vaistai.lt

Absolute Dry losjonas 25ml

 
 

Kaina apie 11.85
 
Gamintojas :  Impolin AB
Grupė :   Kosmetikos gaminiai -> Veido priežiūros priemonės -> Valikliai, šveitikliai
Pakuotė : 25 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Absolute Dry losjonas 25ml

Informacinis lapelis
 


Absolute Dry antiperspirantas losjonas 25 ml 

 

 „Absolute Dry“ yra stiprus antiperspirantas, efektyviai (iki 7 dienų) apsaugantis nuo pažastų, delnų, padų prakaitavimo. „Absolute Dry“ sudėtyje yra aliuminio chlorido ir alkoholio. Aliuminio chloridas suformuoja barjerą išorinėje prakaito liaukos dalyje taip apsaugodamas nuo prakaito patekimo ant odos paviršiaus. Aliuminio chloridas taip pat slopina bakterijų dauginimąsi ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo. „Absolute Dry“ rekomenduojamas visiems, norintiems ypač efektyvaus, nuolat veikiančio antiperspiranto. „Absolute Dry“ taip pat rekomenduojamas žmonėms, kuriuos vargina per gausus prakaitavimas, vadinamas hiperhidroze. „Absolute Dry“ sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų, konservantų ir dažiklių. „Absolute Dry“ gaminamas losjono ir servetėlių pavidalu. Abu produktai yra tokios pačios sudėties ir veikia 7 dienas esant visų tipų prakaitavimui.

 

 „Absolute Dry“ tepamas ant odos dab-o-matic aplikatoriumi. Šis aplikatorius naudojamas vietoje įprasto rutulinio, nes dėl sudėtyje esančio aliuminio kristalizacijos įprasto aplikatoriaus rutuliukas užstringa. Naudojant vieną kartą per savaitę buteliuko užtenka 6 mėnesiams!

Absolute Dry“ pagamintas Švedijoje ir parduodamas vaistinėse nuo 1980 metų. Gamintojas ir prekės ženklo savininkas  – Impolin AB

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

absolute šveitikliai kosmetikos losjonas priemonės priežiūros veido impolin gaminiai valikliai

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos