vaistai.lt

CABOMETYX 60mg plėvele dengtos tabletės N30

vartojamas gydyti
- išplitusį tam tikro tipo inkstų vėžį suaugusiems pacientams, vadinamą inkstų ląstelių karcinoma, - kepenų vėžį suaugusiems pacientams, kurie anksčiau buvo gydyti tam tikru vaistu nuo vėžio (sorafenibu).
 
Receptinis.
Kompensuojamas.
 

Kaina apie 4708.18
su receptu
 
Maksimali priemoka, jei kompensuojamas :
 
100%
0.00
Vertical line
50%
2354.09
 
Vartojimas : Nevartoti su maistu Nevartoti su maistu

Likus mažiausiai 2 valandoms iki vartojimo ir 1 valandą po vaisto vartojimo valgyti negalite

Gamintojas :  Ipsen Pharma
Veiklioji :  Cabozantinibum
ATC kodas :  L01XE26
Grupė :   Antinavikiniai vaistai ir imunomoduliatoriai -> Antinavikiniai vaistai -> Protein kinase inhibitors -> Cabozantinib

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

CABOMETYX 60mg plėvele dengtos tabletės N30

Informacinis lapelis
 


Pakuotės lapelis: informacija pacientui

CABOMETYX 20 mg plėvele dengtos tabletės

CABOMETYX 40 mg plėvele dengtos tabletės

CABOMETYX 60 mg plėvele dengtos tabletės kabozantinibas

Vykdoma papildoma šio vaisto stebėsena. Tai padės greitai nustatyti naują saugumo informaciją. Mums galite padėti pranešdami apie bet kokį Jums pasireiškiantį šalutinį poveikį. Apie tai, kaip pranešti apie šalutinį poveikį, žr. 4 skyriaus pabaigoje.

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

- Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją. Žr. 4 skyrių.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra CABOMETYX ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant CABOMETYX
 3. Kaip vartoti CABOMETYX
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti CABOMETYX
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija
 7. Kas yra CABOMETYX ir kam jis vartojamas

Kas yra CABOMETYX

CABOMETYX yra vaistas nuo vėžio, kurio veiklioji medžiaga – kabozantinibas.

Jis vartojamas gydyti

- išplitusį tam tikro tipo inkstų vėžį suaugusiems pacientams, vadinamą inkstų ląstelių karcinoma, -    kepenų vėžį suaugusiems pacientams, kurie anksčiau buvo gydyti tam tikru vaistu nuo vėžio (sorafenibu).

Kaip veikia CABOMETYX

CABOMETYX blokuoja baltymus, vadinamus receptoriaus tiroksino kinazėmis (RTK), kurios dalyvauja ląstelių dauginimosi ir jas maitinančių naujų kraujagyslių susidarymo procesuose. Vėžio ląstelėse gali būti labai didelis šių baltymų kiekis, o CABOMETYX, blokuodamas jų veiklą, gali sulėtinti naviko augimą ir padėti nutraukti vėžiui reikalingo kraujo tiekimą.

 1. Kas žinotina prieš vartojant CABOMETYX

CABOMETYX vartoti negalima

– jeigu yra alergija kabozantinibui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prieš pradėdami vartoti CABOMETYX, jeigu:

–   aukštas Jūsų kraujospūdis;

–   jeigu Jums šiuo metu arba praeityje buvo diagnozuota aneurizma (kraujagyslės sienelės išsipūtimas ir susilpnėjimas) arba kraujagyslės sienelės įplyšimas.

–   vargina viduriavimas;

–   neseniai buvo reikšmingas kraujavimas;

–   per pastarąjį mėnesį Jums buvo atlikta operacija (arba planuojama atlikti chirurginę intervenciją), įskaitant odontologinę chirurginę intervenciją;

–   sergate uždegimine žarnų liga (pavyzdžiui, Krono liga ar opiniu kolitu, divertikulitu ar apendicitu);

–   neseniai kojose buvo krešulių, patyrėte insultą ar širdies priepuolį; – sergate kepenų ar inkstų liga.

Jei Jus vargina kuris nors iš šių sutrikimų, pasakykite gydytojui. Jus gali tekti gydyti nuo šių sutrikimų arba gydytojas gali nuspręsti pakeisti Jums skiriamą CABOMETYX dozę arba visai nutraukti gydymą. Taip pat žr. 4 skyrių „Galimas šalutinis poveikis“.

Vaikams ir paaugliams

Vaikams ir paaugliams vartoti CABOMETYX nerekomenduojama. CAMOBETYX poveikis jaunesniems kaip 18 metų amžiaus asmenims netirtas.

Kiti vaistai ir CABOMETYX

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. To reikia todėl, kad CABOMETYX gali daryti įtaką kitų vaistų poveikiui. Kai kurie kiti vaistai taip pat gali įtakoti CABOMETYX poveikį. Tai gali reikšti, kad gydytojui reikės pakeisti Jūsų vartojamo (-ų) vaisto (-ų) dozę (-es). Turite pasakyti gydytojui apie visus vartojamus vaistus, o ypač jei vartojate:

 • vaistų nuo grybelių sukeltos infekcijos, tokių kaip itrakonazolas, ketokonazolas ir posakonazolas;
 • vaistų nuo bakterijų sukeltos infekcijos (antibiotikų), tokių kaip eritromicinas, klaritromicinas ir rifampicinas;
 • vaistų nuo alergijos, tokių kaip feksofenadinas ir ranolazinas;
 • vaistų nuo epilepsijos ar traukulių, tokių kaip fenitoinas, karbamazepinas ir fenobarbitalis;
 • vaistažolių preparatų, kurių sudėtyje yra jonažolių (Hypericum perforatum), kartais vartojamų nuo depresijos ar su depresija susijusių sutrikimų, pavyzdžiui, nerimo;
 • vaistų, skiriamų kraujui skystinti, tokių kaip varfarinas;
 • vaistų, skirtų kraujospūdžiui mažinti ar gydyti nuo kitų širdies ligų, pavyzdžiui, aliskirenas, ambrisentanas, dabigatrano eteksilatas, digoksinas, talinololis ir tolvaptanas;
 • vaistų nuo diabeto, tokių kaip saksagliptinas ir sitagliptinas;
 • vaistų nuo podagros, tokių kaip kolchicinas;
 • vaistų nuo ŽIV ar AIDS, tokių kaip efavirenzas, ritonaviras, maravirokas ir emtricitabinas;
 • vaistų, skiriamų siekiant išvengti transplantato atmetimo (ciklosporino), ir vaistų derinių su ciklosporinu gydant nuo reumatoidinio artrito ir psoriazės.

Geriamieji kontraceptikai

Jei CABOMETYX vartojate kartu su geriamaisiais kontraceptikais, pastarieji gali būti neveiksmingi. Vartodami CABOMETYX ir dar mažiausiai 4 mėnesius po gydymo pabaigos papildomai turite naudoti barjerinį nėštumo kontrolės metodą (pvz., prezervatyvą ar diafragmą).

CABOMETYX vartojimas su maistu

CABOMETYX vartoti su maistu negalima. Likus mažiausiai 2 valandoms iki CABOMETYX

vartojimo ir 1 valandą po vaisto vartojimo valgyti negalite. Kol vartojate šio vaisto, venkite valgyti produktų, kuriuose yra greipfrutų sulčių, nes jie gali padidinti CABOMETYX kiekį jūsų kraujyje.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas

Kol esate gydoma CABOMETYX, reikia vengti pastoti. Jei Jūs ar gydomo vyro partnerė gali pastoti, per gydymo laikotarpį ir mažiausiai 4 mėnesius po gydymo pabaigos reikia naudoti tinkamas nėštumo kontrolės priemones. Pasitarkite su gydytoju, kokios nėštumo kontrolės priemonės yra tinkamos vartojant CABOMETYX (taip pat žr. skyrių „Kiti vaistai ir CABOMETYX“ aukščiau).

Jeigu gydymo CABOMETYX metu Jūs ar gydomo vyro partnerė pastoja ar planuoja pastoti, apie tai pasakykite gydytojui.

PRIEŠ pradėdami vartoti CABOMETYX pasakykite gydytojui, jei Jūs ar gydomo vyro partnerė planuoja ar svarsto galimybę pastoti pabaigus gydymą. Gali būti, kad gydymas CABOMETYX paveiks Jūsų vaisingumą.

CABOMETYX vartojančios moterys per gydymo laikotarpį ir dar mažiausiai 4 mėnesius po gydymo pabaigos negali žindyti kūdikio, nes kabozantinibo ir (arba) jo metabolitų gali patekti į motinos pieną ir pakenkti kūdikiui.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Vairuodami ar valdydami mechanizmus būkite atsargūs. Nepamirškite, kad CABOMETYX gali sukelti nuovargį ar silpnumą ir daryti įtaką Jūsų gebėjimui vairuoti ar valdyti mechanizmus.

CABOMETYX sudėtyje yra laktozės (cukraus rūšis). Jei gydytojas yra sakęs, kad netoleruojate kai kurių cukraus rūšių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3.    Kaip vartoti CABOMETYX

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Turite vartoti šį vaistą tol, kol gydytojas nuspręs gydymą nutraukti. Jei pasireikštų sunkus šalutinis poveikis, gydytojas gali nuspręsti pakeisti dozę arba gydymą nutraukti anksčiau, nei planuota. Gydytojas pasakys, ar reikia koreguoti Jūsų dozę.

CABOMETYX reikia vartoti kartą per parą. Įprasta dozė yra 60 mg, tačiau gydytojas gali nuspręsti, kad Jums tinkama kita dozė.

CABOMETYX negalima vartoti su maistu. Likus mažiausiai 2 valandoms iki CABOMETYX

vartojimo ir 1 valandą po vaisto vartojimo turite nieko nevalgyti. Išgerkite tabletę užgerdami stikline vandens. Tabletės nesmulkinkite.

Ką daryti pavartojus per didelę CABOMETYX dozę?

Jeigu suvartojote didesnę CABOMETYX dozę, nei nurodyta, nedelsdami pasitarkite su gydytoju arba kreipkitės į ligoninę; su savimi turėkite tabletes ir šį lapelį.

Pamiršus pavartoti CABOMETYX

 • Jeigu iki kitos dozės vartojimo liko ne mažiau kaip 12 valandų, kiek įmanoma greičiau suvartokite praleistą dozę. Kitą dozę vartokite įprastu metu.
 • Jeigu iki kitos dozės vartojimo liko mažiau kaip 12 valandų, praleistos dozės nevartokite. Kitą dozę vartokite įprastu metu.

4.   Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Jei Jums pasireiškia šalutinis poveikis, gydytojas gali nurodyti vartoti mažesnę CABOMETYX dozę. Gydytojas taip pat gali paskirti kitų vaistų, kurie padės kontroliuoti šalutinį poveikį.

Jei pastebite bet kurį toliau išvardytą šalutinį poveikį nedelsiant kreipkitės į gydytoją – gali prireikti skubaus medicininio gydymo:

 • simptomus, įskaitant pilvo skausmą, pykinimą (šleikštulį), vėmimą, vidurių užkietėjimą ar karščiavimą. Tai gali būti virškinimo sistemos organų perforacijos – skrandyje ar žarnose atsiradusios skylės – požymiai, kurie gali kelti pavojų gyvybei;
 • sunkų ar nekontroliuojamą kraujavimą, pasireiškiantį simptomais, tokiais, kaip vėmimas krauju, juodos išmatos, kraujas šlapime, galvos skausmas, atsikosėjimas krauju;
 • plaštakų ar pėdų patinimą, skausmą ar dusulį;
 • prastą žaizdos gijimą;
 • traukulius, galvos skausmą, sumišimą, negalėjimą sutelkti dėmesio. Tai gali būti sutrikimo, vadinamo grįžtamosios užpakalinės leukoencefalopatijos sindromu (RPLS), požymiai. RPLS atsiranda retai (mažiau kaip 1 žmogui iš 1000);
 • miegustumą, sumišimą arba netekus sąmonės. Taip gali nutikti dėl kepenų veiklos sutrikimo.

Kitas šalutinis poveikis

Labai dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

 • Skrandžio sutrikimas, įskaitant viduriavimą, pykinimą, vėmimą, vidurių užkietėjimą, nevirškinimą, pilvo skausmą.
 • Pūslės, plaštakų ar kojų padų skausmas, odos išbėrimas ar paraudimas.
 • Sumažėjęs apetitas, svorio kritimas, pakitęs skonio pojūtis.
 • Nuovargis, silpnumas, galvos skausmas, galvos svaigimas.
 • Hipertenzija (kraujospūdžio padidėjimas).
 • Mažakraujystė (mažas raudonųjų kraujo ląstelių kiekis).
 • Burnos ar ryklės paraudimas, patinimas, sunkumas kalbėti, užkimimas, kosulys.
 • Kraujo tyrimų, atliekamų siekiant stebėti bendrą sveikatos būklę ir organų funkciją (įskaitant kepenų ir inkstų), pokyčiai, sumažėjęs elektrolitų (pavyzdžiui, magnio ar kalio) kiekis.
 • Skydliaukės veiklos susilpnėjimas, galintis pasireikšti nuovargiu, svorio didėjimu, vidurių užkietėjimu, šalčio pojūčiu ir odos sausumu.
 • Kojų ir rankų patinimas.

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10 žmonių)

 • Abscesas (pūlių sankaupa, lydima patinimo ir uždegimo).
 • Spengimas ausyse.
 • Kraujo krešuliai venose, arterijose ir plaučiuose.
 • Sumažėjęs trombocitų ir baltųjų kraujo ląstelių kiekis.
 • Albumino kiekio sumažėjimas kraujyje.
 • Cukraus kiekio kraujyje padidėjimas ar sumažėjimas.
 • Sumažėjęs kalcio, natrio ir fosfatų kiekis kraujyje.
 • Padidėjęs kalio kiekis kraujyje.
 • Bilirubino kiekio kraujyje padidėjimas (dėl to gali atsirasti odos ar akių gelta).
 • Padidėjęs amilazės kiekis kraujyje.
 • Padidėjęs lipazės kiekis kraujyje.
 • Padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje.
 • Galūnių tirpimas, dilgčiojimas, deginimo pojūtis arba skausmas.
 • Jūsų kūno audinių skausmingas įtrūkimas ar kreivas suaugimas.
 • Gastroezofaginio refliukso liga (skrandžio rūgštingumo padidėjimas).
 • Hemorojus (veninių mazgų išangėje susidarymas).
 • Burnos džiūvimas ir skausmas burnoje.
 • Mieguistumas, sumišimas ar sąmonės praradimas dėl kepenų funkcijos sutrikimo.
 • Sausa oda, stiprus odos niežėjimas, spuogai.
 • Nuplikimas (plaukų išslinkimas ir išretėjimas), plaukų spalvos pokyčiai.
 • Skausmas rankose, kojose ir sąnariuose, raumenų spazmai.
 • Baltymas šlapime (nustatomas, atlikus tyrimus).

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 100 žmonių)

 • Mažas tam tikros baltųjų kraujo ląstelių rūšies (limfocitų) skaičius.
 • Deginimo ar dilgčiojimo pojūtis liežuvyje.  Kasos uždegimas.
 • Tulžies ištekėjimo iš kepenų sumažėjimas.
 • Kaulo pažeidimas žandikaulyje.
 • Trigliceridų kiekio padidėjimas kraujyje.
 • Žaizdų gijimo komplikacijos.

Dažnis nežinomas (negali būti paskaičiuotas pagal turimus duomenis)

 • Insultas
 • Širdies priepuolis
 • Kraujagyslės sienelės išsipūtimas ir susilpnėjimas arba kraujagyslės sienelės įplyšimas (aneurizmos ir arterijų disekacijos)

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g.

139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu

NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5.   Kaip laikyti CABOMETYX

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Ant lizdinės plokštelės, buteliuko etiketės ir dėžutės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 1. Pakuotės turinys ir kita informacija

CABOMETYX sudėtis

Veiklioji medžiaga yra kabozantinibo (S)-malatas.

CABOMETYX 20 mg plėvele dengtos tabletės: kiekvienoje tabletėje yra kabozantinibo (S)-malato kiekis, atitinkantis 20 mg kabozantinibo.

CABOMETYX 40 mg plėvele dengtos tabletės: kiekvienoje tabletėje yra kabozantinibo (S)-malato kiekis, atitinkantis 40 mg kabozantinibo.

CABOMETYX 60 mg plėvele dengtos tabletės: kiekvienoje tabletėje yra kabozantinibo (S)-malato kiekis, atitinkantis 60 mg kabozantinibo.

Pagalbinės medžiagos yra:

 • Tabletės sudėtis: mikrokristalinė celiuliozė, bevandenė laktozė, hidroksipropilceliuliozė, natrio kroskarmeliozė, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas (apie laktozės kiekį žr. 2 skyrių).
 • Dengiamoji plėvelė: hipromeliozė, titano dioksidas (E171), triacetinas, geltonasis geležies oksidas (E172)

CABOMETYX išvaizda ir kiekis pakuotėje

CABOMETYX 20 mg plėvele dengtos tabletės yra geltonos, apvalios, be vagelės, vienoje tabletės pusėje yra raidės „XL“, kitoje pusėje – skaičius „20“.

CABOMETYX 40 mg plėvele dengtos tabletės yra geltonos, trikampio formos, be vagelės, vienoje tabletės pusėje yra raidės „XL“, kitoje pusėje – skaičius „40“.

CABOMETYX 60 mg plėvele dengtos tabletės yra geltonos, ovalo formos, be vagelės, vienoje tabletės pusėje yra raidės „XL“, kitoje pusėje – skaičius „60“.

CABOMETYX tabletės tiekiamos pakuotėse, kuriose yra 4 lizdinės plokštelės po 7 tabletes (iš viso 28 tabletės), arba plastiko buteliukuose, kuriuose yra 30 tablečių.

Jūsų šalyje gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Registruotojas

Ipsen Pharma

65 quai Georges Gorse

92100 Boulogne-Billancourt

Prancūzija

Gamintojas

Patheon France

40 Boulevard de Champaret

38300 Bourgoin Jallieu, Prancūzija

Arba

Tjoapack Netherlands B.V.

Nieuwe Donk 9

 

 

4879 AC Etten-Leur

 

Nyderlandai

 

       

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

België/Belgique/Belgien, Luxembourg/Luxemburg

Italia

Ipsen NV Guldensporenpark 87

Ipsen SpA

B-9820 Merelbeke

Via del Bosco Rinnovato n. 6

België /Belgique/Belgien

Milanofiori Nord Palazzo U7

Tél/Tel: + 32 - 9 - 243 96 00

20090 Assago (Mi)

 

Tel: + 39 - 02 - 39 22 41

   

България

Latvija  

PharmaSwiss EOOD

Ipsen Pharma representative office

16, Troyanski Prohod Street,

Kalnciema street 33-5

Floor 3, Office 8, Lagera

Riga

1612 Sofia

LV 1046

Тел.: +359 2 8952 110

Tel: +371 67622233

   

Česká republika

Lietuva

Ipsen Pharma, s.r.o.  

Olbrachtova 2006/9,

14000 Praha 4

Ipsen Pharma SAS Lietuvos filialas

T. Narbuto g. 5,

08105 Vilnius

Tel: + 420 242 481 821

Tel. + 370 700 33305

   

Danmark, Norge, Suomi/Finland, Sverige, Ísland

Magyarország

Institut Produits Synthèse (IPSEN) AB

Ipsen Pharma SAS Magyarországi Kereskedelmi Képviselet

Kista Science Tower

Árbóc utca 6.

Färögatan 33

H- 1133 Budapest

SE- 164 51 Kista

Sverige/Ruotsi/Svíþjóð

Tel.: +36-1-555-5930

Tlf/Puh/Tel/Sími: +46 8 451 60 00

 
   

Deutschland, Österreich

Nederland

Ipsen Pharma GmbH

Ipsen Farmaceutica B.V.  

Einsteinstraße 174

Taurusavenue 33b

D-81677 München

2132 LS Hoofddorp

Tel.: +49 89 2620 432 89

Tel: + 31 (0) 23 554 1600

Eesti

Polska

Centralpharma Communications OÜ

Ipsen Poland Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 29

Selise 26-11,

00-867 Warszawa

13522, Tallinn

Tel: +372 60 15 540

Tel.: + 48 (0) 22 653 68 00

   

Ελλάδα, Κύπρος, Malta

Portugal

Ipsen Μονοπρόσωπη EΠΕ

Ipsen Portugal - Produtos Farmacêuticos S.A. Alameda Fernão Lopes, n° 16A-1°B

Αγ. Δημητρίου 63 Άλιμος

1495 - 190 Algés

GR-17456 Αθήνα Ελλάδα

Portugal

Τηλ: + 30 - 210 - 984 3324

Tel: + 351 - 21 - 412 3550

   

España

România

Ipsen Pharma, S.A.

Ipsen Pharma România SRL

Torre Realia, Plaza de Europa, 41-43

Sectorul 1, Strada Grigore

08908 L‟Hospitalet de Llobregat

Alexandrescu nr. 59, Etaj 1

Barcelona

Bucureşti, 010623

Tel: + 34 - 936 - 858 100

Tel: + 40 21 231 27 20

   

France

Slovenija  

Ipsen Pharma PharmaSwiss d.o.o.

65 quai Georges Gorse Brodišče 32

92100 Boulogne-Billancourt   SI-1236 Trzin

Prancūzija    Tel: + 386 1 236 47 00

Tél: + 33 1 58 33 50 00

Hrvatska Slovenská republika

PharmaSwiss d.o.o.   Liek s.r.o.

Strojarska 20, 10 000 Zagreb,   Hviezdoslavova 19

Hrvatska   SK-90301 Senec

Tel: +385 1 6311 833   Slovenská republika

Fax: +385 1 6311 844 Tel: + 421 905 667 410

 

Ireland United Kingdom

Ipsen Pharmaceuticals Ltd.   Ipsen Ltd.

Blanchardstown Industrial Park 190 Bath Road

Blanchardstown Slough, Berkshire SL1 3XE IRL-Dublin 15    United Kingdom

Tel: +353-1-809-8256 Tel: + 44 (0)1753 - 62 77 00

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas

Kiti informacijos šaltiniai

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Europos vaistų agentūros tinklalapyje http://www.ema.europa.eu.

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

CABOMETYX 60mg plėvele dengtos tabletės N30

 
Preparato charakteristikų santrauką sveikatos priežiūros specialistai gali peržiūrėti jiems skirtame elektroniniame vaistų žinyne gydytojams.vaistai.lt
 


 

    

tabletės pharma protein cabozantinib papr kinase imunomoduliatoriai antinavikiniai cabometyx inhibitors vaistai dengtos plėvele ipsen kieti cabozantinibum

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos