vaistai.lt

NVSC informuoja apie sausio 21 dienos COVID-19 protrūkiusNacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja apie per praėjusią parą Lietuvoje fiksuotus koronavirusinės infekcijos (COVID-19) protrūkius. Per praėjusią parą izoliuoti 1792 asmenys, iš viso izoliacijoje, įskaitant žmones, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, šiuo metu yra 76 118 asmenys.Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, šiuo metu registruoti 159 (iš tų atvejų, kurių epidemiologiniai tyrimai atlikti).

daugiau

EVA ir Norvegijos institucijos išsakė nuomonę dėl netrukus po vakcinacijos ištikusių mirčiųVakcinacijai nuo COVID-19 ligos vis labiau įsibėgėjant ir viešojoje erdvėje pasirodžius informacijai apie Norvegijoje fiksuotas 23 netrukus po vakcinavimo įvykusias silpnos sveikatos, senyvo amžiaus asmenų mirtis, Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) praneša, kad Europos vaistų agentūros (EVA) ir Norvegijos atsakingųjų institucijų vertinimu, minėtos mirtys nėra susijusios su vakcina.

daugiau

COVID-19    2021 sausio 21

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

Covid-19 atvejai savivaldybėse

daugiau

Vakcinos nuo COVID-19 ligos: kur tiesa, o kur melagiena?Ką turime žinoti apie skiepus nuo COVID-19 ligos? Ar galima pasitikėti vakcinomis, kurios sukurtos per trumpą laiką? Kuo jos skiriasi nuo įprastų vakcinų? Ar skiepais galima žmones „sučipuoti“, kaip teigia antivakseriai? Ar juose yra pavojingų dalelių, galinčių pakeisti genomą? Apie tai pasikalbėjome su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Vaikų ligų klinikos profesoriumi, Vaikų ligoninės Pediatrijos centro gydytoju konsultantu habil. dr. Vytautu Usoniu.

daugiau

Lietuvoje – 174846 koronaviruso atvejaiNacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra patvirtintas 174846 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

daugiau

Ką turėtume žinoti apie pandemijos išpopuliarintą pulsoksimetrą?Pasaulyje siaučiant pandemijai, koronavirusu COVID-19 užsikrėtę žmonės gali jaustis tarsi kvėpuodami išretėjusiu oru aukštai kalnuose. Plaučių uždegimas yra viena iš šio išplitusio užkrato komplikacijų, todėl tampa kritiškai svarbu stebėti sergančiųjų kraujo įsisotinimo deguonimi lygį – jį matuoja vos kelių centimetrų ilgio ant piršto segamas pulsoksimetras.

daugiau

COVID-19 Europoje  

Susirgimai 100 000 gyventojų per 14 dienų Europoje ir kaiminystėje praeitą savaitę.

 

daugiau

Netolygus sveikatos sistemos išteklių paskirstymas lemia aukštą mirštamumo lygįSausio 20 dieną Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdyje, svarstant anesteziologų-reanimatologų darbų problematiką COVID-19 pandemijos sąlygomis, pristatyti duomenys, išryškinantys aukštą intensyvios terapijos skyriuje reanimuojamų pacientų mirštamumo lygį Lietuvoje, lyginant su statistika Jungtinėje Karalystėje (JK).

daugiau

NVSC informuoja apie sausio 20 dienos COVID-19 protrūkiusNacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja apie per praėjusią parą Lietuvoje fiksuotus koronavirusinės infekcijos (COVID-19) protrūkius. Per praėjusią parą izoliuoti 1883 asmenys, iš viso izoliacijoje, įskaitant žmones, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, šiuo metu yra 77 537 asmenys.

daugiau

Vakcinacijos pažanga savivaldybėse skiriasiSveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad kiekviena savivaldybė, įvertinusi savo technines, žmogiškųjų išteklių, prioritetinių grupių dydžių ir kitas aplinkybes, vakcinavimo procesą organizuoja taip, kad jis atitiktų konkrečios savivaldybės poreikius.daugiau
1 - 10 iš 1024 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos