vaistai.lt
Netinkamai paženklinta kosmetika gali virsti sveikatos problemomisDaugelio grožio paslaugų kokybė ir saugumas priklauso ne tik nuo jas tiekiančio meistro profesionalumo bei atsakingumo, bet ir nuo paslaugai naudojamų kosmetikos priemonių. Visuomenės sveikatos specialistai atkreipia dėmesį, kad ne visi grožio paslaugų teikėjai įsigyja tinkamai paženklintą kosmetiką. Lyg ir smulkmena – ne pagal reikalavimus etiketėje pateikta informacija. Tačiau ši smulkmena gali virsti rimta problema, jei dėl to nukentės klientas.
daugiau
Blend-a-medNuo dantis ėdančių bakterijų apsaugantis, tvirtesnis emalis šiandien jau virsta realybe. Po ilgų ir kruopščių tyrimų sukurta nauja specializuota dantų pasta „Blend-a-med Complete 7 Expert Enamel Protection“...
daugiau
Sniego baltumo šypsena be specialių, dantis balinančių procedūrų odontologo kabinete – tai jau įmanoma. Blend-a-med Lietuvoje, pristato 3D White Luxe – naują efektyviai dantis balinančios pastos liniją. Ši dantų pasta buvo sukurta tam, kad suteiktų ją naudojantiems žmonėms kerinčiai baltą šypseną bei pašalintų net iki 90 procentų dėmių nuo dantų emalio paviršiaus.
daugiau
701 - 703 iš 703 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  71  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos