vaistai.lt

Scholl Velvet Smooth Wet&Dry Įkraunamasis pėdų šveitiklis

Netiekiamas didmeninės vaistų prekybos įmonių nuo 2020.07.02
 

Scholl Velvet Smooth Wet&Dry Įkraunamasis pėdų šveitiklis

 
 
Gamintojas :  Reckitt Benckiser Healthcare
Brūkšninis kodas :  5900627066555
Grupė :   Kosmetikos gaminiai -> Kojų priežiūros priemonės -> Pėdų priežiūros priemonės

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

Scholl Velvet Smooth Wet&Dry Įkraunamasis pėdų šveitiklis

Informacinis lapelis
 


Scholl Velvet Smooth Wet&Dry

,,Velvet SmoothTM Wet & Dry” galima naudoti ant sausos odos arba duše, vonioje. Specialios šveičiamosios galvutės akimirksniu* pašalina kietą odą ir nuo sausų, ir nuo drėgnų pėdų. Švelniais sukamaisiais judesiais braukite per sukietėjusią odą ir stebėkite, kaip lengvai ji pašalinama. 
Jeigu naudojate pirmąjį kartą: 1. Prieš naudojimą gerai susipažinti su naudojimo nurodymais ir visomis atsargumo priemonėmis. 2. Prieš naudojimą pilnai įkrauti prietaisą.
Prietaiso įkrovimas: 1. USB laidą įkišti į kištuką ir įjungti į elektros lizdą. 2. Įsitikinti, kad prietaisas ir įkroviklis visiškai sausi, ir prietaisą įstatyti į įkroviklį. 3. Įkrovimo metu mirksi žalias indikatorius. Kai prietaisas pilnai įkrautas, žalias indikatorius šviečia nemirksėdamas. Ištraukti kištuką iš lizdo.
Įprastas naudojimas: 1. Įsitikinti, kad galvutė gerai įstatyta į prietaisą. Jeigu galvutė neįstatyta, prietaiso nenaudoti. 2. Paspausti įjungimo mygtuką. Mygtuko su užrašu “I/II” pagalba pasirinkti didesnį arba mažesnį greitį. 3. Švelniai braukti galvute per kietą odą, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Prietaiso nespausti prie odos per stipriai, nes tada jis sustos. Nušluostyti arba nuplauti negyvos odos likučius nuo pėdų, ir jas nusausinti. 4. Užtepti  drėkinamojo kremo ir jį įtrinti, kad pėdos būtų pasakiškai minkštos!
Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

gaminiai įkraunamasis velvet kosmetikos šveitiklis benckiser scholl pėdų smooth reckitt kojų priemonės healthcare priežiūros

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos