vaistai.lt

REGENE OLIODERBE PROFESSIONALE , Valomasis nuplaunamas aliejus normaliems plaukams ir normaliai galvos odai, 200 ml

Netiekiamas didmeninės vaistų prekybos įmonių nuo 2014.10.30
 
 
 
Gamintojas :  DERBE
Brūkšninis kodas :  931502761
Grupė :   Kosmetikos gaminiai -> Plaukų priežiūros priemonės -> Aliejus

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

REGENE OLIODERBE PROFESSIONALE , Valomasis nuplaunamas aliejus normaliems plaukams ir normaliai galvos odai, 200 ml

Informacinis lapelis
 


Valomasis nuplaunamas aliejus

normaliems plaukams ir normaliai galvos odai

OLIODERBE

200 ml

Tai vienintelis tikrai natūralus, švelnus ir minkštas aliejus, skirtas galvos odai ir plaukams trinkti. Aliejus itin tausojamai valo galvos odą, išsaugodamas galvos odos ir plaukų vandens/riebalų pusiausvyrą ir struktūrinį vientisumą. Šiame aliejuje nėra nė trupučio vandens, plaukų nešvarumus jis šalina tiesioginio sąlyčio būdu. Tai nėra įprastas aliejinis šampūnas: tai tikrų tikriausias aliejus, todėl jis neputoja. Jame yra natūralių čiobrelių, kukurūzų, citrinų aliejų. Sąveikaudamas su odos riebalais ir nešvarumais, aliejus ištirpdo nešvarumų daleles, kurios po to pašalinamos išskalaujant plaukus. Panaudojus šio aliejaus, plauti galvos šampūnu nereikia. Aliejus ypač rekomenduojamas esant odos sudirginimui, sukeltam plaukų priežiūros priemonių ir šarminių šampūnų, plaukų kondicionierių, feno, nepalankių klimato veiksnių, gausaus prakaitavimo (po sporto varžybų ar pan.).

Naudojimas: masažuodami švelniai įtrinkite pakankamu kiekiu aliejaus (6 ml trumpiems plaukams, 15–20 ml – ilgiems plaukams) sausą galvos odą ir plaukus per visą jų ilgį. Suvilgykite rankas šiltu vandeniu ir toliau masažuokite, kol susidarys pienelis, kuriuo lengviau sutepsite plaukus per visą jų ilgį. Po to gerai išskalaukite plaukus tekančiu vandeniu, bet neplaukite šampūnu. Vėliau plaukus galima džiovinti. OLIODERBE galima naudoti ir su jūros vandeniu.

Gamintojas: laboratori DERBE s.r.l. Florencija, Italija

Platintojas: UAB „GREEN LINE BALTIC“

Daugiau informacijos apie produktus galima rasti http://slenkaplaukai.lt/

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

normaliems normaliai plaukų odai plaukams gaminiai derbe galvos regene priežiūros nuplaunamas kosmetikos olioderbe priemonės valomasis professionale aliejus

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos