vaistai.lt

NVSPL jau skirsto gautus greituosius antigeno testus (38/0) 

NVSPL jau skirsto gautus greituosius antigeno testus Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) informuoja, kad Lietuvą jau pasiekė dalis greitųjų antigeno testų – 120 tūkst. vienetų, o likusius 180 tūkst. tiekėjas pristatys kitą savaitę. Gautos testavimo priemonės jau skirstomos ir keliauja į testavimo vietas, siekiant užtikrinti dar sklandesnį ir efektyvesnį gyventojų ištyrimą dėl COVID-19.

NVSPL direktoriaus Dano Bakšos teigimu, pirmoji užsakymo dalis pasiekusi NVSPL čia neužsibus, nes gautos priemonės jau skirstomos ir keliauja savivaldybių administracijoms, asmens sveikatos priežiūros įstaigoms ir mobiliesiems punktams pagal pateiktą poreikį, kad būtų pradėtos naudoti.

Ekspertų teigimu, greitieji antigeno testai pasižymi geromis jautrumo ir specifiškumo charakteristikomis. Įsigytus greituosius antigeno testus numatoma naudoti periodiškai profilaktiškai tiriamoms asmenų grupėms priklausančių asmenų tyrimams.

NVSPL primena, kad iš viso Lietuva įsigijo 300 tūkst. greitųjų antigeno testų, pasibaigus viešojo pirkimo procedūroms, o sutartys sudarytos su UAB „Biovita“, kaina – 552 tūkst. eurų.

Informacija iš:

Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija 

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus. 

Į viršų
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos