vaistai.lt
COVID-19 2020 birželio 4

COVID-19    1.43% 3.058,285

pastarosios paros sergančiųjų padidėjimas 1.43%, lyginant su praėjusia para, viso dabar sergančių - 3.058,285

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

Su kelionėmis susijusios Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro rekomendacijos siekiant sumažinti COVID-19 ligos plitimą

Atsiveriant valstybių sienoms, svarbu nepamiršti, kad kelionės ir turizmas gali padidinti COVID-19 ligą sukeliančio viruso – SARS-CoV-2 perdavimo riziką dviem būdais: pirmasis – susijęs su žmonių mobilumu ir viruso perdavimo rizika atvykus į konkrečią vietą, o antrasis – su  žmonių susibūrimais įvairiose vietose, tokiose kaip oro uostai, kurortai ir pan.

Interaktyviame žemėlapyje – medikų atlyginimų pokyčiai

Nuo šiol informacija apie vidutinį vieno etato gydytojų, slaugytojų darbo užmokestį net tik skirtingose  savivaldybėse, bet ir skirtingose gydymo įstaigose bus prieinama vienoje vietoje, patogiai ir suprantamai visiems. Tokios informacijos ieškančiam žmogui, patekus į svetainę, tereikės pasirinkti jį dominančią  savivaldybę ar atskirą gydymo įstaigą ir jis iškart matys aiškiai ir paprastai pateikiamus duomenis, galės palyginti pasirinktų konkrečių gydymo įstaigų medikų vidutinį uždarbį. 

 

Angliavandenių netoleravimas: ką svarbu žinoti

Angliavandeniai ir jų kiekis mityboje dažnai yra tarsi pilkoji neištirta zona. Iki šiol diskutuojama, kokių ir kiek angliavandenių rekomenduojama valgyti. Problema kyla dėl to, kad kiekvienam žmogui, priklausomai nuo jo organizmo, reikalingas angliavandenių kiekis skiriasi.

Manote, kad nutrinami loterijos bilietai yra visai nekalti?

Loterijos bilietai yra pramoga. Daugelis juos perkančiųjų žino, jog šansų laimėti beveik nėra. Tačiau kažkur pasąmonėje kužda „o gal?“ Be to, monetos briauna nutrinti bilietą yra visai smagu. Tačiau mokslininkai įspėja - šis pomėgis gali sukelti problemų.

 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos