vaistai.lt

COVID-19    1.31% 4.639,711

pastarosios paros sergančiųjų padidėjimas 1.31%, lyginant su praėjusia para, viso dabar sergančių - 4.639,711

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

COVID-19 2020 liepos 9

daugiau

Įvežtiniai koronaviruso atvejai į Lietuvą – iš visų žemynųĮvežtiniai COVID-19 atvejai Lietuvoje registruoti iš visų žemynų, išskyrus Antarktidą, kurioje atvejų nėra užfiksuota. Nuo šių metų vasario 28 d., kai mūsų šalyje buvo patvirtintas pirmasis koronaviruso atvejis, iki liepos 6 d. iš viso užregistruoti 362 įvežtiniai atvejai.

daugiau

Lietuvoje – 1861 koronavirusu užsikrėtęs žmogusNacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra patvirtintas 1861 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejis. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

daugiau

Lietuvoje – 1857 koronavirusu užsikrėtę žmonėsNacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra patvirtintas 1857 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

daugiau

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacijaRumunija, Bulgarija, Mergelių salos, Seišeliai, Džibutis, San Marinas ir Svazilandas – naujos šalys, iš kurių grįžus bus privaloma 14 dienų izoliacija. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), atsižvelgdama į Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenis, atnaujino koronaviruso infekcijos (COVID-19) paveiktų šalių sąrašą.


daugiau

Lietuvoje – 1854 koronavirusu užsikrėtę žmonėsNacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra patvirtintas 1854 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

daugiau

Parengtos koronaviruso platinimo prevencijos rekomendacijos keliautojamsSveikatos apsaugos ministerija (SAM), atsižvelgdama į nepalankią koronaviruso infekcijos plitimo situaciją kai kuriose Pasaulio šalyse, ragina keliautojus imtis reikiamų atsargumo priemonių ir paisyti specialistų rekomendacijų.

daugiau

Lietuvoje – 1844 koronavirusu užsikrėtę žmonėsNacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra patvirtintas 1844 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

daugiau

Atvykstantieji iš 58 labiausiai paveiktų valstybių privalės izoliuotisSveikatos apsaugos ministerija (SAM) atnaujino labiausiai koronaviruso infekcijos (COVID-19) paveiktų šalių sąrašą. Atvykstantiems iš jame nurodytų valstybių bus privaloma izoliacija. Sąrašas taikomas į Lietuvą grįžtantiems mūsų šalies gyventojams ir tiems užsieniečiams, kurie turi leidimą atvykti į Lietuvą.


daugiau

Į Lietuvą galės atvykti užsieniečiai iš 28 šaliųSveikatos apsaugos ministerija (SAM) atnaujino sąrašą valstybių, iš kurių nuo liepos 6 dienos užsieniečiai į Lietuvą galės atvykti be jokių apribojimų. Pablogėjus epidemiologinei situacijai Liuksemburge, šios šalies piliečiai ir teisėtai joje gyvenantys asmenys vėl nebus įleidžiami į Lietuvą.


daugiau
1 - 10 iš 349 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos