vaistai.lt

Sinedec 20ml

 
 
 
Gamintojas :  Life Science
Grupė :   Medicinos reikmenys -> Ligonių priežiūros ir slaugos priemonės -> Priemonės ligonio priežiūrai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

Sinedec 20ml

Informacinis lapelis
 


SineDec®

I laipsnio pragulų prevencijai ir gydymui

 

Kam jis skirtas?

SineDec® yra medicininė priemonė, skirta I laipsnio pragulų, kurioms būdinga eritema ant nepažeistos odos, prevencijai ir gydymui.

SineDec® žinomas dėl išskirtinės sudėties ir ypatingo gamybos proceso, kurie suteikia preparatui pakankamą vietinį įsisavinimą, dėl kurio jis yra veiksmingas ir greitai veikia.

 

Sudėtis

Augalinės hiper-oksigenuotos riebiosios rūgštys (oleino, palmitino, linolo, linoleno, stearino, palmitoleino, arachidino, eikozeno, heptadekano, heptadekeno ir beheno), etilo dekanolis, keramidas 3, fosfolipidai (lecitinas), eterinis levandų aliejus.

 

Savybės

1. Augalinės hiper-oksigenuotos riebiosios rūgštys, išgautos specialaus proceso metu, pagerina ląstelių susijungimą ir neleidžia netekti vandens ir nupleiskanoti odai, nes atstato apsauginį hidrolipidinį sluoksnį. Be to, jos pagerina vietinę apytaką kapiliaruose ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų pertekliaus, kuris susidaro pažeistose vietose dėl spaudimo ir kenkia endoteliniam audiniui.

2. Fosfolipidai vaidina svarbų vaidmenį ląstelių membranų sudėtyje. Nejudrumo sąlygomis jas veikia laisvieji radikalai, todėl suprastėja ląstelių membranų funkcija, netenkama baltymų ir prasideda uždegiminiai procesai. Ląstelių membranų sveikumas yra svarbus norint susidoroti su odai kenkiančiu poveikiu. 

3. Keramidai sudaro 65% odos lipidų. Jie funkcionuoja kaip „ląstelių cementas“ ir „barjeras“ - pastaroji funkcija palaiko reikiamą vandens kiekį. Moksliškai įrodyta, kad keramidas 3, lipidų barjero sudėtinė dalis, neleidžia netekti vandens ir maitina odą. Labai svarbu gauti keramido 3: įrodyta, kad kuo mažesnis keramido 3 kiekis, tuo labiau pakitusi barjerinė odos funkcija.  

4. Eterinis levandų aliejus išgaunamas distiliuojant žiedynus ir žinomas dėl daugelio naudingų savybių. Jis turi antiseptinį, antibakterinį, analgetinį, raminantį, gydantį ir fungicidinį poveikį.

SineDec® pasižymi originaliu ir išbaigtu mechanizmu gydyti ir užkirsti kelią I laipsnio praguloms.

 

Vartojimo instrukcija

Tepkite SineDec® 2-3 kartus per dieną ant pažeidžiamų odos plotų ir masažuokite, kol susigers.

Kasdien vartojant SineDec® ir įprastas prevencijos priemones (palaikyti odą sausą ir švarią, keisti padėtį ir t. t.) galima išvengti odos opų atsiradimo.

 

Įspėjimai

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Galiojimo data taikoma tinkamai laikomam gaminiui neatidarytoje pakuotėje.

 

Pakuotė

20 ml buteliukas su purkštuku.

 

Gamintojas

Life Science Investment Ltd, 50 Sloane street, SW1X 9SN Londonas, Jungtinė Karalystė. Pagaminta Italijoje.

Platintojas

UAB „Lusmos vaistinė“, Ateities g. 77-4, Vilnius, Lietuva.

info@sveikim.lt

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

priemonės slaugos medicinos science reikmenys priežiūrai life sinedec ligonio ligonių priežiūros

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos