vaistai.lt
Kiek kainuoja dantų breketai? Klausimas, aktualus kiekvienam pacientui

Jei gamta padovanojo tobulus dantis – dėkokime likimui ir, žinoma, nepamirškime šių kruopščiai prižiūrėti. Tačiau tais atvejais, kai genetika ir kiti veiksniai susidėliojo nepalankiai, tokios situacijos neturėtumėte priimti kaip neišvengiamybės. Taisyklingas, gražus sąkandis – rezultatas šiuolaikinės odontologijos, o tiksliau – ortodontijos bei toje srityje dirbančių specialistų aukštos kvalifikacijos. Nesvarbu, kiek jums metų, jūs nusipelnėte džiaugtis gražia šypsena!

Kardiologė įspėja: „tylusis žudikas“ gali nusinešti ir jauno žmogaus gyvybę

Kasmet Lietuvoje širdies ir kraujagyslių ligos nusineša daugiau nei 20 tūkst. gyvybių. Kardiologė Rasa Veisaitė gyventojus įspėja ne tik nuolatos stebėti savo organizmo siunčiamus ženklus, bet ir profilaktiškai atlikti rekomenduojamus tyrimus, kurie parodytų cholesterolio kiekį organizme. Šis „tylusis žudikas“ gali nemenkai apkartinti gyvenimo kokybę bei sukelti pavojų gyvybei ne tik vyresniems, bet ir jauniems žmonėms.


Šiemet sveikatos draudimą valstybės lėšomis garantuoja 32 metų būtinasis darbo stažas

Šiaulių teritorinė ligonių kasa sulaukia niekur nedirbančių vyresnio amžiaus gyventojų klausimų, kokios trukmės pensijų socialinio draudimo (darbo) stažas jiems garantuoja sveikatos draudimą, apmokamą valstybės lėšomis. Primename, kad nedirbantys darbingo amžiaus žmonės, turintys įstatymu nustatytą būtinąjį pensijų socialinio draudimo stažą socialinio draudimo senatvės pensijai gauti, privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) draudžiami valstybės lėšomis.


Iniciatyva „Judanti klasė“

Siekdamas pagerinti mokinių fizinę ir emocinę sveikatą bei paskatinti daugiau judėti, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras kviečia aktyvias mokyklas įsitraukti į iniciatyvą „Judanti klasė“, kuri startuoja nuo 2021 m. gegužės 3 d.

Aktyvūs ingredientai kosmetikoje – kaip jie veikia?

Renkantis kosmetiką, verta ne tik paskaityti produkto aprašymą ant pakuotės, bet ir atidžiau panagrinėti sudėtį. Nereikia išmanyti visų kosmetikoje naudojamų medžiagų, bet aktyviuosius ingredientus žinoti verta. Jokia kosmetika negali padaryti stebuklo ir pakeisti odos struktūros ar funkcijų. Kosmetikos priemonių paskirtis – palaikyti natūralias odos funkcijas, gerinti ir skatinti joje vykstančius procesus.


 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos