vaistai.lt

Nailner teptukas nagų grybeliui gydyti 5ml

Netiekiamas didmeninės vaistų prekybos įmonių nuo 2020.07.24
 
 
 
Gamintojas :  TRIMB
Brūkšninis kodas :  8718053572963
Grupė :   Kosmetikos gaminiai -> Kojų priežiūros priemonės -> Nagų ir odelių priežiūrai
Pakuotė : 5 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

Nailner teptukas nagų grybeliui gydyti 5ml

Informacinis lapelis
 


Nailner teptukas 2 IN 1 (5 ml) – greitai matomiems rezultatams

 

Naudojimo indikacijos:

Nailner teptukas 2 IN– priemonė, skirta gydyti ir užkirsti kelią nagų grybeliui. Be to, ji padeda užkrėstiems nagams greičiau atgauti gražią išvaizdą.

 

Kaip veikia Nailner?

Nailner formulės efektyviai gydo ir užkerta kelią grybelinei nagų infekcijai.

  • Unikali pernešimo sistema leidžia komponentams visiškai prisotinti nagą ir kovoti su grybeliu iš pagrindų – jos pakeičia nago aplinka, kuri tampa nebepalanki grybeliui.
  • Apsaugo naujai ataugusi nagą nuo infekcijos.

 

Nailner teptukas 2 IN 1 ne tik gydo nagų grybelį, bet ir greičiau pašviesina infekcijos pažeistą nagą. Papildoma šviesinamoji medžiaga leidžia nagui atgauti dailesnę išvaizdą vos per 7 dienas.

 

Naudojimo nurodymai:

Kaskart prieš naudodami priemonę nuvalykite nagą ir pašalinkite laką. Prieš naudojant priemonę nago nereikia dildyti. Pirmąsias keturias savaites priemonę naudokite du kartus per diena. Kai vietoj pažeisto nago ataugs sveikai atrodantis, priemone naudokite karta per dieną. Tirpalu reikia tepti visą nago paviršių, įskaitant priekinio krašto apatinę dalį. Prieš uždengdami nagą (apsimaudami kojines, batus ar pirštines), leiskite tirpalui nudžiūti 1-2 minutes. Po 4 savaičių galima pradėti priemonę naudoti tik vieną kartą per dieną, kol užkrėsta nago dalis nuaugs. Kaskart panaudoję priemonę pėdų kelias valandas neplaukite. Tepant priemonę nereikia papildomai spausti. Kaskart panaudoję priemonę tvirtai uždarykite buteliuko dangtelį. Nailner teptuko 2 IN 1 buteliuke esančio tirpalo pakanka maždaug 300 kartų. Nailner teptuką taip pat galima naudoti kaip prevencinę priemonę. Norėdami užkirsti kelią grybelinei infekcijai, nagus Nailner tepkite vieną kartą per dieną.

 

Įspėjimai ir kontraindikacijos:

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite sąlyčio su akimis ar gleivine. Patekus į akis, kruopščiai skalaukite vandeniu kelias minutes. Jeigu būklė išlieka nepakitusi arba pablogėja, pasitarkite su gydytoju. Patepus pažeistą odą, gali sukelti sudirgimą. Panaudoję priemonę, pateptą vietą saugokite nuo saulės spindulių. Atsiradus alerginei reakcijai ar sudirgimui, nutraukite naudojimą ir kreipkitės į medikus. Priemonės nenaudokite, jeigu esate alergiški kuriam nors komponentui. Jeigu sergate diabetu arba kenčiate dėl sutrikusios kraujo apytakos, pasitarkite su gydytoju.

Laikymas:

Laikyti kambario temperatūroje. Degus. Vengti įkvėpti.

Daugiau informacijos apie grybelines nagų infekcijos priežastis, požymius ir prevencija bei Nailner liniją rasite apsilankę www.nailner.com.

 

Nailner teptukas 2 IN 1: etilo laktatas, glicerolis, vanduo, pieno rūgštis, rezacetofenonas, citrinų rūgštis.

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

kosmetikos nailner gydyti gaminiai teptukas priemonės trimb odelių priežiūrai priežiūros grybeliui kojų nagų

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos