vaistai.lt
Visą šią savaitę dėl hepatito galima išsitirti pigiau
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) minėdamas Pasaulinę hepatito dieną kviečia visas šalies gydymo įstaigas ir laboratorijas atkreipti dėmesį į hepatito problemas ir paraginti gyventojus išsitirti dėl šios infekcijos.
Galvos traumos ir demencijos ryšys
Sunki galvos trauma, ypač patirta vidutiniame amžiuje, gali labai padidinti demencijos išsivystymo vėlesniame gyvenime riziką, – rašo upi.com Demencija – tai dėl įvairių ligų prasidedantis protinių sugebėjimų silpnėjimas, kai kartu pažeidžiamos ir kitos psichinės funkcijos, stebimi suvokimo, elgesio pakitimai bei kiti simptomai (sutrikęs miegas, atminties pablogėjimas, mąstymo sulėtėjimas, higienos įgūdžių praradimas).
Ligonių kasa aktualius gydymo klausimus aptarė su Lietuvos pacientų forumo atstovais
Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) direktorius Aurimas Baliukevičius susitiko su Lietuvos pacientų forumo atstovais. Susitikimo metu aptarti pacientams aktualūs slaugos namuose klausimai, taip pat tartasi, kaip pagelbėti ligoniams, kuriems pasireiškė gydymo komplikacijos, atkreiptas dėmesys ir į gydymo paslaugų kainas.
Kokakola tinka daugybei dalykų, tik ne... gerti
Net paprasčiausi mokyklinukų atliekami bandymai su kokakola įrodė – šis gėrimas tinka daug kam, tik ne žmogaus kūnui. Jis yra puikus valiklis, tirpiklis, šveitiklis, tad tik įsivaizduokite, kokį poveikį gali daryti organizmui. Kokakola jau daug metų yra labai populiarus kenksmingas gėrimas. Jis tikrai skanus ir gerai gaivina, o kartais net gydytojai rekomenduoja jo gerti sustojus skrandžiui, tačiau tyrimus atliekantis mokslininkai perspėja, kad kokakola visai netinka gerti, nes jos žala sveikatai didžiulė.
Paprastos taisyklės, padėsiančios gerai atrodyti be makiažo
Šiuolaikinės tendencijos skatina atrodyti tobulai, žinoti kuo daugiau makiažo gudrybių. Jei valandą ryte plušėti prie veidrodžio mosikuojant įvairiais šepetėliais – ne jums, tada išties galima puikiai atrodyti ir be makiažo. Tereikia žinoti keletą gudrybių, kurios visai paprastos.
Kodėl nesuplonėsite sporto salėje: 7 dalykai, kuriuos reikia žinoti
Norint sumažinti svorį, reikia išeikvoti daugiau, nei suvartojate. Ši maksima kartojama ne vieną dešimtmetį. Ją galima išgirsti iš kūno rengybos trenerių, ekrano žvaigždžių, maisto produktų ir gėrimų gamintojų ir netgi gydytojų. Mintis, kad ledai ar šokoladukas prieš (arba po) aktyvios treniruotės nepakenks, padeda visiems – ir sporto salėms, pardavinėjančioms abonentus ir personalines treniruotes, ir produktų parduotuvėms, ir mums patiems: malonu save pagirti už teisingą gyvenimo būdą.
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos