vaistai.lt

COMPEED pėdų nuospaudų pleistrai vidutinio dydžio N6

 

COMPEED pėdų nuospaudų pleistrai vidutinio dydžio N6

 

Kaina apie 11.33
 
Gamintojas :  Johnson & Johnson
Brūkšninis kodas :  5708932006934
Grupė :   Kosmetikos gaminiai -> Kojų priežiūros priemonės -> Pėdų priežiūros priemonės

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

COMPEED pėdų nuospaudų pleistrai vidutinio dydžio N6

Informacinis lapelis
 


PĖDŲ nuospaudų pleistrai

Akimirksniu numalšina skausmą, išlieka vietoje

PĖDŲ nuospaudų pleistrai (VIDUTINIO DYDŽIO) Akimirksniu numalšina skausmą. Išlieka vietoje. COMPEED ® hidrokoloidinė technologija yra veiklusis gelis su drėkinančiomis dalelėmis. COMPEED ® pleistras veikia kaip antroji oda, išlaikydamas natūralų drėgmės balansą, kad: -apsaugotų nuo trynimo ir spaudimo; -akimirksniu numalšintų skausmą; -drėkintų ir minkštintų nuospaudas bei padėtų jas pašalinti. Išlieka vietoje maždaug 24 valandas, individuali patirtis gali skirtis.

Instrukcija: 1. Suminkštinkite odą pamerkdami pėdas į šiltą vandenį ir pašalinkite visa sukietėjusią odą rankšluosčiu. 2. Nuvalykite ir nusausinkite odą. 3. Nuimkite viršutinį popierių, tada apatinį, venkite liesti lipnią pusę. 4. Stipriai prispauskite pleistrą ant nuospaudos. 5. Nenuplėškite pleistro, kol jis neatsiklijavo. Jis gali išlikti vietoje iki keleto dienų. 6. Kartokite procedūrą, kol oda visiškai sugis.

Perspėjimai: Sergantieji cukriniu diabetu, prieš naudodami pleistrą turi pasitarti su gydytoju. Nenaudokite užkrėstoms žaizdoms. Nenaudokite pakartotinai, kad išvengtumėte infekcijų. Jei nuospauda pablogėja ar nustoja gyti, nutraukite procedūrą ir kreipkitės į gydytoją. Niekada nekarpykite Compeed® pleistro. Pasireiškus alerginei reakcijai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Klijų likučiai gali būti pašalinti vaitspiritu, atsižvelgiant į audinio specialios priežiūros nurodymus. Platintojas: UAB Sirowa Vilnius, Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius, Lietuva, tel. +37052394150

Pagaminta ES.

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

gaminiai pleistrai priemonės nuospaudų priežiūros johnson kosmetikos vidutinio pėdų kojų dydžio compeed

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos