vaistai.lt

CRESCINA KOMPLEKSAS PLAUKŲ ATAUGINIMUI IR NUO PLAUKŲ SLINKIMO HFSC 200 MOTERIMS 3.5ml N20+20

 
 

Kaina apie 149.03
 
Gamintojas :  LABO Cosprophar
Brūkšninis kodas :  8051417568234
Grupė :   Kosmetikos gaminiai -> Plaukų priežiūros priemonės -> Serumai, eliksyrai
Kosmetikos gaminiai -> Plaukų priežiūros priemonės -> Priemonės nuo plaukų slinkimo
Pakuotė : 3.5 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

CRESCINA KOMPLEKSAS PLAUKŲ ATAUGINIMUI IR NUO PLAUKŲ SLINKIMO HFSC 200 MOTERIMS 3.5ml N20+20

Informacinis lapelis
 


CRESCINA KOMPLEKSAS PLAUKŲ ATAUGINIMUI IR NUO PLAUKŲ SLINKIMO, HFSC 200*  MOTERIMS 3,5ML, 10+10; N20+20 AMPULIŲ

CRESCINA HFSC 100% COMPLETE TREATMENT 200 WOMAN N.10+10; N20+20 VIALS

Kompleksinė priemonė nuo plaukų atauginimui ir nuo plaukų slinkimo moterims esant pradinei retėjimo ir plaukų slinkimo stadijai. Naujų, sveikų plaukų augimui didelę reikšmę turi kamieninės ląstelės, kurios palaiko folikulų augimą ir ciklišką jų funkcionavimą. Plaukų folikuluose esančių kamieninių ląstelių visavertis funkcionavimas yra naujų plaukų augimo pagrindas. Norint paskatinti folikulo regeneraciją, reikia aktyvuoti šias kamienines ląsteles. Kamieninių ląstelių aktyvatorius („Steam-Engine“) leidžia „Crescina HFSC“ sukurti idealią kamieninių ląstelių aplinką. Šis kamieninių ląstelių aktyvatorius gali kaupti folikulo kamieninių ląstelių rezervą, tai užtikrina didesnį folikulų aktyvumą ir skatina augimą. 100 % efektyvumas visiems tyrimo dalyviams* https://www.crescina.it/springer_healtcare_dermatology_and_therapy_2013.pdf).  Pasirinkite Jums tinkamiausią CRESCINA produktą iš trijų galimų skirtingų koncentracijų, pagal individualią Jūsų plaukų slinkimo ir retėjimo būklę: 200, 500 arba 1300 (žr. Thinometer skalę su nuotraukomis). Kompleksinis plaukų slinkimo mažinimas vienu metu naudojant dvi priemones rekomenduojamas tada, kai plaukai slenka dėl fiziologinių, o ne patologinių priežasčių.

Kompleksinė priemonė nuo plaukų atauginimui ir nuo plaukų slinkimo moterims. Skirta esant ankstyvojo retėjimo ir plaukų slinkimo stadijai.

Sudėtyje yra patentuotas „Crescina Re-Growth“ kompleksas (cisteinas, lizinas, glikoproteinas ir „Stem-Engine“). „Crescina HFSC“ aktyvieji ingredientai ir kamieninių ląstelių aktyvatorius „Steam-Engine“ yra patalpinti į specialius spiritinius nešiklius – ciklodekstrinus (šveicariškas patentas Nr. LABO Nr. CH 693815), kurie leidžia laipsnišką veikliųjų medžiagų pasiskirstymą į galvos odą.

Kompleksinis plaukų retėjimo bei slinkimo mažinimas vienu metu naudojant šias priemones: „Crescina Re-Growth HFSC 100 %“ (gintarinės spalvos ampulė) ir „Crescina Anti-Hair Loss“ HSSC (permatoma ampulė). Kiekvienoje ampulėje yra 3,5 ml priemonės „Crescina HFSC 100 %“. Naudoti kasdien, 5 dienas iš eilės (pavyzdžiui, pirmas 5 savaitės dienas), o po to daryti 2 dienų pertrauką. Pakuotėje yra 10+10 ampulių, skirtų vieno mėnesio kursui, (kursą galima kartoti kelis kartus per metus). Minimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 2 mėnesiai.

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

slinkimo hfsc kosmetikos atauginimui moterims serumai crescina serumas priemonės plaukams plus labo gaminiai kompleksas plaukų priežiūros cosprophar eliksyrai

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos