vaistai.lt
Sveikata ir intymus gyvenimas
Makštis yra svarbi moters organizmo dalis, tad svarbu ir ją prižiūrėti. Makšties problemos gali turėti įtakos jūsų vaisingumui, lytinių santykių poreikiui ir galimybei patirti orgazmą. Nemalonūs pojūčiai intymiomis akimirkomis gali sukelti stresą ar santykių krizes. Sužinokite daugiau apie riziką, kurios mes kartais neįvertiname.
Lietuvoje sergamumas gripu ir peršalimo ligomis išlieka panašus

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai informuoja, jog sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) Lietuvoje išlieka panašus. Dvyliktąją šių metų savaitę (2017 m. kovo 20-26 d.) bendras Lietuvos sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis buvo 63,0 atv./10 tūkst. gyventojų. Pernai tuo pačiu metu sergančiųjų buvo mažiau – 50,6 atv./10 tūkst.  gyventojų.

Nemokamas sveikatos priežiūros paslaugas garantuoja tik pagal paskirtį panaudotas gydytojo siuntimas
Į Šiaulių teritorinę ligonių kasą (TLK) kreipėsi pacientė, kuriai teko susimokėti už gydytojo specialisto konsultaciją, nors ji ir turėjo šeimos gydytojo siuntimą. Pacientė pas gydytoją specialistą lankėsi dėl kitos priežasties, nei buvo nurodyta siuntime, todėl už konsultaciją turėjo sumokėti savo lėšomis. Šiaulių TLK įspėja: tik reikalavimus atitinkantis ir pagal paskirtį panaudotas šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimas apdraustajam garantuoja nemokamas sveikatos priežiūros paslaugas.
Persukus laiką, sveikatos sutrikimai – trumpalaikiai
Perėjome prie vasaros laiko. Daugelis būgštauja, kad atimama viena valanda sukelia sveikatos sutrikimų. Vieni neigiamą poveikį jaučia stipriau, kiti – silpniau. Nors kasmet diskutuojama apie neigiamą įtaką organizmui, pasikeitimų šioje srityje vargu ar bus.
Išmaniosios pėdkelnės – apie tokias dar negirdėjote
Pėdkelnių funkcija jau seniai nėra tik šildyti kojas. Skirtingi jų modeliai gali paslėpti figūros trūkumus, išryškinti privalumus, apsaugoti nuo negalavimų bei masažuoti. Pasižvalgykite, kokia yra išmaniųjų pėdkelnių įvairovė.
Mokslininkams prastų darbų nebūną: 7 keisti, įdomūs ir juokingi faktai apie žmogaus užpakalį (Video)
Žmonės patys savo kūną apdangstė įvairiais prietarais ir keistais įsitikinimais. Apie vienas raumenų grupes, organus ir organizmo funkcijas galima kalbėti laisvai, o štai kitos yra laikomos nepageidaujama tema. Tuo tarpu mokslininkams tyrinėti tenka viską iš eilės. Todėl šiandien pabandysime pakelti šią išsigalvotą tabu širmą nuo didelių raumenų grupės ir svarbias gyvybines funkcijas atliekančios žmogaus kūno dalies - užpakalio. Pateikiame 7 faktus apie jį.
 

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos