vaistai.lt
Specialistai įspėja: osteoporozė kasmet pasaulyje sukelia milijonus kaulų lūžių
Visame pasaulyje osteoporoze serga daugiau kaip 200 mln. žmonių – būtent ši skeleto silpnėjimo liga sukelia kas trečią vyresnių moterų ir kas aštuntą vyresnių vyrų kaulų lūžį. Spalio 20 dieną minima Pasaulinė osteoporozės diena vėl primena, kad kasmet vis daugiau žmonių kamuojančiai ligai kelią apsunkinti nesunku – tam tereikia reguliaraus rūpinimosi.
Pasitinkame Tarptautinę apsinuodijimo švinu prevencijos savaitę
Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras informuoja, kad spalio 22–28 d. Pasaulio sveikatos organizacija (toliau – PSO) skelbia Tarptautine apsinuodijimo švinu prevencijos savaite, kuri skirta atkreipti dėmesį į neigiamą švino poveikį sveikatai ir paraginti plačiau taikyti prevencines priemones.
SAM lankosi svečiai iš Vokietijos ir Lenkijos
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga susitiko su Vokietijos Tiuringijos žemės darbo, socialinių reikalų, sveikatos, moterų ir šeimos ministrės Heike Werner vadovaujama delegacija bei Lenkijos Mazovijos krašto maršale Elzbieta Lanc.
Šermukšnis ir gydo, ir saugo šeimos ramybę
Šermukšniai nuo seno buvo laikomi meilės šeimos ramybės simboliu, todėl nekeista, kad iki dabar jie auga prie daugelio namų. Tačiau dar šis augalas pasižymi daugybe naudingųjų savybių. Sužinokite, kokių!
Patarimai, kaip atgaivinti nagus po priauginimo procedūros
Anot specialistų, nagų priauginimas žalos nepadaro, jei darbą atlieka specialistai ir yra naudojamos kokybiškos priemonės. Tačiau po procedūrų prireikia kelių mėnesių, kad natūralūs nagai atsigautų ir taptų tokios būklės, kokios buvo prieš procedūrą.
Net ir po gero poilsio kartais apima mieguistumas ir trūksta žvalumo: viskas dėl vieno smegenų centro, kurį galime lengvai apgauti
Kad ir kaip gerai išsimiegojote, nuobodulys vis tiek kelia mieguistumą. Nuobodžiaujantys žmonės žiovauja, muistosi ir visaip bando atsikratyti mieguistumo, užklupusio visai netikėtai. Kava šiuo atveju padeda puikiai. Bet kodėl mūsų kūnas reikalauja miego, kuomet nuobodžiaujame, net jei esame puikiai išsimiegoję? Priežastis slypi toje smegenų dalyje, kuri seksą ir maistą paverčia malonumu.
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos