vaistai.lt

SAM ir FNTT vadovai sieks glaudžiau bendradarbiauti (174/0) 

SAM ir FNTT vadovai sieks glaudžiau bendradarbiautiPirmadienį sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys susitiko su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktoriumi Antoni Mikulskiu. Susitikimo metu buvo aptarti iššūkiai, susiję su prasidėjusiu gyventojų skiepijimo nuo COVID-19 ligos procesu ir viešaisiais pirkimais, kuriais įsigyjamos prekės ir paslaugos, reikalingos pandemijai suvaldyti.

Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) vykusio susitikimo metu taip pat apsikeista nuomonėmis, kaip būtų galima glaudžiau bendradarbiauti siekiant užtikrinti visišką skaidrumą sveikatos apsaugos sistemoje. Artimiausiu metu abi organizacijos planuoja pasirašyti bendradarbiavimo susitarimą.

Susitikime, kuriame daug dėmesio skirta ir finansinio pobūdžio nusikalstamų veikų prevencijai,  taip pat dalyvavo FNTT Specialiųjų užduočių valdybos viršininkas Robert Šadianec ir ministro patarėja Eglė Butkevičienė.

SAM Spaudos tarnyba

 

Informacija iš:

www.sam.lt

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus. 

Į viršų
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos