vaistai.lt

Granuflex Bordered 6x6cm N5 [187970]

 
Kompensuojamas.
 
 
Maksimali priemoka, jei kompensuojamas :
 
100%
4.81
Vertical line
50%
8.95
 
Gamintojas :  ConvaTec
Veiklioji :  Hidrokoloidiniai tv.vidut/gaus.šlap.ž.iki 55kv.cm
ATC kodas :  00E05
Brūkšninis kodas :  768455050390
Grupė :   Nudegimai, žaizdos
Kompensuojamos MPP -> Tvarsčiai -> Hidrokoloidiniai tv.vidut/gaus.šlap.ž.iki 55kv.cm

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Granuflex Bordered 6x6cm N5 [187970]

Informacinis lapelis
 


Granuflex Bordered

Sterilūs hidrokoloidiniai tvarsčiai su lipniu kraštu

Produkto aprašymas

Tik vienkartiniam vartojimui.

Sterilizuota gama spinduliais.
Sterilumas garantuojamas, jei pakuotė nepažeista. Pakartotinai sterilizuoti draudžiama.

"Granuflex Bordered" hidrokoloidinį tvarstį sudaro vidinis (su žaizda susiliečiantis) hidrokoloidų (želatina, pektinas, natrio karboksimetilceliuliozė) sluoksnis, kuris yra lipnioje polimerinėje matricoje, ir išorinis sluoksnis iš plėvele padengtų poliu retano putų.
Iš kraštų tvarstis turi papildomą lipnią juostą , kurios dėka dar tvirčiau prilimpa ir ilgiau laikosi.
Tvarsčio hidrokoloidiniai komponentai sąveikauja su žaizdos eksudatu, sudarydami minkštą gelio pavidalo masę.
Ši leidžia keisti tvarsčius beveik ar visai nepažeidžiant naujai susiformavusių audinių.

INDIKACIJOS

Naudojamas kaip vietinis tvarstis, gydant lėtines šlapiuojančias žaizdas, pavyzdžiui, kojų opas ir pragulas. Kaip pirminis tvarstis vartojamas ūmioms šlapiuojančioms žaizdoms, pvz., nudegimams, odos persodinimo donorinėms vietoms, trauminėms ir chirurginėms žaizdoms gydyti. Jeigu reikia, virš Granuflex tvarsčių galima taikyti atitinkamas papildomas priemones (pavyzdžiui, gydant trofines kojų opas, atliekamas laipsninis spaudžiamasis kojų tvarstymas).

Naudojimas

1. Parinkite tokio dydžio "Bordered Granuflex" tvarstį, kad jis padengtų visą žaizdą ir 1-2 cm uždengtų sveiką odą aplink žaizdą (neskaitant lipnaus pakraščio). Kruopščiai nuvalykite žaizdą steriliu vandeniu ar fiziologiniu tirpalu. Nusausinkite aplink esančią oda, įsitikinkite, kad ant odos neliko jokių tepalų, kremų ar kitu riebių medžiagų likučių.

2. Nuimkite apsauginius lapelius (1 ir 2) tik nuo lipnaus tvarsčio vidurio; stenkitės lipnaus sluoksnio neliesti pirštais.

3. Be reikalo netempdami, švelniai bet tvirtai uždėkite ant žaizdos, ypatingą dėmesį kreipdami į žaizdos kraštus. (Viską darykite neskubėdami, nes tvarčiui sušilus, jis prilimpa tvirčiau) "Bordered Granuflex" gerai prilimpa tokiose vietose, kaip sėdmenys, petys ar galva. Be to, tvarstį galima sukarpyti taip, kad jo forma atitiktų sudėtingų kontūrų vietas, pavyzdžiui, alkūnę, kulną, pirštus,
Esant kryžkaulio srities opai, tvarstį galima sulenkti išilgai, kad būtų lengviau juo iškloti kryžkaulio srities raukšles. Priklausomai nuo kryžkaulio srities opos vietos ir gylio, trikampio formos tvarstį galima uždėti smaigaliu aukštyn ar žemyn.

4. Nuimkite apsauginį popierių nuo tvarsčio kraštų (3 ir 4); prispauskite kraštus. Jei reikia, ant "Bordered Granuflex" tvarsčio galima uždėti spaudžiantį tvarstį.

5. Kuo daugiau eksudato absorbuoja tvarstis, tuo daugiau minkštos masės susidaro. "Bordered Granuflex" būtina keisti prieš suminkštėjusiai sričiai ar eksudatui pasieksiant tvarsčio kraštą; jei uždėtas spaudžiamasis tvarstis - kai prasisunkia skystis. Bet kokiu atveju "Bordered Granuflex" rekomenduojama keisti ne rečiau kaip kas 7 dienas.

6. Tvarsčio nuėmimas : pirmiausia pakeliami nuo odos lipnieji tvarsčio kraštai, o paskui tvarstis atsargiai nuimamas nuo žaizdos visas.
Gelio likučius pašalinami apiplovus žaizdą steriliu destiliuotu vandeniu ar fiziologiniu tirpalu.

Odos persodinimo donorinės vietos, nudegimai
Jeigu oda aplink nudegimą yra plaukuotas, plaukus reikia nuskusti prieš uždedant "Bordered Granuflex".
Imant nepilno odos storio transplantantą, visiškai sustabdžius kraujavimą, parinkite tokio dydžio "Bordered Granuflex" tvarstį, kad būtų visai uždengta žaizda ir mažiausia 5-8 cm odos aplink ją.
Pirmąsias 2-3 dienas gali reikėti tvarstį keisti keletą kartų, kol sumažės eksudacija, po to vieną tvarstį galima laikyti iki žaizda visai užgis.
Tvarstį reikėtų keisti, jeigu pradeda sunktis eksudatas.
Tvarsčių keitimai praktiškai neskausmingi.
Spaudžiantis tvarstis virš "Bordered Granuflex" pirmąsias 48 valandas padeda kontroliuoti eksudaciją.

KONTRAINDIKACIJOS

Žinomas jautrumas Bordered Granuflex ar jo komponentams.

Pašaliniai efektai

Retai pasitaiko eriteminės reakcijos. Dažniausia jų priežastis - ilgalaikis žaizdos eksudato sąlytis su sveika oda.

Atsargumo priemonės

Lėtinių žaizdų infekcija pasitaiko dažnai. Tai nėra kontraindikacija naudoti "Bordered Granuflex". Įtariant sisteminę ar vietinę infekciją, ar jai vystantis tvarsčio naudojimo metu, būtina taikyti atitinkamą papildomą gydymą ir atidžiai stebėti žaizdą. Todėl, dažnesnės žaizdos apžiūros tikslu tvarstį gali reikėti keisti dažniau nei įprasta.

"Bordered Granuflex" poveikis žaizdoms, sukeltoms giliosios grybelinės infekcijos, sifilio ar tuberkuliozės yra neištirtas. Jeigu žaizdos eksudatas prasisunkia pro tvarsčio kraštą, Granuflex praranda savo antibakterines savybes, todėl tvarstį reikia nedelsiant pakeisti nauju.
Gelis, kuris susidaro "Bordered Granuflex" absorbuojant skysčio perteklių, yra gelsvas ir turi specifinį kvapą. Dėl šios priežasties jį galima supainioti su pūliais, tačiau, nuplovus žaizdą, ji turėtų atrodyti švari ir neinfekuota.
Raumenis, sausgysles ir kaulus siekiančias žaizdas būtina gydyti gydytojui prižiūrint.

LAIKYMO SĄLYGOS
Laikyti kambario temperatūroje. Vengti šalčio ir didelės drėgmės poveikio.
Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

tvarsčiai vidut convatec hidrokoloidiniai žaizdos kompensuojamos gaus bordered granuflex nudegimai šlap

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos