vaistai.lt

Sinedec Lotion 60ml

 
 
 
Gamintojas :  Life Science
Grupė :   Medicinos reikmenys -> Ligonių priežiūros ir slaugos priemonės -> Priemonės ligonio priežiūrai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
×

Sinedec Lotion 60ml

Informacinis lapelis
 


SineDec Lotion®

Veninių opų, diabetinės pėdos ir I laipsnio pragulų prevencijai ir gydymui.

 

Kam jis skirtas?

SineDec Lotion® yra medicininė priemonė, skirta pirminių laipsnių veninių opų ir diabetinės pėdos ir I laipsnio pragulų prevencijai ir gydymui.

SineDec Lotion® žinomas dėl išskirtinės sudėties ir ypatingo gamybos proceso, kurie suteikia preparatui pakankamą vietinį įsisavinimą, dėl kurio jis yra veiksmingas ir greitai veikia.

Nuolat vartojant, jis sumažina veninėms opoms būdingą dažną pakartotinį atsiradimą.

 

Sudėtis

Augalinės hiper-oksigenuotos riebiosios rūgštys (oleino, linolo, linoleno, stearino, palmitoleino, arachidino, eikozeno, heptadekano, heptadekeno ir beheno), benzoinas, eterinis bergamočių aliejus, eterinis levandų aliejus.

 

Savybės

1. Augalinės hiper-oksigenuotos riebiosios rūgštys, išgautos specialaus proceso metu, pagerina ląstelių susijungimą ir neleidžia netekti vandens ir nupleiskanoti odai, nes atstato apsauginį hidrolipidinį sluoksnį. Be to, jos pagerina vietinę apytaką kapiliaruose ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų pertekliaus, kuris susidaro pažeistose vietose dėl spaudimo ir kenkia endoteliniam audiniui.

2. Benzoinas yra natūralus balzamas, išgaunamas iš egzotinio augalo Styrax sp. ir vietinio poveikio vaistuose naudojamas kaip antiseptinė, dezinfekcinė ir audinius apsauganti priemonė nuo 14 amžiaus.

3. Eterinis bergamočių aliejus, išgaunamas iš Citric bergamia, susideda iš apytiksliai 350 cheminių junginių, kurie suteikia antiseptinių, antibakterinių, apytaką skatinančių, analgetinių, priešuždegiminių ir gydančių savybių. Jis veikia ir kaip dezodorantas.

4. Eterinis levandų aliejus išgaunamas distiliuojant žiedynus ir žinomas dėl daugelio naudingų savybių. Jis turi antiseptinį, antibakterinį, analgetinį, raminantį, gydantį ir fungicidinį poveikį.

 

SineDec Lotion® pasižymi originaliu ir išbaigtu mechanizmu gydyti ir užkirsti kelią veninėms opoms, diabetinei pėdai ir I laipsnio praguloms.

 

Vartojimo instrukcija

Tepkite SineDec Lotion® 2-3 kartus per dieną ant pažeidžiamų odos plotų ir masažuokite, kol susigers. SineDec Lotion® susigeria greitai.

Kasdien vartojant SineDec Lotion® ir įprastas prevencijos priemones (palaikyti odą sausą ir švarią, keisti padėtį ir t. t.) galima išvengti odos opų atsiradimo.

 

Įspėjimai

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Rekomenduojama vietą, gydomą bergamočių aliejumi, saugoti nuo saulės spindulių dėl galimos fotosensibilizacijos.

Galiojimo data taikoma tinkamai laikomam gaminiui neatidarytoje pakuotėje.

 

Pakuotė

60 ml buteliukas su purkštuku.

 

Gamintojas

Life Science Investment Ltd, 50 Sloane street, SW1X 9SN Londonas, Jungtinė Karalystė. Pagaminta Italijoje.

Platintojas

UAB „Lusmos vaistinė“, Ateities g. 77-4, Vilnius, Lietuva.

info@sveikim.lt

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

priemonės lotion priežiūrai life sinedec ligonio ligonių slaugos science medicinos reikmenys priežiūros

Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos