vaistai.lt
Sveikata ir intymus gyvenimas
Makštis yra svarbi moters organizmo dalis, tad svarbu ir ją prižiūrėti. Makšties problemos gali turėti įtakos jūsų vaisingumui, lytinių santykių poreikiui ir galimybei patirti orgazmą. Nemalonūs pojūčiai intymiomis akimirkomis gali sukelti stresą ar santykių krizes. Sužinokite daugiau apie riziką, kurios mes kartais neįvertiname.
Lietuvos vaikų rankose kartais atsiduria net benzininiai pjūklai
Peržvelgus nelaimingų atsitikimų, kurių metu nukenčia vaikai, statistiką, į akis krenta įvykiai, sunkiai suderinami su saugia vaikyste. Draudimo bendrovės BTA duomenimis, šalia traumų žaidžiant, karstantis po medžius ar netyčia išliejus karštos arbatos puodelį, fiksuojamos ir tokios, kurių metu vaikai susižaloja kirviu kapodami malkas, darbuodamiesi dalgiu ar benzininiu pjūklu.
Ne visoms pacientų organizacijoms rūpi sergantys žmonės
Balandžio 3 d. suplanuotame susitikime su LR sveikatos apsaugos ministru p. Aurelijumi Veryga Lietuvos pacientų organizacijų atstovų taryba sieks aptarti svarbius Lietuvos pacientų bendruomenei klausimus, tarp kurių – vaistų kompensavimo politikos pokyčiai, sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo didinimas ir efektyvesnis pagrindinės Lietuvos pacientams atstovaujančios organizacijos įtraukimas, formuojant Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos politiką.
Kompleksiniai pietūs, arba Angelų terapija
Neteisingos mintys, žodžiai ir darbai sugriauna harmoniją gyvenime. Iš to kyla fiziniai ir dvasiniai nesutarimai, ligos ir kitos bėdos. Tačiau nėra nė vienos žmogaus gyvenimo srities, kurios problemų negalėtų išspręsti visada mylintys ir padėti pasiruošę angelai. Taip teigia Eldaras Boguslavskis iš Ukrainos, buvęs stačiatikių šventikas, pozityvios psichoterapijos konsultantas, natūralių sveikatos atkūrimo priemonių specialistas, masažuotojas, rašytojas, keliautojas ir angelų terapijos specialistas.
Išmaniosios pėdkelnės – apie tokias dar negirdėjote
Pėdkelnių funkcija jau seniai nėra tik šildyti kojas. Skirtingi jų modeliai gali paslėpti figūros trūkumus, išryškinti privalumus, apsaugoti nuo negalavimų bei masažuoti. Pasižvalgykite, kokia yra išmaniųjų pėdkelnių įvairovė.
Ar galima išgyventi, maitinantis vos vienu produktu?
Nuolat girdime apie raciono įvairovės naudą. O jei reikėtų išgyventi, vartojant vos vieną produktą – koks produktas leistų pratempti ilgiausiai? Ne vien duona žmogus gyvas – ne tik perkeltine prasme, bet ir dėl to, kad maždaug po mėnesio jam išsivystytų skorbutas.
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos