vaistai.lt
Thursday, 02 April 2020

COVID-19   ▲ 8.08% 694,016

pastarosios paros sergančiųjų padidėjimas 8.08%, lyginant su praėjusia para, viso dabar sergančių - 694,016

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

COVID-19 2020 balandžio 1

Naujai diagnozuoti ir pasveikę

Tą dieną sergantys ir ligtol pasveikę 

Tą dieną mirusiųjų ir pasveikusiųjų santykis 

Rimti ir kritiniai atvejai 

Image  

Paplitimas

PSO jungtinė misija Kinijoje apie COVID-19:

Bruce Aylward: „Aš manau, kad svarbiausia Kinijos pamoka yra greitis – viskas apie greitį. Kuo greičiau randamas susirgimo atvejis, izoliuojamas ligonis, nustatomi jo artimi kontaktai, tuo didesnė sėkmė.
Žmonės vis kalba, kad tai tik aisbergo viršūnė. Bet mes to nerandame. Mes randame daug susirgusių, daug artimų kontaktų – bet ne daugybę besimptomio plitimo atvejų didžiulėje populiacijoje. Ir tame yra skirtumas nuo gripo.
Kinija gan anksti  guldo ligonius ir suteikia jiems labai sofistikuoto gydymo procedūras. Jie iš tikro yra sėkmingi ir ligoniams su šia liga išsaugo gyvybę. Jie turi gerą išgyvenamumo rodiklį šiam susirgimui (tik <1% mirtingumas ne Hubei provincijoje) , kurio aš negaliu ekstrapoliuoti likusiam pasauliui. Jūs galite matyti, kad daug žmonių Italijoje ir Irane miršta.
Panika ir isterija nėra priimtini. Ši liga yra apie susirgusius ir jų artimus kontaktus. Būkite organizuoti, apsišvietę ir dirbkite savo darbą“.

Šaltinis: www.vox.com 

daugiau
Thursday, 02 April 2020
Daugėjant tyrimų gyventojų prašoma kantrybėsSėkmingai sukūrus mobiliųjų punktų tinklą ir tikslingai pradėjus nuo koronaviruso tirti visus, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai, vis didesnės apkrovos tenka šalies laboratorijoms, dėl ko kartais gali užtrukti tyrimų atsakymai.
daugiau
Thursday, 02 April 2020

Lengva koronaviruso forma sergantys pacientai galės būti izoliuoti ir medicininės reabilitacijos įstaigosePacientai, kuriems mobiliame patikros punkte ar karščiavimo klinikoje diagnozuojama lengva koronaviruso infekcijos (COVID-19) forma ir leidžiama gydytis ambulatoriškai, nuo šiol galės būti izoliuoti ir medicininės reabilitacijos įstaigoje.


daugiau
Thursday, 02 April 2020

Šalyje griežtinamos karantino sąlygosSiekiant stabdyti koronaviruso infekcijos plitimą ir apsaugoti šalies gyventojų sveikatą, Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymu Lietuvoje griežtinamos visuotinio karantino sąlygos.


daugiau
Thursday, 02 April 2020
Per parą tyrimų apimtys Klaipėdoje ženkliai išaugsKlaipėdos universitetinėje ligoninėje sumontavus neatlygintinai gautą automatizuotą laboratorinę įrangą, Vakarų Lietuvos regiono žmonėms atliekamų tyrimų apimtys ženkliai išaugs.
daugiau
Wednesday, 01 April 2020
Gydantys gydytojai spręs dėl priverstinio užsikrėtusiųjų gydymo per karantinąSeimas priėmė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) inicijuotus siūlymus, kurie leis karantino metu gydančiam gydytojui pačiam, be teismo sprendimo, nuspręsti infekuotus žmones, kurie nesutinka gydytis patys, gydyti ne ilgiau kaip mėnesį, kol jie taps nepavojingi aplinkiniams.
daugiau
Wednesday, 01 April 2020

Lietuvoje – 581 koronavirusu užsikrėtęs žmogusNacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra patvirtinti 581 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

daugiau
Wednesday, 01 April 2020
Pasveikusieji nuo koronaviruso – po dviejų neigiamų testųLengvus koronavirusinės infekcijos (COVID-19) simptomus jaučiantys pacientai, kuriems leista gydytis ambulatoriškai, privalo laikytis visų izoliavimosi taisyklių iki tol, kol gaus patvirtinimą, jog pasveiko. Tai bus pripažįstama tuomet, kai, atlikus du testus iš eilės, esant ne trumpesniam kaip 24 val. intervalui, abu kartus bus gauti neigiami tyrimo rezultatai.
daugiau
Wednesday, 01 April 2020
Koronavirusinė infekcija nustatyta dar 4 asmenimsSveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad antradienį, atlikus tyrimus, Lietuvoje patvirtinti dar 4 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Taigi, vakaro duomenimis, Lietuvoje iš viso yra patvirtinta 537 ligos atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.
daugiau
Wednesday, 01 April 2020
Patvirtintas aštuntas mirties nuo koronavirusinės infekcijos atvejisSveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtintas aštuntas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Asmuo mirė Vilnius universiteto ligoninės Santaros klinikose. Mirusysis priklausė rizikos grupei.
daugiau
1 - 10 iš 122 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos