida Galvanauskaitė.
daugiau
Vyrų odos problemos: kaip su jomis tvarkytis?Kaip išlaikyti odą sveiką ir gražią? Šis klausimas aktualus ne tik moterims, bet ir vyrams. Tiesa, moterys labiau linkusios domėtis odos priežiūra ir skirti jai daugiau dėmesio. Vyrai, priešingai, susidūrę su odos problemomis dažnai nežino, ką daryti. Jiems padėti gali kelios paprastos, tačiau labai svarbios kasdienės taisyklės.
daugiau
Norite atsikratyti priauginamų sruogų? Štai ką turite žinotiDaugelis moterų pasvajoja apie ilgus, žvilgančius plaukus. Toms, kurioms sunku užsiauginti savus, prisiaugina – juk šiuolaikinės technologijos leidžia daryti tikrus stebuklus. Tačiau po tokių procedūrų plaukams reikia poilsio. Nusprendusios atsisakyti priaugintų plaukų, turėtumėte žinoti, kad kelis mėnesius natūraliems plaukams prireiks išskirtinės priežiūros.
daugiau
Moterų istorijos: odos priežiūra šaltuoju sezonu – tikras iššūkisDaugelis žino, kad oda šaltuoju sezonu reikalauja ypatingos priežiūros. Dėl šalčio, vėjo ir temperatūrų skirtumų ji netenka drėgmės, šerpetoja, parausta, išryškėja ir saulėtos vasaros padariniai. Trys moterys dalijasi didžiausiais savo odos priežiūros iššūkiais atšalus orui, kuriuos komentuoja klinikos „Grožio chirurgija“ gydytoja dermatovenerologė Eglė Drukteinienė.
daugiau
Dėl ankstyvo odos senėjimo kalti ne vien genai. Veido jogos patarimaiTurėti sveiką ir gražią odą nori bene kiekviena moteris. Paklaustos, kaip jos save vertina, daugelis tikina, kad jų biologinis amžius nesutampa su veido odos amžiumi. Socialiniame tinkle atlikus apklausą paaiškėjo, kad vyresnės nei 30 metų moterys mano, kad jų oda bent 4 metais vyresnė nei jos pačios. Jaunesnės moterys dar kritiškesnės – jos teigia, kad jų veido oda bent 6 metais atrodo seniau nei yra iš tikrųjų.
daugiau
Patarimai, kaip atgaivinti nagus po priauginimo procedūrosAnot specialistų, nagų priauginimas žalos nepadaro, jei darbą atlieka specialistai ir yra naudojamos kokybiškos priemonės. Tačiau po procedūrų prireikia kelių mėnesių, kad natūralūs nagai atsigautų ir taptų tokios būklės, kokios buvo prieš procedūrą.
daugiau
Norite atrodyti jauniau? Padės 5 triukaiKad ir kokio amžiaus būtume, visada norisi atrodyti gražiai. Tos, kurios itin slepia savo metus, turėtų žinoti keletą makiažo gudrybių, kurios padės atrodyti jauniau. Prieš kalbant apie konkrečias makiažo paslaptis, reikia paminėti, kad pagrindinė taisyklė – nesistengti atrodyti kaip 20 metų.

 

daugiau
Ekspertas pataria: ką vyrai turi žinoti apie barzdos ir plaukų priežiūrą?Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės? Apie tai pasakoja profesionalus kirpėjas – barzdaskutys Vladislavas Galandevskis. Pasak netrukus atsidarysiančio salono „Gentelman’s empire“ vadovo ir įkūrėjo, vyrų plaukų priežiūra tokia pat svarbi, kaip ir moterų. Tačiau naudojamos priemonės ir produktai – skirtingi.

 

daugiau
Produktai, kurie kenkia dantims. Ar jais nepiktnaudžiaujate?Kiekviena nori gražių, baltų ir tvirtų dantų. Jie ne tik atspindi sveikatą, bet ir suteikia grožio. Tačiau neretai nė nesusimąstome, kad smaližiaudami ar mėgaudamiesi įvairiais užkandžiais kenkiame savo dantims. Galbūt jūs kaip tik piktnaudžiaujate maistu, kuris kenkia?
daugiau
Pasitikite rudenį gražios: odos procedūros, kurias jau galima atlikti vasarai pasibaigusNors vasara saule ir nelepino, tačiau atostogų malonumai, aktyvūs saulės spinduliai, sūrus jūros vanduo ar drėgmės trūkumas stipriai paveikė odos būklę. Pasak Vilniaus „Kardiolitos“ klinikų Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centro gydytojos dermatovenerologės Ugnės Jarilinaitės-Grinaveckės, ruduo – itin palankus metas dėmesį skirti savo odai. Specialistė teigia, kad sumažėjęs saulės aktyvumas leidžia ir vėl naudotis lazerinės dermatologijos procedūromis, kurios vasaros metu įprastai nerekomenduojamos.
daugiau
71 - 80 iš 716 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos