vaistai.lt
Naujos technologijos pažadėjo gyvenimą
Dar visai neseniai kaulų čiulpų transplantacijos atrodė tarsi stebuklas ir žurnalistai aprašydavo kiekvieną iš kraujo vėžio gniaužtų išplėštą žmogų. Dabar ligoniai gydomi vaistais, – žmonės, kurie anksčiau balansuodavo ties gyvenimo ir mirties riba, džiaugiasi gyvenimu, dirba ir net gimdo vaikus.
Tėvų ir cukriniu diabetu sergančių vaikų santykiai: ne gailėtis, o padėti!
1 tipo cukriniu diabetu dažniausiai susergama vaikystėje. Šia liga susirgusių vaikų tėvams vertėtų pagalvoti apie tarpusavio santykių su vaikais pasekmes, kurios gali atsiliepti ligonio savikontrolės procesui. Rečiausiai pasitaikantis tėvų požiūrio į savo vaiką tipas yra abejingumas. Šiuo atveju artimieji visiškai ignoruoja savo vaiko ligą. Jie arba nežino, arba nesupranta, ką reikia daryti.
Vizito Japonijoje metu aptarti sveikatos sistemų iššūkiai
Spalio 8-14 dienomis Sveikatos aspaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujama delegacija su darbo vizitu lankėsi Japonijoje. Vizito metu sveikatos apsaugos ministras susitiko su Japonijos sveikatos, darbo ir gerovės viceministre Mizuho Onuma. Susitikimo metu buvo aptarti bendri iššūkiai sveikatos sistemoms, bendradarbiavimas retų ir nediagnozuotų ligų srityje bei visuomenės sveikatos klausimai.
5 užkandžiai tiems, kurie meta svorį
Užkandžiai – tai galimybė numalšinti alkio jausmą tarp valgių. Jei norite numesti svorio, tikriausiai jų atsisakote. Sveiki užkandžiai užtikrina, kad jūs nebūsite alkani iki pagrindinio valgymo – pietų ar vakarienės, todėl jie būtini. Beje, kai kurie padeda numesti svorio.
Norite atrodyti jauniau? Padės 5 triukai
Kad ir kokio amžiaus būtume, visada norisi atrodyti gražiai. Tos, kurios itin slepia savo metus, turėtų žinoti keletą makiažo gudrybių, kurios padės atrodyti jauniau. Prieš kalbant apie konkrečias makiažo paslaptis, reikia paminėti, kad pagrindinė taisyklė – nesistengti atrodyti kaip 20 metų.

 

Singapūre pristatytas robotas masažuotojas
Tikimasi, jog ateityje galėsime rinktis naują nugaros skausmo gydymo būdą – robotas masažuotojas jau dabar gydo pacientus Singapūre, – rašo upi.com. Masažas atsirado maždaug 3000 metų prieš mūsų erą ir formavosi kartu su kitais liaudies medicinos metodais. Dar XVI a. Kinijoje buvo išleista enciklopedija, kurioje buvo smulkiai aprašyti visi masažavimo būdai, išlikę ir iki šių dienų. Dabar jis taikomas tiek kaip prevencinė sveikatinimo priemonė, tiek kaip gydymo proceso dalis.
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos