vaistai.lt

Sofargen Spray miltelinis purškalas žaizdoms 125ml

 
 

Kaina apie 11.62
 
Gamintojas :  Soveta Baltica
Brūkšninis kodas :  8050762830201
Grupė :   Medicinos reikmenys -> Dezinfekcinės priemonės -> Žaizdų ir gleivinės dezinfekavimui
Pakuotė : 125 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×
Octenisan losjonas 150ml
Octenisan losjonas 150ml
Prontosan žaizdų gelis 30ml
Prontosan žaizdų gelis 30ml
Octenisept žaizdų gelis 20g
Octenisept žaizdų gelis 20g

Sofargen Spray miltelinis purškalas žaizdoms 125ml

Informacinis lapelis
 


SOFARGEN SPRAY 125 ml

Miltelinis purškalas žaizdoms

 

APRAŠAS: Sofargen spray yra miltelinis purškalas vietiniam išoriniam naudojimui, susidedantis iš lengvo kaolino bei sidabro sulfadiazino. Lengvas kaolinas sukuria mechaninį barjerą nuo išorės veiksnių, apsaugodamas pažeistą odą,  absorbuoja uždegiminį skystį, bet neleidžia žaizdai išdžiūti. Sidabro sulfadiazinas, metalo organinis junginys, gautas sidabro nitrato ir sulfadiazino reakcijos metu, naikina žaizdoje esančias bakterijas ir saugo žaizdą nuo bakterinių patekimo iš aplinkos. Speciali Sofargen spray formulė leidžia kontroliuoti uždegiminio skysčio susidarymą ir neleidžia patekti mikrobams. Tokiu būdu palengvinamas natūralus gijimo procesas.

Produktas lengvai išlieka užpurkštoje vietoje, nenubėga ir nepažeidžia sveikų žaizdos kraštų. Jo perteklių lengvai galima pašalinti, plaunant fiziologiniu tirpalu (0,9 proc. druskos tirpalu).

 

SUDĖTIS: 9,7 g lengvo kaolino, 0,1 g mažų dalelių sidabro sulfadiazino; 0,1 g hidrofobinio koloidinio silicio dioksido; 0,1 g kalcio gliukonato monohidrato; 70,0 g butano.

 

INDIKACIJOS: Sofargen spray skirtas vietiniam išoriniam naudojimui, gydant nedidelius odos pažeidimus, tokius kaip įbrėžimai, nutrynimai, įpjovimai, ūminės ir lėtinės žaizdos, pirmojo ir antrojo laipsnio nudegimai, pragulos, paviršiniai dermatologiniai pažeidimai.

 

DOZAVIMAS IR NAUDOJIMAS: Prieš naudojimą purškalo buteliuką pakratykite kelias sekundes. Nuvalius pažeistą vietą, tiksliai nukreipkite skirstymo purkštuką link žaizdos, laikant purškalo balionėlį vertikalioje padėtyje apie 15 cm  nuo žaizdos. Spaudžiant purkštuko galvutę, paskirstykite Sofargen spray vienodu sluoksniu ant pažeisto vietos. Naudokite Sofargen spray vieną ar du kartus per dieną iki visiško sugijimo. Prieš naudodami purškalą, nuplaukite pažeistą vietą vandeniu arba fiziologiniu tirpalu. Sofargen spray milteliai prilips prie pažeistos odos ar žaizdos dėl jų sąveikos su žaizdoje susidariusiu uždegiminiu skysčiu, o nuo sveikos ir sausos odos tiesiog nubyrės. Užpurškus Sofargen spray, esant reikalui,  ant žaizdos galima dėti tvarstį, jei to reikalauja žaizdos gydymo metodikos. Atsargumo priemonės: Pacientai, kurie yra jautrūs Sofargen purškalo sudėtinėms dalims, negali būti gydomi šiuo purškalu. Rekomenduojama naudoti purškalą ne ilgiau kaip 4 savaites. Pasitarkite su savo gydytoju, jeigu žaizda per šį laiką ne visai sugijo, arba jei atsirado nepageidaujami simptomai ar pašalinis poveikis. Apsaugokite veidą, jeigu naudojate purškalą viršutinei kūno daliai. Stenkitės neįkvėpti purškiamų miltelių. Atsitiktinai įkvėpus arba prarijus preparato – kreipkitės į gydytoją.

 

PERSPĖJIMAI: Milteliai nuo šviesos gali patamsėti dėl sudėtyje esančių sidabro jonų. Tačiau tai nekeičia Sofargen spray efektyvumo bei saugumo. Nenaudokite šio produkto kartu su dezinfekuojančiomis medžiagomis. Po kiekvieno naudojimo uždenkite gaubteliu balionėlio purškiklio galvutę. Prieš Sofargen spray naudojimą nėštumo metu ir mažiems vaikams pasitarkite su gydytoju.

Be gydytojo priežiūros Sofargen spray turi būti naudojamas gydant tik nedideles žaizdas. LAIKYKITE PRODUKTĄ VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

 

NEPAGEIDAUJAMOS REAKCIJOS: Kartais juntamas trumpalaikis deginimas ar perštėjimas, be išorinių požymių ar  vietinės alerginės reakcijos. Jeigu atsiranda nepageidaujama reakcija, tuoj pat kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

GALIOJIMAS IR SAUGOJIMO SĄLYGOS: Sofargen spray turi būti laikomas ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje. Nenaudokite produkto pasibaigus jo galiojimo laikui, kuris yra nurodytas ant pakuotės. Produkto pakuotė turi būti nepažeista, o pats produktas laikomas atitinkamomis sąlygomis. Negręžkite ir nelaužykite purškalo balionėlio, net jeigu jis yra tuščias. Produkto sudėtyje yra degaus suslėgto propelanto: nenaudokite arti atviros liepsnos arba šilumos šaltinių. Nelaikykite produkto tiesioginėje saulės šviesoje. Purškalo balionėlis gali sprogti esant aukštesnei kaip 50oC temperatūrai. Sunaudojus tuščią balionėlį sunaikinkite pagal galiojančius nurodymus. Produkte nėra propelanto dujų, ardančių ozono sluoksnį.

 

PAKUOTĖ: 125 ml sidabro purškiamų miltelių balionėlis.

 

GAMINTOJAS: UAB Soveta Baltica

Kalvarijų g. 125,LT-08221 Viļņius, Lietuva

 

PAGAMINTA: SOFAR S.p.A.

Via Firenze 40, 20060 Trezanno Rosa (MI) – Italija

 

PLATINTOJAS: UAB Litfarma

Mokslininkų g. 6A, LT-08412, Vilnius

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

spray dezinfekcinės sofargen soveta priemonės baltica dezinfekavimui gleivinės reikmenys žaizdoms žaizdų purškalas medicinos miltelinis

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos