vaistai.lt

Šampūnas su audinių aliejumi (dažytiems plaukams) 300m

 
 
 
Gamintojas :  Home Institut Lab.
Grupė :   Kosmetikos gaminiai -> Plaukų priežiūros priemonės -> Šampūnas

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Šampūnas su audinių aliejumi (dažytiems plaukams) 300m

Informacinis lapelis
 


Šampūnas su audinių aliejumi 300ml

Dažytiems, pažeistiems plaukams šampūno su audinių aliejumi (0,3%) sudėtyje esančių augalinių aliejų, riebiųjų rūgščių sudėtis yra labai panaši į audinių aliejaus riebiųjų rūgščių sudėtį. Šis šampūnas atgaivina ir maitina pažeistus, lūžinėjančius plaukus, atstato natūralią jų drėgmę, suteikia žvilgesio ir purumo. Plauko paviršių padengia apsaugine mikroplėvele, saugančia išsausėjimo ir žalingo išorės poveikio. Plaukai tampa stiprūs, gyvybingi ir švelnūs.

Pagamintas su natūraliu Vosges kalnų Castalie šaltinio vandeniu, kurio pH artimas odos pH, yra silpnos mineralizacijos, švelnus bei išsiskiria tinkamu mineralinių druskų ir mikroelementų balansu, todėl plauna ypač švelniai, tausoja plaukus ir tinka naudoti kasdien.

Naudojimas: nedidelį kiekį šampūno paskirstykite ant drėgnų plaukų ir švelniai įmasažuokite. Nuskalaukite drungnu vandeniu.

Kodėl verta rinktis dermatologinius šampūnus?

Dėl natūralių sudėtinių medžiagų. Dėl tinkamai parinktų aktyviųjų komponentų. Dėl tinkamumo įvairiems plaukų tipams, pagal pasirinktus produktus. Dėl unikalios "Castalie" šaltinio vandens, kurio pagrindu pagaminti dermatologiniai šampūnai, sudėties ir savybių. Dermatologiniai šampūnai - iš natūralių medžiagų, unikalaus terminio "Vosges" vandens iš "Castalie" šaltinio pagrindu, be dažiklių.

Gamintojas:

HOME INSTITUT, 60 RUE SALVADOR ALLENDE -54510, PARIS.

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

priežiūros dažytiems plaukų šampūnas priemonės institut plaukams aliejumi home kosmetikos gaminiai audinių

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos