vaistai.lt

CPO LT elektroniniame kataloge jau galima įsigyti net endoprotezų (1006/0) 

CPO LT elektroniniame kataloge jau galima įsigyti net endoprotezųCPO LT įvykdė sąnarių endoprotezų bei jiems skirtų pagalbinių priemonių pirkimą ir sudarė galimybę savo elektroniniame kataloge įsigyti net 20 su endoprotezavimu susijusių prekių: įvairių tipų klubo ir kelio sąnarių endoprotezų, pulsuojančių kaulo plovimo sistemų, specialaus protezams tvirtinti skirto cemento, švirkštų šiam cementui ir kt.

Nuo šiol gydymo įstaigoms nebereikės pačioms vykdyti ilgai trunkančių viešųjų pirkimų procedūrų, nagrinėti tiekėjų pretenzijų, bylinėtis teismuose, bus užtikrinamas stabilus ir skaidrus su endoprotezavimu susijusių priemonių įsigijimas, o svarbiausia – endoprotezavimo laukiantys ligoniai turės realią viltį greičiau pasveikti.

CPO LT centralizuotas sąnarių endoprotezų pirkimas, sukuriant CPO LT elektroninio katalogo modulį – indėlis Nacionalinės kovos su korupcija programos įgyvendinime, siekiant užkirsti kelią neskaidriems korupciniams ryšiams sveikatos sistemoje – CPO LT elektroniniame kataloge pirkimo procedūros pilnai automatizuotos, t. y. laimėtojas išrenkamas tik kompiuterio pagalba ir korupcinių sandorių galimybė eliminuojama.

VŠĮ CPO LT

 

Informacija iš:

Vakarų Lietuvos Medicina

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos