vaistai.lt
Pirmą kartą pasaulyje atliktas minimaliai invazinis perkateterinis širdies triburio vožtuvo implantavimas
Rugsėjo 13 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos hibridinėje operacinėje atliktos dvi širdies triburio vožtuvo implantavimo operacijos, vedant kateterį per šlaunies veną.
Šiemet užregistruota 17 kokliušo atvejų, iš jų - trims kūdikiams

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, Lietuvoje per aštuonis šių metų mėnesius užregistruota 17 susirgimo kokliušu atvejų bei registruoti du kokliušo infekcijos protrūkiai. Pernai per tą patį laikotarpį registruota tiek pat (17) susirgimų kokliušu. 2018 m.  dauguma (8) susirgimų kokliušu užregistruota 0-4 m. amžiaus vaikų grupėje ir tai sudarė 47,1 proc. visų susirgimų. Mažiau susirgimų kokliušu (5)  užregistruota  5-9 m. vaikų amžiaus grupėje bei po du susirgimus - 10-14 m. ir vyresnių nei 30 m. asmenų grupėse.

Emocinė pagalba: paskelbti visų Lietuvoje veikiančių centrų sąrašai
Mūsų šalyje, kaip ir visame pasaulyje, daugėja emocinių sutrikimų – nerimo ir depresijos atvejų. Lietuva, deja, vis dar pirmauja Europoje pagal savižudybių skaičių. Šiandien minint Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną, Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atstovai ragina gyventojus ištikus emocinei krizei neužsisklęsti savyje, o drąsiai kreiptis pagalbos į specialistus. Tiek psichologų, tiek psichiatrų paslaugos teikiamos nemokamai ir jas galima gauti visoje Lietuvoje.
Kas labiausiai didina jūsų cholesterolį?
Jeigu esate kaip ir daugelis žmonių, tikriausiai manote, kad aukštą cholesterolio kiekį kraujyje labiausiai lemia maisto produktai turintys itin aukštą cholesterolio kiekį savyje, tokie kaip kiaušiniai, sviestas, sūris, ledai, greitas maistas, šoninė, lašiniai ir kt. Džiugi žinia ta, kad tai nėra tikroji priežastis!
Mezoterapija plaukams
Mezoterapija yra alternatyvaus gydymo būdas, kuris padeda išgydyti nuplikimą tiek vyrams, tiek moterims, mažinant plaukų slinkimą, skatinant plaukų augimą ir sulėtinant vyriškojo stiliaus nuplikimą.Tai procesas, kuris reguliuoja proteinų, vitaminų ir kitus maistinių medžiagų kiekius bei plaukų augimo veiksnius paciento galvos odoje.Tai atliekama labai neskausmingai, švirkščiant maistingąsias medžiagas į galvos odą, panaudojant mezoterapijos pistoletą.
Nustatyti nesaugūs produktai surenkami iš rinkos

UAB „Sveiki produktai“ informavo Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą apie iš rinkos surenkamą košių „Hot Hirse Morengold-Porridge“ partiją. Iš viso buvo gauti 258 vnt. (išfasuoti po 400 g) šių nesaugių produktų, iš jų 161 vnt. rastas įmonės sandėlyje, 97 vnt. buvo išplatinti.

 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos