vaistai.lt
Šiaulių ligoninės ortopedai traumatologai pirmieji Lietuvoje panaudojo nervo implantą

Respublikinės Šiaulių ligoninės Ortopedijos traumatologijos centro gydytojas ortopedas traumatologas Nerijus Kutra pirmas Lietuvoje panaudojo implantą, kuris skirtas atkurti traumuotą periferinį nervą. Gydymo įstaigoje dirbantis smulkiosios ortopedijos ir traumatologijos specialistas džiaugiasi sėkminga operacija.

 

COVID-19 2020 gegužės 26

COVID-19   ▲ 0.78% 2.898,360

pastarosios paros sergančiųjų padidėjimas 0.78%, lyginant su praėjusia para, viso dabar sergančių - 2.898,360

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

Skiepijimai nuo ŽPV per porą metų reikšmingai padidėjo

Pažymint Tarptautinę moterų sveikatos gerinimo dieną, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, jog pastaraisiais metais didėjančios skiepijimų apimtys nuo žmogaus papilomos viruso (ŽPV) infekcijos taip pat reikšmingai prisideda prie moterų sveikatos stiprinimo.

Kai akinius nuo saulės perkame internetu – kaip nesuklysti?

Šiandien, kai saugumas reikalauja likti namuose, būtiniausius pirkinius renkamės pirkti internetu su pristatymu tiesiai į namus be nereikalingo kontakto. Lygiai taip pat į namus užsisakinėjame buitinę techniką, knygas ir net akinius nuo saulės, apie kuriuos taip seniai svajojome.

Didžiulės apimties tyrimas atskleidė, ar vaikai susiduria su mažesne COVID-19 infekcijos rizika

Pasaulis bando surasti geriausią būdą išeiti iš COVID-19 pandemijos ir karantino. Žmonės po truputį grįžta į darbus, tačiau tai reiškia, kad jų vaikai taip pat turės sugrįžti į mokyklas. Ar neprisivirsime košės, kai vienoje patalpoje šalia vienas kito mokytis dešimtys vaikų? Londono universiteto koledže atliktas tyrimas suteikia vilčių, kad viskas bus gerai. 


 

    

Ieškomiausių TOP 5


Naudingos nuorodos