vaistai.lt
COVID-19 2020 birželio 3

COVID-19    -1.23% 3.014,627

pastarosios paros sergančiųjų sumažėjimas -1.23%, lyginant su praėjusia para, viso dabar sergančių - 3.014,627

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

Nuo alerginių reakcijų - tinkama namų vaistinėlės sudėtis

Nors įtemptas laikotarpis alergiškiems žmonėms prasideda jau ankstyvą pavasarį, vasarą atsipalaiduoti taip pat nėra kada. Prie ore skrajojančių žiedadulkių prisideda plėviasparnių vabzdžių įgėlimai bei kaitri saulė – veiksniai, galintys sukelti pavojingas alergines reakcijas.

Ligonių kasos ragina pasirūpinti sveikatos kortelėmis

Nuo birželio pradžios dar labiau sušvelnėjus karantino sąlygoms bei gerokai plačiau atsivėrus  valstybių sienoms, vis daugiau Lietuvos gyventojų kraunasi lagaminus trumpesnei ar ilgesnei kelionei po Europos šalis. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ragina apie išvykas svetur svarstančius žmones, apsidraudusius privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), nepamiršti vieno svarbaus dokumento – Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK).

Gardūs ir sveiki desertai – misija įmanoma

Nesvarbu, koks metų ar paros laikas ir nuotaika – skanaus deserto norisi visada. Tačiau kasdien valgydami miltinius ir daug cukraus turinčius patiekalus galime prisišaukti įvairius negalavimus. Todėl gaminant desertus vertėtų atkreipti dėmesį į jų sudėtį.

Pirmasis auglių mikrobiomų žemėlapis parodė, kad daugelyje jų gyvena bakterijos

Kad jau žmogaus mikrobiomo ląstelių yra daugiau, nei paties žmogaus kūno ląstelių, nereikėtų stebėtis, kad mikrobiomas prasiskverbia visur. Neišskiriant ir piktybinių navikų. Neabejoju, mokslininkams šie nearti žinių dirvonai dar turi parengę ne vieną staigmeną.

 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos