vaistai.lt
Pirmajai peties sąnario protezavimo operacijai moderniuoju endoprotezu – prancūzo parama ir įvertinimas
Respublikinės Šiaulių ligoninės ortopedai-traumatologai, prieš keletą metų pradėję endoprotezuoti ir peties sąnarius, ėmė taikyti modernius anatominius endoprotezus. Pirmąją operaciją, kurią turėjo galimybę stebėti ir žurnalistai, atliko Ortopedijos-traumatologijos centro ortopedas-traumatologas Vytautas Mažutavičius, ortopedas-traumatologas Žydrūnas Vitkauskas bei ortopedijos implantų instruktorius Danetas Paskalis iš Prancūzijos.
Islandijos konsensusas dėl sveiko ir blaivaus jaunimo
"Alkoholio ir tabako reklamos draudimas yra itin svarbus. Tai viena svarbiausių priemonių, mažinanti spaudimą vartoti. Šis draudimas taip pat padeda sumažinti alkoholio pramonės įtaką politikams ir visuomenės nuomonei – jų klaidinančiai informacijai ir propagandai, kuriančiai abejones", - sako Islandijos  organizacijos FRAE &SAFF 1 atstovas Árni Einarsson.
Seimui tvirtinti teikiama nauja Nacionalinės sveikatos tarybos sudėtis
Ketvirtadienį Seimo Sveikatos reikalų komitetas posėdyje svarstė klausimą dėl naujos sudėties Nacionalinės sveikatos tarybos formavimo. Nacionalinė sveikatos taryba (toliau – NST) yra Seimo įsteigta ir jam atskaitinga sveikatos politikos vertinimo ir formavimo patariamoji institucija, skatinanti sveikatos visose politikos srityse principo įgyvendinimą.
Tinklaraščio apie bėgimą autorius: pradedantiesiems bėgioti su grupe yra efektyviau
Ne vienam susižavėjusiam ir užsidegusiam bėgimo virusu bėgikui naujokui entuziazmas dingsta jau po kelių treniruočių ir baigiasi nubėgus vos kelias dešimtis kilometrų. Tiems, kurie bandė bėgioti tik vieni ir šio užsiėmimo po kelių bandymų atsisakė, patariama pabandyti bėgti su grupe.
Populiariausi depiliacijos būdai: kokį rinktis
Kaip ir kiekvienoje industrijoje, kosmetologijos rinkoje egzistuoja savos kasmetinės tendencijos, kurioms įtaką daro mokslo inovacijos ir vartotojų poreikiai. Šioje nuolat užimtoje prastai besimaitinančioje visuomenėje ir užterštoje perpildytoje aplinkoje, kurioje ji gyvena, viena jautriausių temų tampa odos būklė bei būdai jai prižiūrėti.
Ar šunų ir kačių šeimininkai – skirtingi?
Dažniausiai tie, kurie augina šunis, apibūdinami kaip ištikimi, praktiškas, paslaugūs, bendraujantys, geranoriški, o tie, kurie pirmenybę teikia katėms, – kaip nepriklausomi, savarankiški, inteligentiški, galbūt net šiek tiek arogantiški ar snobai. Ar tikrai toks vyraujantis įsitikinimas yra teisingas?
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos