vaistai.lt

Eporatio 2000TV/0.5ml injekcinis tirpalas 0.5ml su apsaugota adata N6

vartojamas simptomų (pvz., nuovargio, silpnumo ir dusulio) lydimos anemijos gydymui.
 
Receptinis.
Kompensuojamas.
 
Kaina iki 65.42
su receptu
 
Maksimali priemoka, jei kompensuojamas :
 
100%
0.00
Vertical line
50%
31.05
 
Gamintojas :  Ratiopharm
Veiklioji :  Epoetinum teta
ATC kodas :  B03XA01
Grupė :   Kraują ir kraujodarą veikiantys vaistai -> Antianeminiai vaistai -> Kiti antianeminiai preparatai -> Erythropoietin

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

Eporatio 2000TV/0.5ml injekcinis tirpalas 0.5ml su apsaugota adata N6

Informacinis lapelis
 


Pakuotės lapelis: informacija vartotojui

 

Eporatio 1000 TV/0,5 ml injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte

 

Eporatio 2000 TV/0,5 ml injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte

 

Eporatio 3000 TV/0,5 ml injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte

 

Eporatio 4000 TV/0,5 ml injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte

 

Eporatio 5000 TV/0,5 ml injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte

 

Eporatio 10 000 TV/1 ml injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte

 

Eporatio 20 000 TV/1 ml injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte

 

Eporatio 30 000 TV/1 ml injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte

 

Epoetinas teta

 

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

 

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

 

 • Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.

 

 • Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

 

 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją. Žr. 4 skyrių.

 

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 

 1. Kas yra Eporatio ir kam jis vartojamas

 

 1. Kas žinotina prieš vartojant Eporatio

 

 1. Kaip vartoti Eporatio

 

 1. Galimas šalutinis poveikis

 

 1. Kaip laikyti Eporatio

 

 1. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 1. Informacija, kaip įsišvirkšti pačiam

 

 

 1. Kas yra Eporatio ir kam jis vartojamas

 

Kas yra Eporatio

 

Eporatio sudėtyje yra veikliosios medžiagos epoetino teta, kuris beveik identiškas eritropoetinui, natūraliam hormonui, gaminamam Jūsų organizme. Epoetinas teta yra baltymas, gaminamas biotechnologiniu būdu. Jis veikia tokiu pat būdu, kaip ir eritropoetinas. Eritropoetinas yra gaminamas Jūsų inkstuose, jis stimuliuoja Jūsų kaulų čiulpus raudonųjų kraujo kūnelių gamybai. Raudonieji kraujo kūneliai yra labai svarbūs deguonies pernešimui Jūsų organizme.

 

Kam Eporatio vartojamas

 

Eporatio yra vartojamas simptomų (pvz., nuovargio, silpnumo ir dusulio) lydimos anemijos gydymui. Kai Jūsų kraujyje nepakanka raudonųjų kraujo kūnelių, atsiranda anemija. Anemijos gydymas yra skiriamas suaugusiems pacientams, sergantiems lėtiniu inkstų nepakankamumu arba suaugusiems pacientams, sergantiems nemieloidiniu vėžiu (vėžiu, kuris atsiranda ne kaulų čiulpuose), kuriems tuo pačiu metu taikoma chemoterapija (vaistai vėžiui gydyti).

 

 

 1. Kas žinotina prieš vartojant Eporatio Eporatio vartoti NEGALIMA

  

 • jeigu yra alergija epoetinui teta, kitam epoetinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

 

 • jeigu Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs ir jo negalima kontroliuoti.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

 

Bendrieji

 

Šis vaistas gali būti netinkamas šiems pacientams. Pasitarkite su gydytoju, jeigu Jūs priklausote vienai iš šių grupių:

 

 • pacientai, kurių kepenų veikla sutrikusi,

 

 • pacientai, sergantys raudonųjų kraujo kūnelių patologiniais pokyčiais (homozigotine pjautuvine anemija).

 

Jūsų kraujospūdį reikia atidžiai tikrinti prieš gydymą šiuo vaistu ir jo metu. Jeigu Jūsų kraujospūdis didėja, Jūsų gydytojas gali Jums paskirti vaistų kraujospūdžio sumažinimui. Jeigu Jūs jau vartojate vaistus kraujospūdžio sumažinimui, Jūsų gydytojas gali padidinti dozę. Taip pat gali reikėti sumažinti Jums Eporatio dozę arba trumpam nutraukti gydymą Eporatio.

 

Jeigu prasideda galvos skausmai, ypač staiga, veriantys, panašūs į migreną, atsiranda sumišimas, kalbos sutrikimai, pakitusi eisena, priepuoliai arba traukuliai, pasakykite nedelsiant Jūsų gydytojui. Tai gali būti labai padidėjusio kraujospūdžio požymiai, netgi jei Jūsų kraujospūdis paprastai yra normalus arba žemas. Tai būtina gydyti tuojau pat.

 

Jūsų gydytojas reguliariai atliks kraujo tyrimus įvairių kraujo komponentų ir jų kiekio stebėjimui. Papildomai geležies kiekis bus patikrintas Jūsų kraujyje prieš gydymą šiuo vaistu ir jo metu. Jeigu Jūsų geležies kiekis yra per mažas, Jūsų gydytojas taip pat Jums gali paskirti geležies preparatų.

 

Jeigu Jūs jaučiatės pavargęs ar nusilpęs arba jaučiate dusulį, privalote pasitarti su Jūsų gydytoju. Šie simptomai gali rodyti, kad Jūsų gydymas šiuo vaistu yra neveiksmingas. Jūsų gydytojas patikrins ar nėra kitų anemijos priežasčių ir gali atlikti kraujo tyrimus arba ištirti kaulų čiulpus.

 

Jūsų sveikatos priežiūros specialistas visada užrašys tikslų Jūsų vartojamo vaisto pavadinimą. Tai gali padėti gauti daugiau informacijos apie tokių vaistų saugumą.

 

Sveikiems žmonėms Eporatio vartoti negalima. Šio vaisto vartojimas sveikiems žmonėms gali per daug padidinti tam tikrus kraujo parametrus, ir taip sukelti širdies arba kraujagyslių sutrikimus, kurie gali būti pavojingi gyvybei.

 

Taikant gydymą epoetinais, gauta pranešimų apie sunkias odos reakcijas, įskaitant Stivenso-Džonsono (Stevens-Johnson) sindromą (SDS) ir toksinę epidermio nekrolizę (TEN). SDS ir (arba) TEN iš pradžių gali pasireikšti liemens srityje atsirandančiu židininiu išbėrimu rausvomis dėmėmis arba apskritais išbėrimo lopais, kurių viduryje dažnai iškyla pūslelė. Taip pat gali atsirasti opelės burnoje, ryklėje, nosyje, ant lyties organų ir akių junginėje (raudonos ir pabrinkusios akys) . Prieš atsirandant šiems sunkiems odos išbėrimams, dažnai pasireiškia karščiavimas ir (arba) į gripą panašūs simptomai. Išbėrimas gali progresuoti: net išplitusiame plote luptis oda ir gali išsivystyti gyvybei pavojingos komplikacijos. Jei Jums pasireiškė sunkus išbėrimas ar kitų iš šių su oda susijusių simptomų, nutraukite Eporatio vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba į gydymo įstaigą.

 

Anemija, sukelta lėtinio inkstų nepakankamumo

 

Jeigu Jūs sergate lėtiniu inkstų nepakankamumu, Jūsų gydytojas patikrins ar tam tikri kraujo parametrai (hemoglobinas) neviršija nustatytos ribos. Jei šis kraujo parametras tampa per didelis, gali atsirasti širdies ar kraujagyslių sutrikimai, padidinantys mirties riziką.

 

Jeigu esate pacientas, kuriam yra lėtinis inkstų nepakankamumas ir ypač jeigu Jūs tinkamai nereaguojate į Eporatio, gydytojas patikrins Jūsų Eporatio dozę, nes pakartotinai didinant Eporatio dozę, jeigu nereaguojate į gydymą, gali padidėti širdies ar kraujagyslių sutrikimo rizika ir gali padidėti miokardo infarkto, insulto ir mirties rizika.

 

Jeigu sukietėja Jūsų inkstų kraujagyslės (nefrosklerozė), bet dializės taikyti nereikia, Jūsų gydytojas nuspręs ar gydymas Jums tinkamas, kadangi niekas negali visiškai atmesti galimo inkstų ligos progresavimo pagreitėjimo.

 

Jei Jums atliekama dializė, vartojami vaistai, kurie apsaugo nuo kraujo krešėjimo. Jeigu Jūs jau esate gydomas Eporatio, antikoaguliantų dozė gali būti padidinta. Kitaip, padidėjęs raudonųjų kraujo kūnelių skaičius gali sukelti arterinės –veninės fistulės blokavimą (dirbtinė jungtis tarp arterijos ir venos, kurią suformuoja chirurgai dializuojamiems pacientams).

 

Anemija vėžiu sergantiems pacientams

 

Jeigu Jūs sergate vėžiu, turite žinoti, kad šis vaistas gali veikti kaip kraujo ląstelių augimo faktorius ir kai kuriomis aplinkybėmis gali turėti neigiamą poveikį vėžiui. Priklausomai nuo individualios situacijos pirmenybė gali būti teikiama kraujo perpylimui. Aptarkite tai su Jūsų gydytoju.

 

Vaikams ir paaugliams

 

Šio vaisto negalima duoti vaikams ir paaugliams iki 18 metų, nes nėra duomenų, rodančių, kad šis vaistas yra saugus ir veiksmingas šiai amžiaus grupei.

 

Kiti vaistai ir Eporatio

 

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

 

Eporatio vartojimas nėštumo metu nebuvo tirtas. Jeigu esate nėščia, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai pasakykite gydytojui, nes gydytojas gali nuspręsti, kad šio vaisto vartoti negalima.

 

Nežinoma, ar šio vaisto veiklioji medžiaga išsiskiria į motinos pieną. Todėl, jeigu žindote kūdikį, gydytojas gali nuspręsti, kad šio vaisto vartoti negalima.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

 

Šis vaistas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

 

Eporatio sudėtyje yra natrio

 

Šio vaisto užpildytame švirkšte yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t.y. jis beveik neturi reikšmės.

 

 

 1. Kaip vartoti Eporatio

 

Šiuo vaistu Jus pradeda gydyti gydytojas, turintis gydymo esant pirmiau nurodytoms indikacijoms patirties.

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Rekomenduojama dozė yra...

 

Eporatio dozė (išreikšta tarptautiniais vienetais arba TV) priklauso nuo ligos eigos, Jūsų kūno svorio ir švirkštimo būdo (po oda [ poodinė injekcija] ar į veną [intraveninė injekcija]). Jūsų gydytojas parinks Jums tinkamą dozę.

 

Anemija, sukelta lėtinio inkstų nepakankamumo

 

Vaisto švirkščiama po oda arba į veną. Pacientams, kuriems taikoma hemodializė, paprastai bus sušvirkščiama per arterinę –veninę fistulę dializės pabaigoje. Pacientams , kuriems dializė netaikoma, vaisto paprastai bus švirkščiama po oda. Jūsų gydytojas reguliariai atliks kraujo tyrimus ir koreguos dozavimą arba, jei būtina, nutrauks gydymą. Hemoglobino koncentracija kraujyje neturi viršyti 12 g/dl (7,45 mmol/l). Gydytojas skirs mažiausią veiksmingą dozę, būtiną anemijos simptomams kontroliuoti. Jeigu nereaguojate tinkamai į Eporatio, gydytojas patikrins Jūsų dozę ir Jus informuos, ar reikia keisti Eporatio dozes.

 

Skiriamos dvi gydymo Eporatio stadijos:

 

 1. a) anemijos koregavimas

 

Vartojant po oda pradinė dozė injekcijos metu yra po 20 TV/ kg kūno svorio švirkščiant 3 kartus per savaitę. Jei reikia, gydytojas kas mėnesį Jums didins dozę.

 

Vartojant į veną pradinė dozė injekcijos metu yra po 40 TV/ kg kūno svorio švirkščiant 3 kartus per savaitę. Jei reikia, gydytojas kas mėnesį Jums didins dozę.

 

 1. raudonųjų kraujo kūnelių pakankamo kiekio palaikymas

 

Kai tik Jūsų raudonųjų kraujo kūnelių skaičius bus pakankamas, pastoviam šio skaičiaus palaikymui gydytojas nustatys palaikomąją dozę.

 

Vartojant po oda, savaitės dozę visą galima sušvirkšti vieną kartą per savaitę arba, ją padalijus, sušvirkšti per tris kartus.

 

Vartojant į veną, Jūsų dozavimas gali būti pakeistas švirkščiant 2 kartus per savaitę.

 

Jeigu vartojimo dažnis yra keičiamas, gali reikėti koreguoti dozę.

 

Gydymas Eporatio paprastai trunka ilgai.

 

Didžiausia dozė neturi viršyti 700 TV/kg kūno svorio per savaitę.

 

Anemija vėžiu sergantiems pacientams

 

Vaisto švirkščiama po oda. Švirkščiama bus vieną kartą per savaitę. Pradinė dozė yra 20 000 TV. Jūsų gydytojas reguliariai atliks kraujo tyrimus ir koreguos dozavimą arba, jei būtina, nutrauks gydymą. Hemoglobino koncentracija kraujyje neturi viršyti 12 g/dl (7,45 mmol/l). Baigus chemoterapiją, Eporatio Jūs paprastai vartosite dar iki 1 mėnesio.

 

Didžiausia dozė neturi viršyti 60 000 TV.

 

Kaip atliekamos injekcijos?

 

Šis vaistas yra švirkščiamas, naudojant užpildytą švirkštą. Vaisto švirkščiama arba į veną ( injekcija į veną) arba į audinį iš karto po oda (injekcija po oda).

 

Jeigu Jums Eporatio švirkščiamas po oda, Jūsų gydytojas gali pasiūlyti Jums išmokti susišvirkšti šį vaistą pačiam. Jūsų gydytojas arba medicinos slaugytoja nurodys Jums, kaip tai padaryti. Nebandykite patys vartoti Eporatio be apmokymo. Truputį informacijos kaip naudoti užpildytą švirkštą galima rasti šio pakuotės lapelio pabaigoje (žr. 7 skyrių „Informacija, kaip įsišvirkšti pačiam“). Vis dėlto, tinkamas Jūsų ligos gydymas reikalauja glaudaus ir pastovaus bendradarbiavimo su Jūsų gydytoju.

 

Kiekvienas užpildytas švirkštas skirtas tik vienkartiniam naudojimui.

 

Ką daryti pavartojus per didelę Eporatio dozę?

 

Nedidinkite dozės, kurią Jums paskyrė gydytojas. Jeigu manote, kad susišvirkštėte daugiau Eporatio negu reikia, kreipkitės į gydytoją. Vargu ar tai yra pavojinga. Netgi esant labai dideliam kiekiui kraujyje, apsinuodijimo simptomų nebuvo pastebėta.

 

Pamiršus pavartoti Eporatio

 

Jeigu pamiršta sušvirkšti vaisto, arba sušvirkšta pernelyg mažai, pasakykite savo gydytojui. Negalima švirkšti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

 

Nustojus vartoti Eporatio

 

Prieš nustodami vartoti šį vaistą, pasitarkite su Jūsų gydytoju.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją.

 

 

 1. Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Sunkus šalutinis poveikis:

 

 • Labai padidėjęs kraujospūdis:

 

Jeigu prasideda galvos skausmai, ypač staiga, veriantys, panašūs į migreną, atsiranda sumišimas, kalbos sutrikimai, pakitusi eisena, priepuoliai arba traukuliai, pasakykite nedelsiant

 

Jūsų gydytojui. Tai gali būti labai padidėjusio kraujospūdžio požymiai (dažnai pasireiškia pacientams, sergantiems inkstų nepakankamumu [ gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš

10 žmonių]), netgi jei Jūsų kraujospūdis paprastai yra normalus arba žemas. Tai būtina gydyti tuojau pat.

 

 • Alerginės reakcijos:

 

Buvo gauta pranešimų (dažnis nežinomas, dažnis negali būti įvertintas pagal turimus duomenis) apie tokias alergines reakcijas, kaip odos bėrimas, iškilę ir niežtintys odos plotai ir sunkias alergines reakcijas, lydimas dusulio, staigaus kraujospūdžio kritimo, apsunkinto kvėpavimo ir veido patinimo. Jeigu manote, kad Jums atsirado šio tipo reakcijų, privalote nutraukti Eporatio injekcijas ir skubiai kreiptis medicininės pagalbos.

 

 • Sunkūs odos išbėrimai:

 

Taikant gydymą epoetinais, gauta pranešimų apie sunkius odos išbėrimus, įskaitant Stivenso-Džonsono (Stevens-Johnson) sindromą (SDS) ir toksinę epidermio nekrolizę (TEN). Šios reakcijos gali pasireikšti liemens srityje atsirandančiu židininiu išbėrimu rausvomis dėmelėmis arba apskritais išbėrimų lopais, kurių viduryje dažnai iškyla pūslelė, odos lupimusi, burnos, ryklės, nosies, lyties organų ir akių junginės opelėmis, taip pat prieš atsirandant išbėrimui gali pasireikšti karščiavimas ir į gripą panašūs simptomai. Jei Jums pasireiškia šių simptomų, nutraukite Eporatio vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba į gydymo įstaigą. Taip pat žr. 2 skyrių.

 

 

Jums gali pasireikšti šis papildomas šalutinis poveikis:

 

Dažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

 

 • Galvos skausmas;

 

 • Didelis kraujospūdis;

 

 • Į gripą panašūs simptomai, pvz., karščiavimas, šaltkrėtis, silpnumo jausmas, nuovargis;

 

 • Odos reakcijos, pvz., bėrimas, niežulys ar injekcijos vietos reakcijos.

 

Dažnas lėtiniu inkstų nepakankamumu sergantiems pacientams (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš

 

 • žmonių)

 

 • Kraujo krešulys arterinėje –veninėje fistulėje dializuojamiems pacientams.

 

Dažnas vėžiu sergantiems pacientams (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių)

 

 • Sąnarių skausmas.

 

Dažnis nežinomas lėtiniu inkstų nepakankamumu sergantiems pacientams (dažnis negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)

 

 • Labai retai buvo gauta pranešimų apie grynos eritropoezės ląstelių aplazijos (GELA) atvejus. GELA reiškia, kad organizme sustojo arba sumažėjo raudonųjų kraujo kūnelių gamyba. Dėl to atsiranda sunki anemija. Jei Jūsų gydytojas įtaria arba patvirtina Jums šią būklę, Eporatio ar kito epoetino Jums vartoti negalima.

 

Dažnis nežinomas pacientams, sergantiems vėžiu (dažnis negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)

 

 • Tromboemboliniai reiškiniai, t.y. padaugėja kraujo krešulių.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

 

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojai. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai naudodamiesi V priede nurodyta nacionaline pranešimo sistema. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

  

 1. Kaip laikyti Eporatio

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Ant išorinės dėžutės ir užpildyto švirkšto po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Laikyti šaldytuve (2 ºC – 8 ºC).

 

Negalima užšaldyti.

 

Užpildytą švirkštą laikyti išorinėje dėžutėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šviesos.

 

Jūs galite išimti Eporatio iš šaldytuvo ir laikyti jį kambario temperatūroje (ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje) vieną kartą ne ilgiau kaip 7 parų laikotarpiui. Išėmus iš šaldytuvo, vaistinį preparatą privalote suvartoti per šį laikotarpį arba jį sutvarkyti.

 

Pastebėjus, kad tirpalas yra drumzlinas arba jame plaukiojančias daleles, šio vaisto vartoti negalima.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  

 1. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Eporatio sudėtis

 

 • Veiklioji medžiaga yra epoetinas teta.

 

Eporatio 1000 TV/0,5 ml: viename 0,5 ml injekcinio tirpalo užpildytame švirkšte yra 1000 tarptautinių vienetų (TV) (8,3 mikrogramų) epoetino teta, atitinkančio 2000 TV (16,7 mikrogramų) viename ml.

 

Eporatio 2000 TV/0,5 ml: viename 0,5 ml injekcinio tirpalo užpildytame švirkšte yra 2000 tarptautinių vienetų (TV) (16,7 mikrogramų) epoetino teta, atitinkančio 4000 TV (33,3 mikrogramų) viename ml.

 

Eporatio 3000 TV/0,5 ml: viename 0,5 ml injekcinio tirpalo užpildytame švirkšte yra 3000 tarptautinių vienetų (TV) (25 mikrogramai) epoetino teta, atitinkančio 6000 TV (50 mikrogramų) viename ml.

 

Eporatio 4000 TV/0,5 ml: viename 0,5 ml injekcinio tirpalo užpildytame švirkšte yra 4000 tarptautinių vienetų (TV) (33,3 mikrogramų) epoetino teta, atitinkančio 8000 TV (66,7 mikrogramų) viename ml.

 

Eporatio 5000 TV/0,5 ml: viename 0,5 ml injekcinio tirpalo užpildytame švirkšte yra 5000 tarptautinių vienetų (TV) (41,7 mikrogramų) epoetino teta, atitinkančio 10 000 TV (83,3 mikrogramų) viename ml.

 

Eporatio 10 000 TV/1 ml: viename 1 ml injekcinio tirpalo užpildytame švirkšte yra 10 000 tarptautinių vienetų (TV) (83,3 mikrogramų) epoetino teta, atitinkančio 10 000 TV (83,3 mikrogramų) viename ml.

 

Eporatio 20 000 TV/1 ml: viename 1 ml injekcinio tirpalo užpildytame švirkšte yra 20 000 tarptautinių vienetų (TV) (166,7 mikrogramų) epoetino teta, atitinkančio 20 000 TV (166,7 mikrogramų) viename ml.

 

Eporatio 30 000 TV/1 ml: viename 1 ml injekcinio tirpalo užpildytame švirkšte yra 30 000 tarptautinių vienetų (TV) (250 mikrogramų) epoetino teta, atitinkančio 30 000 TV (250 mikrogramų) viename ml.

 

 • Pagalbinės medžiagos yra natrio-divandenilio fosfatas dihidratas, natrio chloridas, polisorbatas

 

20, trometamolis, vandenilio chlorido rūgštis (6 M) (pH korekcijai), injekcinis vanduo.

 

Eporatio išvaizda ir kiekis pakuotėje

 

Eporatio yra skaidrus ir bespalvis injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte kartu su injekcine adata.

 

Eporatio 1000 TV/0,5 ml, Eporatio 2000 TV/0,5 ml, Eporatio 3000 TV/0,5 ml, Eporatio 4000 TV/0,5 ml, Eporatio 5000 TV/0,5 ml: kiekviename užpildytame švirkšte yra 0,5 ml tirpalo. Pakuotėse yra po 6 užpildytus švirkštus; 6 užpildytus švirkštus su apsaugota adata arba 6 užpildyti švirkštai su saugos prietaisu.

 

Eporatio 10 000 TV/1 ml, Eporatio 20 000 TV/1 ml, Eporatio 30 000 TV/1 ml: kiekviename užpildytame švirkšte yra 1 ml tirpalo. Pakuotėse yra po 1, 4 ir 6 užpildytus švirkštus; 1, 4 ir

 

6 užpildytus švirkštus su apsaugota adata arba 1, 4 ir 6 užpildytus švirkštus su saugos prietaisu.

 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas

 

ratiopharm GmbH

 

Graf-Arco-Straße 3

 

89079 Ulm

 

Vokietija

 

Gamintojas

 

Teva Biotech GmbH

 

Dornierstraße 10

 

89079 Ulm

 

Vokietija

 

Merckle GmbH

 

Graf-Arco-Straße 3

 

89079 Ulm

 

Vokietija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

België/Belgique/Belgien  Lietuva

 

Teva Pharma Belgium N.V./S.A./AG UAB "Sicor Biotech"

 

Tél/Tel: +32 3 820 73 73  Tel: +370 5 266 0203

 

България  Luxembourg/Luxemburg

 

Актавис ЕАД  ratiopharm GmbH, Allemagne/Deutschland

 

Teл: +359 2 489 95 85   Tél/Tel: +49 731 402 02

 

Česká republika  Magyarország

 

Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o.   Teva Gyógyszergyár Zrt.

 

Tel: +420 251 007 111   Tel.: +36 1 288 64 00

 

Danmark Malta

 

Teva Denmark A/S Teva Pharmaceuticals Ireland, L-Irlanda

 

Tlf: +45 44 98 55 11 Tel: +353 51 321740

 

Deutschland Nederland

 

ratiopharm GmbH  Teva Nederland B.V.

 

Tel: +49 731 402 02  Tel: +31 800 0228 400

 

Eesti  Norge

 

UAB "Sicor Biotech" Eesti filiaal   Teva Norway AS

 

Tel: +372 661 0801   Tlf: +47 66 77 55 90

 

Ελλάδα   Österreich

 

Teva Ελλάς Α.Ε.   ratiopharm Arzneimittel Vertriebs-GmbH

 

Τηλ: +30 210 72 79 099   Tel: +43 1 97 007

 

España Polska

 

Teva Pharma, S.L.U. Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.

 

Tel: +34 91 387 32 80  Tel.: +48 22 345 93 00

 

France Portugal

 

Teva Santé   ratiopharm, Comércio e Indústria de Produtos

 

Tél: +33 1 55 91 78 00 Farmacêuticos, Lda

 

Tel: +351 21 424 80 00

 

Hrvatska  România

 

Pliva Hrvatska d.o.o.  Teva Pharmaceuticals S.R.L

 

Tel: +385 1 37 20 000  Tel: +40 21 230 65 24

 

Ireland Slovenija

 

Teva Pharmaceuticals Ireland   Pliva Ljubljana d.o.o.

 

Tel: +353 51 321740 Tel: +386 1 58 90 390

 

Ísland   Slovenská republika

 

ratiopharm Oy, Finnland   TEVA Pharmaceuticals Slovakia s.r.o.

 

Sími: +358 20 180 5900 Tel: +421 2 57 26 79 11

 

Italia  Suomi/Finland

 

Teva Italia S.r.l.  ratiopharm Oy

 

Tel: +39 02 89 17 98 1 Puh/Tel: +358 20 180 5900

 

Κύπρος   Sverige

 

Teva Ελλάς Α.Ε., Ελλάδα Teva Sweden AB

 

Τηλ: +30 210 72 79 099 Tel: +46 42 12 11 00

 

Latvija United Kingdom

 

UAB "Sicor Biotech" filiāle Latvijā   Teva UK Limited

 

Tel: +371 673 23 666   Tel: +44 1977 628500

  

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas.

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Europos vaistų agentūros tinklalapyje http://www.ema.europa.eu.

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Eporatio 2000TV/0.5ml injekcinis tirpalas 0.5ml su apsaugota adata N6

 
Preparato charakteristikų santrauką sveikatos priežiūros specialistai gali peržiūrėti jiems skirtame elektroniniame vaistų žinyne gydytojams.vaistai.lt
 * Rodoma minimalaus vieneto kaina 

    

apsaugota eporatio ratiopharm antianeminiai tirpalas epoetinum preparatai injekcinis erythropoietin adata vaistai kraują veikiantys papr kraujodarą kiti teta

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos