vaistai.lt

Humalog Mix 50 KwikPen 100V/ml injekcinė suspensija 3ml N5

Vartojamas diabetui gydyti.
 
Receptinis.
Kompensuojamas.
 
Kaina iki 35.95
su receptu
 
Maksimali priemoka, jei kompensuojamas :
 
100%
0.00
Vertical line
50%
15.67
 
Gamintojas :  Eli Lilly
Veiklioji :  Insulinum lispro
ATC kodas :  A10AD04
Brūkšninis kodas :  4742538000317
Grupė :   Virškinimo sistemą ir metabolizmą veikiantys vaistai -> Vaistai diabetui gydyti -> Greitai ir vidutiniškai ilgai veikiančių insulinų ir jų analogų deriniai -> Insulin lispro

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

Humalog Mix 50 KwikPen 100V/ml injekcinė suspensija 3ml N5

Informacinis lapelis
 


Pakuotės lapelis: informacija vartotojui

 

Humalog Mix50 100 vienetų/ml KwikPen injekcinė suspensija užpildytame švirkštiklyje

insulinas lispro

Kiekvienu KwikPen galima suleisti nuo 1iki 60 vienetų dozes, dozę didinant po 1 vienetą

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

 

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 • Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje:

 1. Kas yra Humalog Mix50 KwikPen ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Humalog Mix50 KwikPen

 

 1. Kaip vartoti Humalog Mix50 KwikPen
 2. Galimas šalutinis poveikis

 

 1. Kaip laikyti Humalog Mix50 KwikPen
 2. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

 1. Kas yra Humalog Mix50 KwikPen ir kam jis vartojamas

 

Humalog Mix50 KwikPen vartojamas diabetui gydyti. Humalog Mix50 KwikPen - tai iš anksto sumaišyta suspensija. Vaisto veiklioji medžiaga yra insulinas lispro. Humalog Mix50 KwikPen 50 % insulino lispro yra ištirpusio vandenyje, kuris veikia greičiau negu normalus žmogaus insulinas, nes insulino molekulė yra šiek tiek pakeista. Kiti 50 % insulino lispro, esančio Humalog Mix50 KwikPen, yra suspensijos su protamino sulfatu pavidalu, todėl jo veikimas pailgėja.

 

Diabetu susergama, kai kasa gamina nepakankamai insulino gliukozės koncentracijai kraujyje

reguliuoti. Humalog Mix50 yra Jūsų insulino pakaitalas, skirtas ilgalaikei gliukozės koncentracijos kontrolei. Jis veikia labai greitai ir ilgiau už tirpųjį insuliną. Įprastinis Humalog Mix50 injekcijos laikas – 15 min. laikotarpis iki valgio.

 

Gydytojas gali Jums patarti vartoti Humalog Mix50 KwikPen kartu su ilgiau veikiančiu insulinu. Prie kiekvienos insulinų rūšies yra pridėtas vis kitas Pakuotės lapelis. Kol gydytojas nepataria, insulinų nekeiskite. Pakeitę insuliną, būkite labai atsargūs.

 

KwikPen yra vienkartinis užpildytas švirkštiklis, kuriame yra 3 ml (300 vienetų, 100 vienetų/ml) insulino lispro. Viename KwikPen yra daug insulino dozių. Su KwikPen galima nustatyti po 1 vienetą.

 

Vienetų skaičius nurodomas dozės langelyje, kurį reikia patikrinti kiekvieną kartą prieš suleidžiant injekciją. Galima suleisti nuo 1 iki 60 vienetų per vieną injekciją. Jeigu Jums paskirta didesnė kaip 60 vienetų dozė, turėsite susileisti daugiau kaip 1 injekciją.

 

 

 1. Kas žinotina prieš vartojant Humalog Mix50 KwikPen

 

Humalog Mix50 KwikPen vartoti negalima:

 • Jeigu manote, kad prasideda hipoglikemija (per mažai gliukozės kraujyje). Toliau šiame informaciniame lapelyje aprašyta, ką daryti, ištikus lengvai hipoglikemijai (žr. 3 skyrių „Pavartojus per didelę Humalog Mix 50 dozę“).

 

 • Jeigu yra alergija insulinui lispro arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

  

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

 

 • Jeigu Jums gerai pavyksta kontroliuoti gliukozės koncentraciją kraujyje dabar vartojamu insulinu, Jūs galite nepajusti ankstyvųjų hipoglikemijos požymių. Ankstyvieji požymiai išvardinti toliau. Turite gerai apsvarstyti, kada valgysite, kaip dažnai ir kiek sportuosite. Taip pat privalote dažnai ir atidžiai tirti gliukozės koncentraciją kraujyje.
 • Keletas pacientų, kuriems buvo hipoglikeminių reakcijų gyvulinį insuliną pakeitus žmogaus insulinu, pranešė, kad ankstyvieji hipoglikemijos simptomai buvo silpnesni ar kitokie. Jei Jus dažnai ištinka hipoglikemija ar sunku ją atpažinti, pasitarkite su gydytoju.

 

 • Jei teigiamai atsakote bent į vieną žemiau pateiktų klausimų, praneškite gydytojui, vaistininkui ar diabeto slaugytojui.
  • Ar susirgote neseniai?
  • Ar sukelia rūpesčių inkstų ar kepenų veikla?
  • Ar sportuojate daugiau negu įprastai?

 

 • Insulino poreikis taip pat gali kisti vartojant alkoholį.
 • Jei planuojate vykti į užsienį, turite įspėti gydytoją, vaistininką ar diabeto slaugytoją. Dėl laiko skirtumo Jums gali tekti insuliną leistis ir valgyti kitu laiku nei namie.
 • Kai kuriems pioglitazonu ir insulinu gydomiems pacientams, kuriuos vargina ilgalaikis II tipo cukrinis diabetas ir širdies liga arba anksčiau patirtas smegenų insultas, pasireiškė širdies nepakankamumas. Jeigu Jums atsirado širdies nepakankamumo požymių, tokių kaip neįprastas dusulys, greitas kūno svorio didėjimas arba lokalizuotas patinimas (edema), kuo greičiau informuokite savo gydytoją.

 

 • Šio švirkštiklio nerekomenduojama naudoti akliesiems ir žmonėms, kurių regėjimas yra sutrikęs, be mokančių naudoti švirkštiklį žmonių pagalbos.

 

Kiti vaistai ir Humalog Mix50 KwikPen

Insulino poreikis gali pakisti, jei vartojate

 

 • kontracepcinius vaistus,

 

 • steroidus,

 

 • pakaitinius skydliaukės hormonų preparatus,

 

 • geriamuosius hipoglikeminius vaistus,

 

 • acetilsalicilo rūgštį,

 

 • sulfonamidus,

 

 • oktreotidą,

 

 • „β2 stimuliatorius” (pvz., ritodriną, salbutamolį ar terbutaliną),

 

 • β adrenoblokatorius,

 

 • kai kuriuos antidepresantus (monoaminooksidazės inhibitorius ar selektyvius seratonino reabsorbcijos inhibitorius),

 

 • danazolį,

 

 • kai kuriuos angiotenziną konvertuojančio fermento (AKF) inhibitorius (pvz., kaptoprilį, enalaprilį) ar

 

 • angiotenzino II receptorių blokatorius.

 

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui (žr skyrių „Įspėjimai ir atsargumo priemonės “).

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

 

Ar esate nėščia, ar planuojate pastoti, ar žindote kūdikį? Paprastai insulino poreikis pirmaisiais trim nėštumo mėnesiais sumažėja, o kitais – padidėja. Jei žindote kūdikį, Jums gali tekti pakeisti vartojamo insulino dozę ar dietą.

 

Pasitarkite su gydytoju.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

 

Ištikus hipoglikemijai, gali sumažėti geba susitelkti ir reaguoti. Visada tai prisiminkite, kai rizikuojate pats ar sukeliate riziką kitiems (pvz., kai vairuojate automobilį ar valdote mechanizmus). Turite pasitarti su gydytoju, ar galite vairuoti, jei:

 

 • Jums dažnai kartojasi hipoglikemija,
 • ankstyvieji hipoglikemijos požymiai yra neryškūs ar jų visai nėra.

 

Svarbi informacija apie kai kurias Humalog Mix50 KwikPen sudėtyje esančias pagalbines medžiagas

 

Šio vaisto dozėje yra mažiau kaip 1 mmol (23 mg) natrio, t. y. jis beveik neturi reikšmės.

 

 

 1. Kaip vartoti Humalog Mix50 KwikPen

 

Visada patikrinkite ant pakuotės ir švirkšti klio etiketės užrašytą vaistinėje įsigyto insulino pavadinimą ir tipą. Įsitikinkite, kad gavote Humalog Mix50 KwikPen, kurį Jums paskyrė gydytojas.

 

Humalog Mix50 KwikPen visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Siekiant išvengti galimo užkrėtimo užkrečiamosiomis ligomis, kiekvieną švirkštiklį galima naudoti tik Jums, net jei adata yra pakeista.

 

Dozavimas

 

 • Įprastinis Humalog Mix50 injekcijos laikas – 15 min. laikotarpis iki valgio. Jei reikia, galite leisti iš karto po valgio. Gydytojas Jums bus nurodęs tikslią dozę, kada ir kaip dažnai ją vartoti. Reikia tiksliai laikytis šių nurodymų ir reguliariai lankytis diabeto klinikoje.

 

 • Jei keičiate insulino rūšį (pvz., žmogaus ar gyvulinį insuliną keičiate Humalog), Jums gali prireikti didesnės ar mažesnės dozės negu anksčiau. Galima keisti iš karto pirmąją dozę arba laipsniškai tai padaryti per kelias savaites ar mėnesius.

 

 • Humalog Mix50 KwikPen tinka suleisti tik injekciją į poodį. Jeigu Jums reikia suleisti insuliną kitokiu būdu, pasitarkite su savo gydytoju.

 

Humalog Mix50 KwikPen paruošimas

 

 • KwikPen švirkštiklį reikia dešimt kartų paridenti tarp delnų ir dešimt kartų pavartyti 180°, kol insulinas pasidarys vientisai drumstas ar pieniškas. Jei iš karto nepavyksta, procedūrą kartoti, kol turinys visiškai susimaišys. Užtaisuose yra nedidelis stiklinis rutuliukas, padedantis geriau sumaišyti. Stipriai nekratyti, nes gali susidaryti putų, galinčių trukdyti tiksliai dozuoti. Užtaisus reikia dažnai apžiūrėti. Jų nenaudoti, jei insulinas yra sulipęs į gabalus arba kietos baltos dalelės prilipusios prie užtaiso dugno bei šonų ir jis atrodo kaip apšalęs. Tikrinkite kiekvieną kartą prieš švirkščiant vaistą.

 

KwikPen švirkštiklio paruošimas (perskaitykite naudojimo instrukciją)

 • Pirmiausia nusiplaukite rankas.

 

 • Perskaitykite nurodymus, kaip naudotis iš anksto užpildytu KwikPen švirkštikliu. Griežtai laikykitės nurodymų. Čia nurodyti tik kai kurie priminimai.
  • Naudokite švarią adatą (adatų rinkinyje nėra).

 

 • Užtaisykite KwikPen švirkštiklį prieš kiekvieną švirkštimą. Tokiu būdu patikrinsite insulino tėkmę ir pašalinsite oro burbuliukus iš KwikPen švirkštiklio. Švirkštiklyje gali likti mažų burbuliukų, jie nekenkia. Likę didesni burbuliukai gali trukdyti tiksliai dozuoti insuliną.

 

Humalog Mix50 leidimas

 

 • Prieš švirkšdami gerai nuvalykite odą taip, kaip Jums nurodė. Švirkškite į poodį taip, kaip buvote išmokyti. Tiesiogiai į veną nešvirkškite. Sušvirkštę vaistą, neištraukite adatos 5 sekundes, kad būtumėte tikri, jog sušvirkštėte visą dozę. Injekcijos vietos netrinkite. Švirkškite ne arčiau kaip per 1 cm nuo prieš tai buvusios injekcijos vietos ir vis į kitą vietą taip, kaip Jus mokė.

  

Po leidimo

 

 • Tuojau pat po injekcijos išoriniu adatos dangteliu nusukite KwikPen švirkštiklio adatą. Tada insulinas liks sterilus ir neištekės. Be to, į švirkštiklį nepateks oro ir adata neužsikimš. Nesikeiskite adatomis su kitais asmenimis. Nesikeiskite švirkštikliu. Užmaukite švirkštiklio dangtelį.

 

Kitos injekcijos

 • Kiekvieną kartą KwikPen švirkštiklį naudokite su nauja adata. Prieš kiekvieną švirkštimą pašalinkite visus oro burbuliukus. Laikydami KwikPen švirkštiklį adata aukštyn, galite pamatyti, kiek liko insulino. Užtaiso skalėje matysite, kiek vienetų liko.

 

 • Jokio kito insulino šiame švirkštiklyje nemaišykite. Pasibaigusio KwikPen švirkštiklio kartotinai nenaudokite. Prašome jį saugiai išmesti, vaistininkas ar diabeto slaugytojas pasakys Jums, kaip tai padaryti.

 

Pavartojus per didelę Humalog Mix50 dozę

Jei pavartosite didesnę Humalog Mix50 dozę nei reikia, gali sumažėti gliukozės kiekis kraujyje.

Pasitikrinkite savo gliukozės kiekį kraujyje.

Jei gliukozės kraujyje yra per mažai, (lengva hipoglikemija) suvalgykite gliukozės tablečių, cukraus ar išgerkite cukrumi saldinto gėrimo. Paskui suvalgykite vaisių, sausainių ar sumuštinį, kaip nurodė gydytojas, ir pailsėkite. Tai padės, jei hipoglikemija lengva ar perdozuota nedaug insulino. Jei Jūsų būklė blogėja, kvėpavimas tampa paviršutiniškas, oda pabąla, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Gliukagono injekcija gali išgydyti vidutinio sunkumo hipoglikemiją. Po šios injekcijos suvalgykite gliukozės ar cukraus. Jei gliukagonas nepadeda, Jus reikia gydyti ligoninėje. Paprašykite gydytojo papasakoti apie gliukagoną.

 

Pamiršus pavartoti Humalog Mix50

Jei pavartosite mažesnę Humalog Mix50 dozę nei reikia, gali padidėti gliukozės kiekis kraujyje.

Pasitikrinkite savo gliukozės kiekį kraujyje.

 

Negydyta hipoglikemija (per mažai gliukozės kraujyje) ar hiperglikemija (per daug gliukozės kraujyje) (žr. A ir B 4 skyriuje „Galimas šalutinis poveikis“) gali būti labai sunki ir sukelti galvos skausmą, pykinimą, vėmimą, dehidraciją, sąmonės praradimą, komą ar net mirtį.

 

Trys paprasti žingsniai, siekiant išvengti hipoglikemijos ar hiperglikemijos yra:

 

 • Visada su savimi turėkite švirkštiklį ir užtaisus, jeigu pamestumėte KwikPen švirkštiklį ar jis sugestų.
  • Visada su savimi turėkite dokumentą, kuriame nurodyta, kad sergate cukriniu diabetu.
  • Visada su savimi turėkite cukraus.

 

Nustojus vartoti Humalog Mix50

Jei pavartosite mažesnę Humalog Mix50 dozę nei reikia, gali padidėti gliukozės kiekis kraujyje. Kol gydytojas nepataria, insulino nekeiskite.

 

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

 

 1. Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems.

 

Sisteminė alergija pasireiškia retai (nuo ≥ 1/10 000 iki < 1/1 000). Jos simptomai:

viso kūno bėrimas,

sumažėjęs kraujospūdis,

pasunkėjęs kvėpavimas,

dažnesnis širdies plakimas,

švokštimas,

prakaitavimas.

Jei manote, kad Jums atsirado tokia alergija Humalog Mix50, nedelsdami pasakykite savo gydytojui.

  

Lokalaus pobūdžio alergija pasireiškia dažnai (nuo ≥ 1/100 iki < 1/10). Kai kuriems žmonėms pasireiškia paraudimas, patinimas ar nižėjimas aplink insulino injekcijos vietą. Tai dažniausiai praeina savaime per keletą dienų ar savaičių. Jei taip atsitiktų, pasakykite savo gydytojui.

 

Lipodistrofija (odos sustorėjimas ar įdubimas) pasireiškia nedažnai (nuo ≥ 1/1 000 iki < 1/100). Jei injekcijos vietos oda sustorėja arba įdumba, pasakykite savo gydytojui.

 

Buvo pranešimų apie edemą (pvz., rankų, kulkšnių patinimą, skysčių susilaikymą), ypač gydymo insulinu pradžioje ar keičiant gydymą, norint pagerinti gliukozės koncentracijos Jūsų kraujyje kontrolę.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

 

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai naudodamiesi V priede nurodyta nacionaline pranešimo sistema. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

Dažnos su diabetu susijusios problemos

 

 1. Hipoglikemija

Hipoglikemija (per mažas gliukozės kiekis kraujyje) reiškia, kad kraujyje gliukozės yra nepakankamai.

 

Ji gali atsirasti dėl to, kad:

 • susišvirkštėte per daug Humalog Mix50 ar kito insulino,
 • nevalgėte arba pavalgėte per vėlai arba pakeitėte dietą,

 

 • prieš pat valgymą ar po jo sunkiai mankštinotės ar dirbote,
 • sergate infekcine ar kita liga (ypač jei viduriuojate ir vemiate),

 

 • pasikeitė organizmo insulino poreikis; arba
 • sergate inkstų ar kepenų liga ir ji paūmėjo.

 

Alkoholis ir kai kurie vaistai gali paveikti gliukozės kiekį kraujyje.

 

Pirmieji nepakankamo gliukozės kiekio kraujyje simptomai išryškėja greitai. Tai:

nuovargis,

greitas širdies plakimas,

nervingumas ar drebulys,

pykinimas,

galvos skausmas,

šaltas prakaitas.

 

Jei nesate tikri, ka d pažinsite ankstyvuosius hipoglikemijos požymius, venkite tokių situacijų, kai gali kilti pavojus savo ar kitų saugumui (pvz., vairuojant automobilį).

 

 1. Hiperglikemija ir diabetinė ketoacidozė

Hiperglikemija (per didelis gliukozės kiekis kraujyje) reiškia, kad insulino kraujyje nepakanka.

Hiperglikemija gali atsirasti dėl to, kad:

 • nesusišvirkštėte Humalog Mix50 ar kito insulino,
 • susišvirkštėte mažiau insulino negu gydytojas Jums paskyrė,

 

 • valgote gerokai daugiau ir nesilaikote dietos,
 • karščiuojate, sergate infekcine liga ar patyrėte emocinį stresą.

 

Hiperglikemija gali būti diabetinės ketoacidozės priežastis. Pirmieji simptomai išryškėja pamažu, per kelias valandas ar dienas. Tai:

mieguistumas,

išnykęs apetitas,

paraudęs veidas,

salsvas iškvepiamo oro kvapas,

troškulys,

pykinimas ar vėmimas.

 

Pasunkėjęs kvėpavimas ir dažnas pulsas – tai sunkios būklės simptomai. Nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

  

 1. Liga

Jei sergate, ypač jei pykina ar vemiate, insulino poreikis gali pakisti. Net jei nevalgote, Jums vis tiek reikia insulino. Tikrinkite gliukozės kiekį šlapime ar kraujyje, laikykitės nurodymų, kaip elgtis susirgus, nedelsdami praneškite gydytojui.

 

 

 1. Kaip laikyti Humalog Mix50 KwikPen

 

Nepradėtą naudoti Humalog Mix50 KwikPen laikyti šaldytuve (2 °C – 8 °C ). Negalima užšaldyti.

 

Pradėtą naudoti Humalog Mix50 KwikPen laikyti kambario temperatūroje (15 °C – 30 °C) ir sunaikinkite po 28 dienų. Laikyti, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šilumos šaltinio ar saulės. Pradėtą naudoti KwikPen nelaikykite šaldytuve. Su užmauta adata KwikPen laikyti negalima.

 

Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės to mėnesio dienos.

 

Pastebėjus, kad insulinas yra sulipęs į gabalus arba kietos baltos dalelės prilipusios prie užtaiso dugno bei šonų ir jis atrodo kaip apšalęs, šio vaisto vartoti negalima. Patikrinkite tai kiekvieną kartą prieš susileisdami vaistą.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

 1. Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Humalog Mix50 100 vienetų/ml KwikPen injekcinės suspensijos sudėtis

 • Veiklioji medžiaga yra insulinas lispro. Insulinas lispro sintezuojamas laboratorijoje rekombinacinės DNR technologijos būdu. Tai pakeista žmogaus insulino forma, todėl jis skiriasi nuo kitų žmogaus ir gyvulinių insulinų. Insulinas lispro artimas žmogaus insulinui, natūraliam kasos gaminamam hormonui.

-  Pagalbinės medžiagos yra protamino sulfatas, m-krezolis, fenolis, glicerolis, dinatrio fosfatas⋅7H2O, cinko oksidas ir injekcinis vanduo. Gali būti pridėta natrio hidroksido ar vandenilio chlorido rūgšties rūgštingumui koreguoti.

 

Humalog Mix50 100 vienetų/ml KwikPen injekcinė suspensija išvaizda ir kiekis pakuotėje Humalog Mix50 100 vienetų/ml KwikPen injekcinė suspensija – tai sterili, balta suspensija, kurios viename mililitre yra 100 vienetų (100 vienetų/ml) insulino lispro. Humalog Mix50 Pen 50 % insulino lispro yra ištirpusio vandenyje, kiti 50 % insulino lispro, esančio Humalog Mix50 KwikPen, yra suspensijos su protamino sulfatu pavidalu. Viename švirkštiklyje yra 300 vienetų (3 ml) insulino lispro. Humalog Mix50 100 vienetų/ml KwikPen injekcinė suspensija gali būti tiekiamas pakuotėmis po 5 švirkštiklius arba sudėtinėmis pakuotėmis, kuriose yra 2 dėžutės po 5 švirkštiklius . Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės. Humalog Mix50 užpildytame švirkštiklyje yra toks pat kaip Humalog Mix50 užtaisuose. KwikPen švirkštiklyje yra iš anksto įmontuotas užtaisas. Ištuštėjusio KwikPen švirkštiklio kartotinai užpildyti negalima.

 

Registruotojas ir gamintojas

Humalog Mix50 100 vienetų/ml KwikPen injekcinę suspensiją gamina:

 

 • Lilly France S.A.S., Rue du Colonel Lilly, 67640 Fegersheim, Prancūzija,

 

 • Eli Lilly Italia S.p.A., Via Gramsci 731-733, 50019 Sesto Fiorentino, (Fl) Italija.

 

Registravimo liudijimo turėtojas: Eli Lilly Nederland B.V., Papendorpseweg 83, 3528 BJ Utrecht, Olandija.

  

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą .

 

Lietuva

Eli Lilly Lietuva

Tel. +370 (5) 2649600

  

Pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas {MMMM/mm}.

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Europos vaistų agentūros tinklalapyje http://www.ema.europa.eu.

 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Humalog Mix 50 KwikPen 100V/ml injekcinė suspensija 3ml N5

 
Preparato charakteristikų santrauką sveikatos priežiūros specialistai gali peržiūrėti jiems skirtame elektroniniame vaistų žinyne gydytojams.vaistai.lt
 


 

    

diabetui analogai veikimo lilly vidutiniškai kwikpen greitai insulinų analogų veikiantys mišraus humalogas suspensija insulin vaistai veikiančių ilgai insulinum deriniai injekcinė sistemą lispro humalog virškinimo metabolizmą gydyti

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos