vaistai.lt
Artėjant Pasaulinei hepatito dienai – nuolaidos tyrimams
Artėjant Pasaulinei hepatito dienai, kurią minėsime liepos 28-ąją, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kviečia gyventojus visą ateinančią savaitę (liepos 24-29 d.)  pigiau išsitirti dėl hepatitų. Tai bus galima padaryti ULAC pasaulinės hepatito dienos akcijos partnerių – „Sosdiagnostika“ ir „Antėja“ kabinetuose (laboratorijose). Čia hepatitų B ir C tyrimams bus taikoma 40 proc. nuolaida, o kraujo paėmimo procedūra – nemokama.
Gyvenimą pakeitė dukters liga ir laiškas: „Atleisk, mamyte, kad susirgau"
„Kai tėvai išgirsta, jog jų vaikas serga cukriniu diabetu, visos šeimos gyvenimas tą pačią dieną apvirsta aukštyn kojomis. Tuomet atrodo, jog žemė slysta iš po kojų, ir visiškai nebeaišku, kaip reikės gyventi toliau“, - portalui VLMEDICINA.LT pasakoja Klaipėdos m. vaikų, sergančių cukriniu diabetu, klubo „Smalsučiai“ vadovė Ina Juotkienė. Su kokiomis problemomis tenka susidurti auginant „cukrinuką“? Ar užtenka jiems valstybės dėmesio?..
Maksimalus „E. sveikatos“ suaktyvinimas – nuo kitų metų liepos
Nuo kitų metų liepos 1 d. naujuoju „E. sveikatos“ sistemos pagrindiniu tvarkytoju tapus Valstybinei ligonių kasai prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK), tikimasi didesnio medikų bei pacientų aktyvumo ja naudojantis. Būtent toks tikslas keliamas VLK vadovams. Be to, preliminariai skaičiuojama, kad sistemos administravimo išlaidos turėtų ženkliai mažėti. Mažiau lėšų reikės ne tik sistemos administravimui – vietoj 30 darbuotojų, šiuo metu su šia sistema dirbančių Registro centre, VLK preliminariai reikės 20 informacinių technologijų specialistų.
Veido analizės seminarų organizatorius: „Žmogaus veidui perskaityti užtenka dviejų sekundžių“
Giedrius Švetkauskas, fenotipologinės veido analizės seminarų organizatorius, remdamasis Marko Lučino fenotipologija, gali drąsiai skaityti kiekvieno žmogaus veido bruožus. Jam užtenka vos dviejų sekundžių, kad suprastų, su kokiu žmogumi turi reikalų.
3 dažniausiai ant mūsų stalo esančios daržovės turi neįtikėtinos naudos odos sveikatai ir grožiui
Vasarą mūsų odą nualina saulės spinduliai, tad neretai susiduriame su problema, kai ji išsausėja, o to pasekmė – raukšlių susidarymas. Tačiau odos sveikatai ir grožiui įtakos turi ne tik išoriniai veiksniai, bet lygiai taip, ar net dar daugiau – mityba. Tad kaip vasarą atgaivinti odą ir užtikrinti jos grožį naminėmis priemonėmis, pasakoja kosmetologė.
Valdžia - kaip kokainas: aiškėja neįtikėtini smegenų pokyčiai fiziologiniame lygmenyje
Valdžios skonis keičia savęs ir aplinkinių suvokimą. Daugeliui su tuo yra tekę susidurti – tarkime, pastebėdavo, kaip kolega, su kuriuo kadaise bendraudavo kaip lygus su lygiu, po paaukštinimo ėmė elgtis kitaip. Kodėl žmogaus, kurį, regis, neblogai pažinojome, taip stipriai pasikeičia? Sako, valdžia gadina, tačiau kas iš tiesų vyksta su esančiais hierarchijos viršūnėje?
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos