vaistai.lt

SENSILIS atkuriamasis balzamas slenkantiems, skilinėjantiems plaukams DENSAGE 200 ml

 
 
 
Gamintojas :  Dermofarm
Brūkšninis kodas :  8428749591504
Grupė :   Kosmetikos gaminiai -> Plaukų priežiūros priemonės -> Balzamas

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

SENSILIS atkuriamasis balzamas slenkantiems, skilinėjantiems plaukams DENSAGE 200 ml

Informacinis lapelis
 


SENSILIS atkuriamasis balzamas slenkantiems, skilinėjantiems plaukams DENSAGE, 200 ml

Reguliariai naudojamas balzamas padeda apsaugoti plaukus nuo slinkimo ir skatina jų augimą.

 

Pagrindiniai 7 plaukų senėjimo požymiai: plaukų slinkimas – lūžinėjimas – išsausėjimas – blizgesio praradimas – šiurkštumas – vėlimasis – poringumas. „Sensilis“ siūlo sprendimą, kuris padės kovoti su šiais 7 plaukų senėjimo požymiais, suteikdamas visapusišką jauninamąjį ir tankinamąjį poveikį.

Jauninamasis poveikis

Glicolastyl: rytinių koralmedžių ekstraktas. Pasižymi glikacijos procesą, kuris yra viena pagrindinių galvos odos senėjimo priežasčių, stabdančiu poveikiu. Apsaugo plaukų folikulus ir atkuria natūralų plaukų ciklą.

Melicare: vyresniame amžiuje plaukai praranda spalvą ir spindesį. Melicare sumažina bespalvių ląstelių skaičių ir padidina pigmentuotų.

Phytocelltec™ mallus domestica: obuolių kamieninių ląstelių ekstraktas, kuris pailgina anageninę (augimo) ir plaukų folikulų gyvavimo fazę, taip palaikydamas plaukų gebėjimą atsinaujinti.

Apsauginis poveikis

Sepicap™ mp: karštis skatina laisvųjų radikalų, galinčių pažeisti plaukų keratiną, susidarymą. Šis ingredientas saugo plaukus, išlaikydamas keratiną nepažeistą.

Plaukų tankinamasis poveikis

Anagain™: organinių žirnių daigų ekstraktas spartina keratinocitų ląstelių gaminimąsi plaukų skaidulose ir skatina plaukų anageninės (augimo) fazės pradžią. Tai mažina plaukų slinkimą ir didina plaukų tankumą.

Pantenolis: aktyvina plaukų atsinaujinimą, skatina keratino gamybą ir suformuoja apsauginę plėvelę, suteikiančią plaukams apimties.

Detoksikuojamasis poveikis

Puriox: išgaunama iš aliejinių moringų sėklų, saugo plaukus nuo žalingo UV spindulių poveikio, turi atkuriamąjį ir kondicionuojamąjį poveikį.

Regeneruoja plaukus, kurie dėl amžiaus ir išorinio aplinkos poveikio tapo trapūs. Plaukai atgauna švelnumą ir žvilgesį. Naudojant reguliariai, padeda apsaugoti plaukus nuo slinkimo ir skatina augimą.

 

Užtepkite ant šlapių plaukų, prieš tai išplautų „Densage“ šampūnu. Gerai išskalaukite. Rekomenduojama dažnam naudojimui. Įspėjimai: venkite kontakto su akimis. Laikykite gerai uždarytą atokiai nuo karščio šaltinių.

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

gaminiai slenkantiems priemonės plaukų atkuriamasis priežiūros balzamas sensilis kosmetikos dermofarm plaukams densage skilinėjantiems

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos