vaistai.lt

Spiriva Respimat 2.5mcg/išpurškime įkvepiamasis tirpalas (60 išpurškimų) N1 ir kartotinio naudojimo inhaliatorius N1

Padeda lėtine obstrukcine plaučių liga (LOPL) sergantiems žmonėms lengviau kvėpuoti.
 
Receptinis.
Kompensuojamas.
 

Kaina apie 25.94
su receptu
 
Maksimali priemoka, jei kompensuojamas :
 
100%
2.12
Vertical line
50%
14.03
 
Gamintojas :  Boehringer Ingelheim
Veiklioji :  Tiotropii bromidum
ATC kodas :  R03BB04
Grupė :   Kvėpavimo sistemą veikiantys vaistai -> Antiastminiai vaistai -> Anticholinerginiai -> Tiotropium bromide

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

Spiriva Respimat 2.5mcg/išpurškime įkvepiamasis tirpalas (60 išpurškimų) N1 ir kartotinio naudojimo inhaliatorius N1

Informacinis lapelis
 


Pakuotės lapelis: informacija vartotojui

 

Spiriva Respimat 2,5 mikrogramo/išpurškime įkvepiamasis tirpalas

tiotropis

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

-  Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-  Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 • Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra Spiriva Respimat ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Spiriva Respimat
 3. Kaip vartoti Spiriva Respimat
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Spiriva Respimat
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

 1. Kas yra Spiriva Respimat ir kam jis vartojamas

 

Spiriva Respimat padeda lėtine obstrukcine plaučių liga (LOPL) arba astma sergantiems žmonėms lengviau kvėpuoti. LOPL yra ilgalaikė liga, sukelianti dusulį ir kosulį. Ji būna susijusi su lėtiniu bronchitu ir emfizema. Astma yra ilgalaikė liga, ji pasireiškia kvėpavimo takų uždegimu ir susiaurėjimu. Kadangi LOPL ir astma yra ilgalaikės ligos, Spiriva Respimat reikia įkvėpti ne tik tada, kai sutrinka kvėpavimas ar atsiranda kitokių šios ligos simptomų, bet kasdien. Jei reikia gydyti astmą, Spiriva Respimat turite vartoti papildant gydymą taip vadinamais įkvepiamaisiais kortikosteroidais ir ilgo veikimo ß2 agonistais.

 

Spiriva Respimat yra ilgai veikiantis bronchų plečiamasis vaistas, padedantis atverti kvėpavimo takus ir orui patekti į plaučius bei iš jų išeiti. Reguliarus Spiriva Respimat vartojimas gali padėti ir tuo atveju, jeigu yra su liga susijęs dusulys, ir sumažinti ligos daromą poveikį kasdieninei veiklai. Kasdieninis Spiriva Respimat vartojimas taip pat padės saugoti nuo staigaus trumpalaikio LOPL simptomų, galinčių išsilaikyti kelias dienas, pasunkėjimo.

 

Tikslus Spiriva Respimat dozavimas nurodytas 3 skyriuje „Kaip vartoti Spiriva Respimat“ ir kitoje šio lapelio pusėje pateiktoje vartojimo instrukcijoje.

 

 

 1. Kas žinotina prieš vartojant Spiriva Respimat

 

Spiriva Respimat vartoti negalima:

 

-  jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) tiotropiui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (išvardytai 6 skyriuje);

-  jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) atropinui arba į jį panašiems preparatams, pvz., ipratropiui, oksitropiui.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

 

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Spiriva Respimat.

 

Pasitarkite su gydytoju, jei Jus vargina uždarojo kampo glaukoma, prostatos sutrikimai ar šlapinimosi pasunkėjimas.

 

Jei Jūsų inkstų funkcija sutrikusi, pasitarkite su gydytoju.

 

Įkvėpdami Spiriva Respimat saugokitės, kad preparato nepatektų į akis. Tai gali sukelti akių skausmą arba nemalonų pojūtį jose, daiktų matymą lyg per miglą, vaivorykštinių ratilų ar spalvotų vaizdinių aplink šviesos šaltinį matymą, susijusį su akių paraudimu (uždaro kampo glaukoma). Kartu su akių simptomais gali atsirasti galvos skausmas, pykinimas arba vėmimas. Akis praplaukite šiltu vandeniu, nutraukite tiotropio bromido vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją patarimo.

 

Jeigu tuoj pat po vaisto įkvėpimo pasunkėja kvėpavimas, atsiranda išbėrimas, patinimas ar niežėjimas, preparato vartojimą nutraukite ir nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją.

 

Ilgalaikio gydymo metu anticholinerginių preparatų sukeliamas burnos džiūvimas gali būti susijęs su dantų ėduonimi, todėl reikia kreipti dėmesį į burnos higieną.

 

Spiriva Respimat skirtas palaikomajam lėtinei obstrukcinei plaučių ligai arba astmai gydyti. Šio vaisto negalima vartoti staigiam dusulio ar švokštimo priepuoliui nutraukti. Tokiu atveju Jūsų gydytojas Jums skirs kitokio įkvepiamojo vaisto („greitos pagalbos vaistą“). Laikykitės gydytojo nurodymų.

 

Jei astmai gydyti Jums yra paskirtas Spiriva Respimat, jo reikia vartoti papildomai kartu su įkvepiamaisiais kortikosteroidais ir ilgo veikimo β2 agonistais. Net pasijutus geriau, įkvepiamųjų kortikosteroidų vartojimą reikia tęsti taip kaip paskyrė gydytojas.

 

Jei per pastaruosius 6 mėnesius buvo įvykęs miokardo infarktas, arba per praėjusius metus pasireiškė bet koks nestabilus ar gyvybei pavojingas širdies ritmo sutrikimas arba sunkus širdies nepakankamumas, pasakykite apie tai gydytojui. Tai svarbu, sprendžiant, ar Spiriva yra Jums tinkamas vaistas.

 

Dažniau negu kartą per parą Spiriva Respimat įkvėpti negalima.

 

Jeigu sunkėja kvėpavimas, turite kreiptis į savo gydytoją.

 

Jei sergate cistine fibroze, pasakykite apie tai gydytojui, nes Spiriva Respimat gali sunkinti cistinės fibrozės simptomus.

 

Vaikams ir paaugliams

 

Spiriva Respimat nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 6 metų vaikams.

 

Kiti vaistai ir Spiriva Respimat

 

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

 

Jiems ypač svarbu pasakyti, jeigu vartojate arba turėsite vartoti anticholinerginių preparatų, pvz., ipratropio, oksitropio.

 

Spiriva Respimat vartojant kartu su kitais vaistais nuo LOPL, pvz., lengvinamaisiais inhaliaciniais (įkvepiamaisiais) salbutamoliu, metilksantinų (pvz., teofilino) preparatais, antihistamininio poveikio vaistais, mukoliziniais (pvz., ambroksoliu), leukotrienų modifikatoriais (pvz., montelukastu), kromonais, anti IgE (pvz., omalizumabu) arba (ir) įkvepiamaisiais ar geriamaisiais steroidais, pvz., budezonidu, prednizolonu, sąveikos sukelto šalutinio poveikio atvejų nebuvo.

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

 

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad gal būt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Spiriva Respimat vartoti negalima, nebent tik specialiu gydytojo nurodymu.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

 

Poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus tyrimų neatlikta. Jeigu atsiranda galvos svaigimas ar daiktai tampa matomi lyg per miglą, gebėjimas užsiimti minėta veikla gali sutrikti.

 

Spiriva Respimat sudėtyje yra benzalkonio chlorido

 

Šio vaisto sudėtyje (kiekviename išpurškime) yra 0,0011 mg benzalkonio chlorido.

Benzalkonio chloridas gali sukelti švokštimą ir kvėpavimo pasunkėjimą (bronchų spazmą), ypač jei sergate astma.

 

 

 1. Kaip vartoti Spiriva Respimat

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Spiriva Respimat galima tik įkvėpti.

 

Rekomenduojamas dozavimas 6 metų ir vyresniems pacientams

 

Spiriva Respimat veikia 24 val., todėl Jums šio vaisto reikės įkvėpti tik KARTĄ PER PARĄ. Kiekvieną kartą reikia įkvėpti, jeigu įmanoma tokiu pačiu paros metu, DU IŠPURŠKIMUS.

 

Kadangi LOPL ir astma yra ilgalaikės ligos, Spiriva Respimat reikia įkvėpti ne tik tada, kai sutrinka kvėpavimas, bet kasdien. Didesnės negu rekomenduojama dozės vartoti negalima.

 

Jaunesniems negu 6 metų vaikams Spiriva Respimat vartoti nerekomenduojama, kadangi apie preparato saugumą ir veiksmingumą jiems duomenų nepakanka.

 

Turite išmokti tinkamai naudotis Respimat inhaliatoriumi. Įkvėpimo instrukcija pateikta kitoje šio lapelio pusėje.

 

Ką daryti pavartojus per didelę Spiriva Respimat dozę?

 

Jeigu per parą įkvėpsite daugiau negu 2 išpurškimus, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kadangi gali kilti didesnė šalutinio poveikio, pvz., burnos džiūvimo, vidurių užkietėjimo, šlapinimosi pasunkėjimo, širdies plakimo padažnėjimo ar daiktų matymo lyg per miglą, rizika.

 

Pamiršus pavartoti Spiriva Respimat

 

Dozę (du išpurškimus) įkvėpti pamiršus, vaisto įkvėpkite tuoj pat, kai tik prisiminsite, tačiau tuo pačiu metu arba tą pačią parą dvigubos dozės vartoti negalima. Kitą dozę įkvėpkite įprastiniu laiku.

 

Nustojus vartoti Spiriva Respimat

 

Nepasitarę su gydytoju arba vaistininku Spiriva Respimat vartojimo nenutraukite. Preparato vartojimą nutraukus, gali pasunkėti LOPL ir astmos simptomai.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

 1. Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Šalutinių poveikių dažnis apibūdinamas taip:

Šiuo vaistu gydomiems žmonėms pasireiškęs dažnas, nedažnas, retas bei nežinomo dažnio šalutinis poveikis yra išvardytas toliau.

 

Šalutinis poveikis

Dažnis

LOPL

Dažnis

Astma

Burnos sausmė

Dažnas

Nedažnas

Užkimimas (balso sutrikimas)

Nedažnas

Nedažnas

Kosulys

Nedažnas

Nedažnas

Galvos skausmas

Nedažnas

Nedažnas

Ryklės uždegimas (faringitas)

Nedažnas

Nedažnas

Skausmingas šlapinimasis

Nedažnas

Dažnis nežinomas

Galvos svaigimas

Nedažnas

Nedažnas

Grybelių sukelta burnos ertmės ir ryklės infekcinė liga (burnos ir ryklės kandidamikozė)

Nedažnas

Nedažnas

Šlapinimosi pasunkėjimas (šlapimo susilaikymas)

Nedažnas

Dažnis nežinomas

Vidurių užkietėjimas

Nedažnas

Retas

Išbėrimas

Nedažnas

Nedažnas

Niežulys

Nedažnas

Retas

Padidėjęs akių spaudimas

Retas

Dažnis nežinomas

Sunki alerginė reakcija, kuri sukelia burnos gleivinės, veido ar ryklės paburkimą (angioneurozinė edema)

Retas

Retas

Miego sutrikimas (nemiga)

Retas

Nedažnas

Nereguliarus širdies ritmas (prieširdžių virpėjimas, supraventrikulinė tachikardija)

Retas

Dažnis nežinomas

Jutimas savo širdies plakimo (palpitacija)

Retas

Nedažnas

Nosies kraujavimas (epistaksė)

Retas

Retas

Liežuvio uždegimas (glositas)

Retas

Dažnis nežinomas

Greitas širdies plakimas (tachikardija)

Retas

Dažnis nežinomas

Spaudimas krūtinėje, susijęs su kosuliu, švokštimu arba dusuliu, pasireiškusiu tuoj pat po inhaliacijos (bronchų spazmas)

Retas

Nedažnas

Rijimo pasunkėjimas

Retas

Dažnis nežinomas

Ratilų aplink šviesos šaltinį arba spalvotų vaizdinių, susijusių su akių paraudimu, matymas (glaukoma)

Retas

Dažnis nežinomas

Neaiškus matymas

Retas

Dažnis nežinomas

Gerklų uždegimas (laringitas)

Retas

Dažnis nežinomas

Dantų ėduonis (kariesas)

Retas

Dažnis nežinomas

Burnos gleivinės uždegimas (gingivitas)

Retas

Retas

Dilgėlinė (išbėrimas)

Retas

Retas

Odos infekcinė liga ar išopėjimas

Retas

Dažnis nežinomas

Odos sausmė

Retas

Dažnis nežinomas

Šlapimo takų infekcinė liga

Retas

Retas

Deginimas krūtinėje

(gastroezofaginio refliukso liga)

Retas

Dažnis nežinomas

Padidėjęs jautrumas, įskaitant greitą reakciją

Dažnis nežinomas

Retas

Burnos gleivinės uždegimas (stomatitas)

Dažnis nežinomas

Retas

Organizmas netenka vandens (dehidracija)

Dažnis nežinomas

Dažnis nežinomas

Ančio uždegimas (sinusitas)

Dažnis nežinomas

Dažnis nežinomas

Žarnų nepraeinamumas arba žarnų peristaltikos nebuvimas (žarnų obstrukcija, įskaitant paralyžinį ileusą)

Dažnis nežinomas

Dažnis nežinomas

Pykinimas

Dažnis nežinomas

Dažnis nežinomas

Sunki alerginė reakcija (anafilaksinė reakcija)

Dažnis nežinomas

Dažnis nežinomas

Sąnarių paburkimas

Dažnis nežinomas

Dažnis nežinomas

 

Po Spiriva Respimat įkvėpimo gali pasireikšti ūminė alerginė reakcija, t. y. išbėrimas, dilgėlinė, burnos ar veido sutinimas arba staigus kvėpavimo pasunkėjimas (angioneurozinė edema) bei kitos padidėjusio jautrumo reakcijos (pvz., staigus kraujo spaudimo sumažėjimas arba galvos svaigimas), kurios gali pasireikšti atskirai arba kaip sudėtinė sunkios alerginės reakcijos dalis (anafilaksinė reakcija).

 

Tuoj pat po Spiriva Respimat, kaip ir kitų vaistinių preparatų, įkvėpimo gali atsirasti netikėtas krūtinės spaudimas, kosulys, švokštimas ar dusulys (bronchų spazmas).

Jei bet kuris iš tokio poveikio pasireiškė, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė bet koks šalutinis poveikis, įskaitant ir šiame lapelyje nepaminėtą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

 1. Kaip laikyti Spiriva Respimat

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Ant kartoninės dėžutės ir inhaliatoriaus etiketės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Negalima užšaldyti.

 

Tinkamumo laikas pradėjus vartoti:

Užtaisą įstūmus, jį pakeisti ne vėliau, kaip po 3 mėnesių.

Nenaudokite kartotinio naudojimo Respimat inhaliatoriaus ilgiau nei 1 metus.

Rekomenduojama vartoti 6 užtaisus su 1 inhaliatoriumi.

 

Pastaba: kartotinio naudojimo Respimat inhaliatoriaus funkcija buvo pademonstruota atliekant 540 išpurškimų (atitinkančių 9 užtaisus).

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

 1. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Spiriva Respimat sudėtis

 

Veiklioji medžiaga yra tiotropis. Viename išpurškime (išpurškiamoje dozėje) yra 2,5 mikrogramo tiotropio (viena gydomoji dozė - 2 išpurškimai). Tai atitinka 3,124 mikrogramus tiotropio bromido monohidrato.

Išpurškiama dozė – tai dozė, kurią įmanoma įkvėpti pacientui pro inhaliatoriaus kandiklį.

Pagalbinės medžiagos yra benzalkonio chloridas, dinatrio edetatas, išgrynintas vanduo ir 3,6% vandenilio chlorido rūgštis (pH koregavimui).

 

Spiriva Respimat išvaizda ir kiekis pakuotėje

 

Spiriva Respimat 2,5 mikrogramo yra 1 įkvepiamojo tirpalo užtaisas ir 1 inhaliatorius Respimat. Prieš pirmą įkvėpimą užtaisą reikia įdėti į inhaliatorių.

 

Vienguba pakuotė:  1 Respimat inhaliatorius ir 1 užtaisas, atitinkantis 60 išpurškimų (30 gydomųjų dozių).

 

Dviguba pakuotė: 2 viengubos pakuotės, kurių kiekvienoje yra 1 Respimat inhaliatorius ir 1 užtaisas, atitinkantis 60 išpurškimų (30 gydomųjų dozių).

 

Triguba pakuotė:  3 viengubos pakuotės, kurių kiekvienoje yra 1 Respimat inhaliatorius ir 1 užtaisas, atitinkantis 60 išpurškimų (30 gydomųjų dozių).

 

Aštuonguba pakuotė:  8 viengubos pakuotės, kurių kiekvienoje yra 1 Respimat inhaliatorius ir 1 užtaisas, atitinkantis 60 išpurškimų (30 gydomųjų dozių).

 

Vienguba pakuotė:  1 kartotinio naudojimo Respimat inhaliatorius ir 1 užtaisas, atitinkantis 60 išpurškimų (30 gydomųjų dozių).

 

Triguba pakuotė:  1 kartotinio naudojimo Respimat inhaliatorius ir 3 užtaisai, kurių kiekviename 60 išpurškimų (30 gydomųjų dozių).

 

Vienguba kartotinio papildymo pakuotė: 1 užtaisas, kuriame yra 60 išpurškimų (30 gydomųjų dozių).

 

Triguba kartotinio papildymo pakuotė: 3 užtaisai kurių kiekviename yra 60 išpurškimų (30 gydomųjų dozių).

 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas ir gamintojas

 

Registruotojas

Boehringer Ingelheim International GmbH

Binger Strasse 173

D-55216 Ingelheim am Rhein

Vokietija

 

Gamintojas

Boehringer Ingelheim Pharma GmbH & Co.KG

Binger Strasse 173

D-55216 Ingelheim am Rhein

Vokietija

 

Boehringer Ingelheim España, SA

c/ Prat de la Riba, 50

08174 Sant Cugat del Vallès (Barcelona)

Ispanija

 

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

 

Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG

Lietuvos filialas

Savanorių pr. 109, 44208 Kaunas

Tel: +370 37 473922

 

Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

 

Austrija, Lichtenšteinas Spiriva Respimat 2,5 Mikrogramm - Lösung zur Inhalation

Belgija, Liuksemburgas Spiriva Respimat 2,5 microgrammes, solution á inhaler

Bulgarija  Спирива Респимат 2,5 микрограма, разтвор за инхалация

Kipras, Graikija   Spiriva Respimat 2.5 μικρογραμμάρια, εισπνεόμενο διάλυμα

Čekija   Spiriva Respimat 2,5 mikrogramu, roztok k inhalaci

Danija   Spiriva Respimat Inhalationsvæske, opløsning 2,5 microgram

Estija  SPIRIVA RESPIMAT inhalatsioonilahus 2,5µg/annuses

Suomija   SPIRIVA RESPIMAT 2.5 mikrog inhalaationeste, liuos

Prancūzija   Spiriva Respimat 2,5 microgrammes/dose, solution pour inhalation

Vokietija  Spiriva Respimat 2,5 Mikrogramm Lösung zur Inhalation

Vengrija   Spiriva Respimat 2,5 mikrogramm inhalációs oldat

Islandija   Spiriva Respimat 2.5 mikróg/skammt

Airija, Malta, Jungtinė Karalystė Spiriva Respimat 2.5 microgram, inhalation solution

Italija Spiriva Respimat 2.5 mcg soluzione per inalazione

Latvija  Spiriva Respimat 2,5 mikrogrami šķīdums inhalācijām

Lietuva Spiriva Respimat 2,5 mikrogramo/išpurškime įkvepiamasis tirpalas

Nyderlandai   Spiriva Respimat 2,5 microgram, inhalatieoplossing

Norvegija Spiriva Respimat 2,5 mikrogram inhalasjonsvæske, oppløsning

Lenkija  Spiriva Respimat 2,5 mikrograma/dawkę odmierzoną, roztwór do inhalacji

Portugalija   Spiriva Respimat 2.5 mg/dose, Solução para inhalção por nebulizaão

Rumunija SPIRIVA RESPIMAT 2,5 micrograme soluţie de inhalat

Slovakija  Spiriva Respimat sol ihl 2,5 µg/1 dávka

Slovėnija  Spiriva Respimat 2,5 mikrogramov raztopina za inhaliranje

Ispanija Spiriva Respimat 2,5 microgramos, solución para inhalación

Švedija  Spiriva Respimat 2,5 mikrogram, inhalationsvätska, lösning

 

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2019-08-14.

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Spiriva Respimat 2.5mcg/išpurškime įkvepiamasis tirpalas (60 išpurškimų) N1 ir kartotinio naudojimo inhaliatorius N1

 
Preparato charakteristikų santrauką sveikatos priežiūros specialistai gali peržiūrėti jiems skirtame elektroniniame vaistų žinyne gydytojams.vaistai.lt
 * Rodoma minimalaus vieneto kaina

Pavadinimas [gamintojas]
Kaina be
kompensuojamojo
recepto
Vaistas nekompensuojamų analogų neturi


 

    

kvėpavimo tirpalas naudojimo kartotinio bromide respimat glycopyrronii inhaliatorius įkv tiotropium spiriva boehringer įkvepiamasis antiastminiai išpurškime anticholinerginiai sistemą tiotropii umeclidinum skysti veikiantys aclidinium išpurškimų vaistai ingelheim bromidum

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos