vaistai.lt

Parama vaikų darželiams padės kovoti su pavasarine alergija  (5321/4) 

Parama vaikų darželiams padės kovoti su pavasarine alergijaKovai su kiekvieną pavasarį atsinaujinančia sezonine vaikų alergija įkvėps gryno ir tyro oro simbolis – milžiniškas vėjo malūnėlis. Tokią dovaną kartu su paramos sutartimi Kauno alergiškų vaikų darželiui „Klevelis“ įteikė lyderiaujanti pasaulio buitinės chemijos gamintoja „Henkel“. Šios paramos akcijos metu dar dvidešimčiai Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos vaikų darželių buvo padovanotas toks skalbimo priemonių „Persil Sensitive“ kiekis, kurio ikimokyklinukų ugdymo įstaigoms užteks visiems metams.

„Vaikų darželis po namų turbūt yra pirmoji vieta, kurioje vaikai praleidžia daugiausia laiko. Dėl šios priežasties būtina kuo dažniau kalbėti apie vaikų alergiją – šiuo metu itin paplitusį ir daug rūpesčių tėvams keliantį reiškinį“, – sako Kauno vaikų darželio „Klevelis“ direktorė Raimonda Rasa Rumšienė. Jos teigimu, alergijų prevencija, visų pirma, prasideda nuo švarios ir saugios vaikams aplinkos. Dėl to už gautą paramą – daugiau nei 8,5 tūkst. litų – bus įsigytas alergiškiems vaikams būtinas oro filtras,  atnaujintos darželio bendrojo naudojimo patalpos, perdažyta salė.

Parama vaikų darželiams padės kovoti su pavasarine alergijaMoksliniais tyrimais įrodyta, kad įvairiomis alergijomis Europoje serga apie 20 – 30 proc. vaikų. Pasak Kauno Centro vaikų poliklinikos vyr. gydytojos Vidos Žukienės, Lietuvoje šis procentas yra panašus, o pagrindiniai alergiją lydintys simptomai – dilgėlinis bėrimas, egzema, alerginė sloga, ją lydintis niežulys bei varvanti nosis.
  
Šį pavasarį atnaujintą skalbimo priemonių liniją „Persil Sensitive“, „Silan Sensitive“ ir „Pur Sensitive“ pristačiusi bendrovė „Henkel“ kartu su prekybos tinklu MAXIMA alergiškų vaikų darželiui „Klevelis“ skyrė po 10 centų nuo kiekvienos š.m. vasario 25 – kovo 17 d. parduotos šių produktų pakuotės. Papildomai 20 Lietuvos vaikų darželių buvo padovanota „Persil Sensitive“ skalbimo priemonių, kuriomis bus skalbiama vaikų patalynės, rankšluosčiai, staltiesės bei užuolaidos. Darželiuose, kuriuose ugdoma nuo 100 iki 350 vaikų, šių priemonių turėtų užtekti visiems metams.

„Mums rūpi aktualios visuomenės problemos, todėl siekiame prisidėti prie alerginių ligų prevencijos primindami jų aktualumą“, – sako bendrovės „Henkel Lietuva“ atstovė Jūratė Micevičiūtė. Gauta parama vaikų darželiams bus labai naudinga finansiškai ir įkvėps kovai su alerginėmis ligomis. J.Micevičiūtės teigimu, jei ši paramos akcija palengvins bent 4000 vaikų, lankančių minėtus darželius, gyvenimą, tikslas bus pasiektas.

Bendrovės „Henkel“ skalbiklis „Persil Sensitive“ sukurtas specialiai jautrios odos žmonėms, o taip pat pasižymi puikiomis valomosiomis savybėmis.
 
„Henkel“Apie „Henkel“
Oficialūs bendrovės „Henkel“ atstovai Baltijos šalyse yra „Henkel Balti OÜ“ Estijoje ir „Henkel Latvia SIA“ Latvijoje.
„Henkel Balti OÜ“ pristato tokius prekių ženklus kaip „Loctite“, „Ceresit“, „Makroflex“, „Super Attak Moment“, „Pritt Metylan“, „Terason“ ir „Nail Power“. „Henkel Latvia SIA“ tiekia buitinės chemijos ir kosmetikos priemones Estijai, Latvijai ir Lietuvai, atstovaudama tokiems prekės ženklams kaip „Persil“, „Silan“, „Fa“, „Bref“, „Taft“ „Schwarzkopf“ bei „Schauma“.
Jau daugiau nei 130 metų  „Henkel“ lyderiauja tarp bendrovių, besirūpinančių žmonių gyvenimo kokybės gerinimu. „Henkel“ veikia trijuose verslo sektoriuose: skalbimo ir buitinės chemijos priemonių, kosmetikos ir parfumerijos bei namų ūkio produkcijos, ir yra viena iš 500 sėkmingiausių pasaulio kompanijų. 2008 m. metinė „Henkel“ apyvarta siekė 14 131 mlrd. eurų. 58 tūkst. bendrovės darbuotojų visame pasaulyje kartu kuria „draugiškos prekės“ vertę ir daugiau nei 125-iose šalyse užtikrina vartotojų pasitikėjimą „Henkel“ produkcija.


Komentarai (Viso žinučių: 4)

Parašė Svečias 2012-04-01 22:29:55
Ką gauna tuo skalbe:)Gautu ūkiško muilo skalbtu juo ir jį girtu kaip tinkantį alergiškiems vaikams,o dabar giria miltelius:):)
Parašė Svečias 2010-04-13 17:18:17
Juk dabar jau plačiai šnekama, kad perdėta švara, kvarcuotos patalpos, visi minkštikliai, skalbikliai ir valikliai tik didina alergiškų vaikų kiekį. 
kažkokia nesuderinama akcija
Parašė Svečias 2010-04-13 16:58:33
juk alergija ir chemikai geriausi draugai, tai ką jie ten darželiuose kartu gero gali nuveikti?
Parašė Svečias 2010-04-13 16:57:34
Alergenai, patekę į organizmą, skatina imuninę sistemą gaminti antikūnus. Šiems sąveikaujant su alergenais, išsiskiria aktyviosios medžiagos, kurios sukelia alergines reakcijas. Ar tik ne buitinė chemija mus ir adalina taips alergeniais, skalbikliai, mikštikliai, juk seniau mūsų mamos tik ūkišką muilą naudojo. Ar atrodėme tada purvenesni?


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos