vaistai.lt

CRESCINA PLAUKŲ ATAUGINIMUI HFSC 500 MOTERIMS 3.5ml N40

 

CRESCINA PLAUKŲ ATAUGINIMUI HFSC 500 MOTERIMS 3.5ml N40

 

Kaina apie 139.53
 
Gamintojas :  LABO Cosprophar
Brūkšninis kodas :  8051417601238
Grupė :   Kosmetikos gaminiai -> Plaukų priežiūros priemonės -> Serumai, eliksyrai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

CRESCINA PLAUKŲ ATAUGINIMUI HFSC 500 MOTERIMS 3.5ml N40

Informacinis lapelis
 


CRESCINA  PLAUKŲ ATAUGINIMUI, HFSC 500* MOTERIMS 3,5ML, 10, 40 AMPULIŲ

CRESCINA  PLAUKŲ ATAUGINIMUI, HFSC 500* MOTERIMS 3,5ML, 10, 40 AMPULIŲ

Plaukų augimą skatinanti priemonė moterims. Skirta esant vidutinio  retėjimo stadijai. „Crescina Re-Growth HFSC“ 100 proc. yra kosmetikos priemonė, kuri padeda palaikyti fiziologinį plaukų augimą, veikia sveikus, bet neaktyvius folikulus, stimuliuoja keratino gamybą. 100 proc. efektyvumas visiems testo dalyviams. Naujų, sveikų plaukų augimui didelę reikšmę turi kamieninės ląstelės, kurios palaiko folikulų augimą ir ciklišką jų funkcionavimą. Norint paskatinti folikulo regeneraciją, reikia aktyvuoti šias kamienines ląsteles. Kamieninių ląstelių aktyvatorius („Steam-Engine“) leidžia „Crescina HFSC“ 100 proc. sukurti idealią kamieninių ląstelių aplinką. Šis kamieninių ląstelių aktyvatorius gali kaupti folikulo kamieninių ląstelių rezervą, tai užtikrina didesnį folikulų aktyvumą ir skatina augimą. „Crescina HFSC“ aktyvieji ingredientai ir kamieninių ląstelių aktyvatorius „Steam-Engine“ yra patalpinti į specialius spiritinius nešiklius – ciklodekstrinus (šveicariškas patentas Nr. LABO Nr. CH 693815), kurie leidžia laipsnišką veikliųjų medžiagų pasiskirstymą į galvos odą. Neveikia visiškai atrofuotų folikulų. Sukurtos specialios priemonės vyrams ir moterims. Dozės po 200, 500 ir 1300.

Plaukų augimą skatinanti priemonė moterims. Skirta esant vidutinei retėjimo stadijai.

Sudėtyje yra patentuotas „Crescina Re-Growth“ kompleksas (cisteinas, lizinas, glikoproteinas ir „Stem-Engine“). „Crescina HFSC“ aktyvieji ingredientai ir kamieninių ląstelių aktyvatorius „Steam-Engine“ yra patalpinti į specialius spiritinius nešiklius – ciklodekstrinus (šveicariškas patentas Nr. LABO Nr. CH 693815), kurie leidžia laipsnišką veikliųjų medžiagų pasiskirstymą į galvos odą.

Kiekvienoje ampulėje yra 3,5 ml „Crescina HFSC“ priemonės. Naudoti kasdien, 5 dienas iš eilės (pavyzdžiui, pirmas 5 savaitės dienas), po to daryti 2 dienų pertrauką. Pakuotėje yra 10 ampulių. Minimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 2 mėnesiai, maksimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 4 mėnesiai. Po kurso daroma 5–6 mėn. pertrauka.

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

plaukų crescina priemonės eliksyrai moterims labo hfsc serumai gaminiai priežiūros kosmetikos atauginimui cosprophar

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos