vaistai.lt
Šiaulių ligoninės ortopedai traumatologai pirmieji Lietuvoje panaudojo nervo implantą

Respublikinės Šiaulių ligoninės Ortopedijos traumatologijos centro gydytojas ortopedas traumatologas Nerijus Kutra pirmas Lietuvoje panaudojo implantą, kuris skirtas atkurti traumuotą periferinį nervą. Gydymo įstaigoje dirbantis smulkiosios ortopedijos ir traumatologijos specialistas džiaugiasi sėkminga operacija.

 

COVID-19 2020 gegužės 24

COVID-19   ▲ 1.38% 2.848,676

pastarosios paros sergančiųjų padidėjimas 1.38%, lyginant su praėjusia para, viso dabar sergančių - 2.848,676

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

Alergiški žmonės atrado būdą saugotis žiedadulkių

Karantino metu susiformavęs įprotis nešioti kaukę šiemet gali padėti pavasarinių alergijų varginamiems žmonėms. Pasak vaistininkės Ingos Norkienės, kaukės gali sulaikyti žiedadulkes, kad jos nepatektų į kvėpavimo takus, ir taip sušvelninti alergijos simptomus.

Kokių daržovių ir vaisių reikia organizmui?

Pavasarį visuomenė gauna daug informacijos apie šviežių daržovių ir vaisių nenuginčijamą naudą sveikatai, nors metų laikų kaitos pagal jų asortimentą prekybos centruose nebeįmanoma pastebėti. Visus metus – vasara. Dėl šios priežasties ir mūsų pasirinkimai jau seniai nebepriklauso nuo sezono.


 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos