vaistai.lt

PROFUS Proto bokštas kapsulės N15

Maisto papildas
 
 
 
Gamintojas :  Aconitum
Grupė :   Maisto papildai -> Smegenų veiklai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

PROFUS Proto bokštas kapsulės N15

Informacinis lapelis
 


Atminčiai ir protinei veiklai
PROTO BOKŠTAS
Maisto papildas

15 kapsulių

 

Sunkus periodas darbe ar studijose? Vienu metu reikia atlikti daug darbų ir atrodo, kad protas tiesiog nebespėja reaguoti į informacijos srautą. Negana to, beveik kas rytą, išėjus iš namų, pagalvoji „ar užrakinau duris“? Maisto papildas PROTO BOKŠTAS skirtas daug ir intensyviai dirbančiam protinį darbą, patiriančiam stresą ar per naktis „kremtančiam“ knygas prieš egzaminą.

 

  • Pantoteno rūgštis ir ginkmedis padeda palaikyti normalią protinę veiklą
  • Rasvoji radiola padeda organizmui prisitaikyti prie streso, o vitaminai B6, B2 ir B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą
  • Ginkmedis ir bakopa padeda palaikyti normalią atminties funkciją

 

Bakopa

Būna, kad dirbi kelis darbus vienu metu, ir vis kartoji, kad rytoj jau susidėliosi juos taip, jog skubėti niekur nebereikės. Iš namų lėkte išleki, nes iki paskutinės minutės „gaudai“ sapną. O vakare prisimeni, kad ir vėl pamiršai nusipirkti pieno? Tai vadinama sutrikusia dėmesio koncentracija. Bakopa – unikali medžiaga, kuri būtent padeda palaikyti dėmesio koncentraciją. Bet tai dar ne viskas, bakopa net svarbesnė atminčiai. Ji padeda palaikyti trumpalaikę ir ilgalaikę atmintį! Normali smegenų veikla siejama su gera kraujotaka. Viena iš gerųjų bakopos savybių, kad ji padeda palaikyti kraujotaką.  

 

Ginkmedis

Neįtikėtinai plačiai naudojamas daugiau nei 2000 metų. Ginkmedis – galingas augalas, kurio gerosios savybės aprašytos ne viename klinikiniame tyrime. Būtent jis padeda palaikyti atmintį, kai patiriamas fizinis stresas. Ginkmedis padeda palaikyti smegenų kraujotaką, taip padėdamas gerinti smegenų veiklą. Gali padėti lengviau atsiminti faktus ir išlaikyti dėmesį bei aiškų mąstymą. Prisiminsi mylimųjų gimtadienius, ir dar su vardadieniu pasveikinsi. Tobula!

 

Rausvoji rodiolė

Ši augalinė medžiaga dar vadinama – adaptogenu, kuris padeda organizmui prisitaikyti prie streso. Ką tai reiškia? Įsivaizduok: visą dieną esi užsivertęs darbais, po to seka namų ruoša – parduotuvė – aktyvus laisvailaikis – lova. Tiesa, lovą pasieki vėlai (labai vėlai), o keliesi anksti. Miegas trunkantis 8 valandas? Ne, tokio jau 100 metų neturėjai.. O ar nebūna, kad visame tame sukūryje imi ir pratrūksti, esi be nuotaikos arba kažkam ją sugadini? Taip, tai stresas. Įsivaizduok, kaip visą šį reikalų sūkurį sutvarkytum su šypsena ir dar vakare pasisiūlytum pagaminti vakarienę? Štai apie tokį poveikį kalbame.

 

Vitaminai B6, B2, B1 ir B12

Kas nežino B grupės vitaminų? Tu tai tikrai žinai. Jie padeda palaikyti nervų sistemos veiklą. 

 

Cinkas

Cinkas turi daug gėrio savyje. Pavyzdžiui, padeda palaikyti gerą odos ir kaulų būklę. Tačiau svarbiausia, tai, kad cinkas padeda palaikyti ir normalią pažinimo funkciją.

 

Geležis, pantoteno ir folio rūgštys

Kai daug dirbi ir esi užsiėmęs, dažniausiai pamiršti ką reiškia tinkamai maitintis. Natūraliai suprantamu dalyku tampa ir nuovargis. Bet apie tai jau pagalvojome, nes kapsulėje esančios pantoteno ir folio rūgštys bei geležis padeda mažinti nuovargį ir pavargimo jausmą. Beje, pantoteno rūgštis taip pat padeda palaikyti normalią protinę veiklą.

 

 

1-oje kapsulėje yra

 

RMV*

Mėlynžiedės taškuonės (Euphrasia officinalis L.) lapų sausasis ekstraktas

100 mg

 

 

Rausvosios radiolės (Rhodiola rosea L.) šaknų sausasis ekstraktas

75 mg

 

Ginkmedžio(Ginkgo biloba L.) lapų sausasis ekstraktas

60 mg

 

L-Argininas

37,2 mg

 

Pantoteno rūgštis

12 mg

200 %

Cinkas

10 mg

100 %

Geležis

10 mg

71 %

Vitaminas B6

1,4 mg

100 %

Vitaminas B2

1,4 mg

100 %

Vitaminas B1

1,1 mg

100 %

Folio rūgštis

400 μg

200 %

Vitaminas B12

2,5 μg

100 %

*RMV – referencinė maistinė vertė

 

 

 

Vartojimas: gerti po 1 kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens.

 

Visi PROFUS linijos maisto papildai pasižymi trejopu poveikiu, patogiu vartojimu ir puikiai suderintomis sudėtimis. Vartoti PROFUS linijos maisto papildus itin paprasta – vos 1 kapsulė per dieną. Dėl išskirtinės sudėties jie gali būti vartojami tik tiek, kiek Tau reikia, ir nesvarbu, ar tai būtų intensyvi savaitė darbe, derybos, sesija ar viskas kartu.

 

Daugiau informacijos: www.profuspower.lt

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

* Rodoma minimalaus vieneto (tabletės, kapsulės, piliulės, pakelio) sudėtis


RMV* - referencinė maistinė vertė procentais. 

    

stand arginino cinkas sausasis šaknų proto pteroilmonoglutamo profus hidrochloridas auksinė bokštas lapų mėlynžiedės tiaminas rūgštis sausas officinalis aconitum ekstraktas folinė maisto šaknis geležis folio papildas taškuonės ginkmedžio veiklai ginkmedžių argininas papildai smegenų pantoteno riboflavinas piridoksinas standartizuotas euphrasia gelžis vitaminas kobalaminas rodiolių rausvųjų kapsulės

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos