Odontologijos klinikos Vilniuje: kaip išsirinkti?
Lietuvoje veikia apie du tūkstančius odontologijos klinikų. Vilniuje jų yra apie tris šimtus. Todėl galima teigti, jog pasiūla išties didelė. Visi trokštame  paties geriausio ir profesionaliausio gydytojo paslaugų. Tad ką reikia žinoti, jeigu šiuo metu labiausiai Jums rūpimas klausimas – odontologijos klinikos Vilniuje?
Panevėžiečiui įtariama sunki liga – botulizmas
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos informuoja, kad šių metų vasario mėn. Panevėžio miesto gyventojui įtartas botulizmas. Pacientas pirmuosius ligos simptomus pajuto vasario 3 d., o vasario 14 d. buvo paguldytas į ligoninę.
Visi vaistai nuo epilepsijos bei imunosupresantai toliau bus kompensuojami
Ministrų kabinetas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui, kuris leistų užtikrinti pacientams kompensuojamųjų vaistų prieinamumą, kai jie dėl savo farmacinių savybių negali būti automatiškai keičiami to paties bendrinio pavadinimo vaistais. Tai reiškia, kad vaistai, kuriuos pakeitus kito gamintojo vaistais pacientams gali pablogėti ligos eiga arba padidėti rizika, keičiami galės būti tik gydytojo nurodymu.
Po Naujųjų sutikimo: kaip greitai panaikinti bemiegės nakties pėdsakus veide
Artėjanti Naujųjų metų naktis daugeliui baigsis poilsio ir miego trūkumu. Bemiegės nakties pėdsakai neišvengiamai pirmąją naujų metų dieną atsispindės ir veide. Patamsėję ir paburkę paakiai bei nuo ryškaus naujametinio makiažo pavargusi oda – tai per naktį užsitęsusios šventės ženklai. O juk taip norėtųsi naujus metus pradėti atrodant gaiviai ir žvaliai. Kaip greitai panaikinti bemiegės nakties žymes ir sugrąžinti odai skaistumą?
 
Ieškomiausių TOP 5Naudingos nuorodos